Ana Menü

Delgadoyu yuhlayanları bende buradan YUHluyorum

Başlatan tcenk, Aralık 12, 2008, 12:18:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

belli bi tepki verilmeli artık insanların canına tak etti sahada her maç oynamak isteyen bi 10 numara gormek istiyoruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

MeLo

İlk geldiği günden beri söylüyorum.Bu adama hiç ama hiç kanım ısınmadı.Lider veya kaptan olamaz ! Hiç ama hiç yakışmıyor Beşiktaş'ımıza ! Nedir 2.5 yıldır çektiğimiz ! Heralde yuhlanır,alkışlanacak hali yok ! Kimse Beşiktaş'ımızdan üstün değildir ! Aşkımız renklere ! Giderse gitsin !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

astbjk1903

yuhalamak cok ayıp bi tepki beyler bu adamlar katil deil hırsiz deil isliklama tamam ama yuh demek cok ayip yakismiyor agir bi itham bunu hak etmiyorlar
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

saldır beşiktaş

7-8 maçtır sahada ne yaptığı belli bile olmayan bir 10 numara bakın 10 numara diyorum 10 numara demek takımın lideri
arkadaşlarını yönlendiren gol atan gol attıran futbolcu maalesef Delgado'da bu vasıfların hiç birini sergileyemiyor.
Taraftar'da patladı haklı olarak...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

hepsiyAh

Alıntı yapılan: tcenk - Aralık 12, 2008, 12:18:46
Öncelikle Hepinizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle Kutluyorum.

FB'nin başarısızlıklarını transfer haberleri ile kapatan medya
İlk önce Şampiyonlar Ligi Kupasını getireceklerdi
Grup birinciliği garanti idi.
Sonra grup ikinciliğini rahat alırdı.
UEFA kupasına garanti kalırdı.
Maç akşamı GS-FB finali boy boy gözümüze sokuldu
Kim tarafından uydurma basın
Sonunda 2 puanla veda ettiler
Hemen basın durumu kapama yoluna gitti
4 koldan transfer çalışmaları başladı basında ortaya birde Colin Kazım olayı attılar
UNUTULDU her şey

Ya bize ne yapıyorlar....
Delgado olayını ortaya daha önceden attı,şişirdi ve olay bizim tribünlerde patladı. Ne kadar
komik... Yazıklar olsun yuh çekenlere formsuz oynamıyor oynayamıyor tamam bunların
hepsine okey haklıdır arkadaşlar ama Beşiktaş kaptanını basın şişirmesiyle yuhlamakta ne
oluyor orada yuh çekenlere
bende buradan yuuuh çekiyorum.
GS nin 10 numarası Lincoln 2 yılda sadece 2 maç yaptı. Adamlar bizim delgadoya yaptıklarımızı
yapmadılar basın onuda çok şişirmeye çalıştı yutmadılar. Ben ayıpladım bizim taraftarı...
Bakın Delgadoyu savunmuyorum yanlış anlaşılmasın (SEVERIM AYRI) Beşiktaş Kaptanı sahada
yuhlanmaz ben bunu savunuyorum. Bizde kaptanların yeri ayrıdır ben ÖYLE biliyorum.

Teknik Adam sorgulanır yuhlanır ayrı ben başka sen başka gözle bakarsın Ben Ertuğrul Hocayı
Korkak bulurum ve öyle yazarım sen başka şekilde düşünürsün ve yazarsın bunlar olacak şeyler

Kaptanın Yuhlanması en olmayacak konu benim için

Yuhlayanları tekrar yuhluyorum

:alkis

keskinli

yüregine saglik cenk
bizimtaraftarimizi anlamak zor
futbolcu formsuz olabilir,bu normaldir,ki ben delgadonun kötü olduguna inanmiyorum
10 numara oynattigin futbolcuyu 10 numara anlayacak ve nereye kosacagini bilecek futbolcular lazim,10 numara oynattigin futbolcuyu cok kosturup yormayacak oyun sistemi olmali
futbol takim oyunudur,halkalar zincir olusturamadikca dünyanin en iyi 10 numarasini getir söner gider
rakiplerin 10 numaralaarina bakin bide yaninda oynayanlara bakin
yapilmasi gerekenide hoca yapmalidir,yani kötü oynayanai yedege almalidir
futbolcuyu yuhlayacaksin,onu oynatan hocayi alkislayacaksin,o futbolcuyu getiren yönetime ses cikarmayacaksin,bu celiskiden baska bi sey degildir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

ahmet abi çok güzeL yerLere değinmişsin.. daha dün babamLa bu konuyu konuşuyorduk..

NoPasaran

Delgado yeek kalamaz..

Yok onun tipinde bir oyuncumuz..

Ancak kadroda tutarlarsa seneye o zaman kızarım ben hocasınada yönetiminede başkasınada
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

voLkan abi zaten mecburiyetten oynatıLıyor..

beckyZWICKY

bu akşam delgadoyu ayrıyetten izlicem, kader maçı gibi benim açımdan bu maç onun için.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

bjkclub

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 13, 2008, 18:10:55
yüregine saglik cenk
bizimtaraftarimizi anlamak zor
futbolcu formsuz olabilir,bu normaldir,ki ben delgadonun kötü olduguna inanmiyorum
10 numara oynattigin futbolcuyu 10 numara anlayacak ve nereye kosacagini bilecek futbolcular lazim,10 numara oynattigin futbolcuyu cok kosturup yormayacak oyun sistemi olmali
futbol takim oyunudur,halkalar zincir olusturamadikca dünyanin en iyi 10 numarasini getir söner gider
rakiplerin 10 numaralaarina bakin bide yaninda oynayanlara bakin
yapilmasi gerekenide hoca yapmalidir,yani kötü oynayanai yedege almalidir
futbolcuyu yuhlayacaksin,onu oynatan hocayi alkislayacaksin,o futbolcuyu getiren yönetime ses cikarmayacaksin,bu celiskiden baska bi sey degildir

delgadonun kötü olduğuna inanmamanız ilginç.bence artık orayı geçtik sebeplerini aramaya başladık.
ayrıca kimse hocayı tebrik etmedi hatta beste yapıldı takım neden oynamıyor diye.ayrıca yönetim de istifaya davet edildi.
ayrıca ertugrul hoca delgadonun üstüne sistem kurdu resmen koşmasın fazla rahat oynasın diye arkasına uğurla cisseyi koydu yine aynı yine aynı..

M34

Baslik degismeli sanirsam. Az önce Serdar Özkan isliklandi cikarken. Iki tepki de o kadar yerinde ki.

osi_bjk

Denizli'nin acilen Delgado'yu kesmesi lazım.Çünkü adam da biliyor her hafta yeri garanti kesilmeyecek O'da çeki düzen
vermiyor kendisine 1-2 hafta keseceksin aklı başına gelir.O'nun yerinde kim oynar derseniz de bence Tello başarıyla
yapacaktır....
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

NoPasaran

Sana hiç bişey demiyorum artık..

Aldığın paraya yazık günah..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Bende Delgado'yu yuhlamayanları yuhluyorum !!