Ana Menü

Tello'yu polis neden çevirdi..?

Başlatan Adriano, Aralık 11, 2008, 18:33:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Beşiktaş'ın Şilili yıldızı Rodrigo Tello'yu polis çevirdi!.. Peki tercümanı yanında olmayan Tello, polislerle nasıl anlaştı? 

Beşiktaş'ta Tello ve Delgado'nun tercümanlığını yapan Tuğkan Keçecioğlu, Lig TV'de yayınlanan Futbol Life programında Şilili oyuncuyla ilgili ilginç bir anısını anlattı...

Tercümanının yanında olmadığı bir gece dışarıya gezmeye çıkan Tello, trafikte polislerin kontrol amaçlı kendisini çevirmesi sonrası bir anda ne olduğunu anlayamadı!.. Polislerle konuşan ancak Türkçe'si iyi olmadığı için bir türlü anlaşamayan Şilili oyuncu, çareyi tercümanı Tuğkan Keçecioğlu'nu telefonla aramakta buldu!.. Gece vakti Tello'nun telefonuyla uykusundan uyanan ve "polis" kelimesini duyunca bir an için panikleyen Keçecioğlu, polisle telefonda konuşunca gerçek ortaya çıktı!

Keçecioğlu, polisin "Bu Beşiktaşlı futbolcu Tello değil mi? Yanında forması varsa alabilir miyiz?" sözlerini Tello'ya tercüme edince Şilili futbolcu da rahat bir nefes aldı!..

(:
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Ersin Develi

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

:D tövbe ya forma istemiş adamlar :D

Ben Tello'nun yerinde olsam Türkçe öğrenene kadar dışarı yalnız çıkmam :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

BJK_Kübra

forma için adamı korkutmuşlar ya :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

robinho

Ben olsam bende çevirip isterim..Hayatımda daha kaç kez göreceğiz Telloyu Delgadoyu Holoskoyu ? Özellikle İstanbul gibi milyonlarca aracın oldugu bir yerde..

+18 !

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Delirdik

FutboLcu diye herzaman formayLamı doLaşacak bu adam
PoLisin beyni o kadar basıyor işte, ey poLis arkadaş sen işin oLmadığı zaman jopunLa mı doLaşıyorsun?

hey gidi
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!