Ana Menü

23 milyon Euro buhar oldu

Başlatan Simurg, Aralık 10, 2008, 09:56:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Kartal bir senede transfere 23 milyon Euro harcadı. Gordon, Holosko, Uğur, Ekrem, Zapotocny ve Sivok transfer edildi, Delgado´nun bonservisi alındı. Başarı ise hâlâ gelmedi...

Kartal bir senede transfere 23 milyon Euro harcadı. Gordon, Holosko, Uğur, Ekrem, Zapotocny ve Sivok transfer edildi, Delgado´nun bonservisi alındı. Başarı ise hâlâ gelmedi...

Gordon'a 2 milyon Euro

2002-2003 sezonundan bu yana şampiyonluğa hasret kalan Beşiktaş, son bir yılda kesenin ağzını açtı, kadrosunu güçlendirdi ve önemli isimleri renklerine bağladı... Ancak geçen sezon sonunda şampiyonluğu yakalayamayan Kara Kartallar, Filip Holosko'yu Manisaspor'dan 5 milyon Euro ile Koray ve Burak'ı vererek transfer etti, Gordon Schildenfeld'i 2 milyon Euro'ya renklerine bağladı. Sonuç: Kupasız biten bir sezon daha...

Sezon başı kollar sıvandı

Yeni sezon öncesinde Siyah-Beyazlılar yine eksiklerini belirledi ve transfer için kolları sıvadı. Udinese'nin Çek savunma oyuncuları Tomas Zapotocny ile Tomas Sivok'u renklerine bağlamak isteyen Beşiktaş, 9 milyon Euro karşılığında iki futbolcuyu transfer etti. Siyah-Beyazlılar'ın transfer harekatı Tomas Sivok ve Tomas Zapotocny'yle bitmedi. Manisa'dan 1 milyon Euro'ya Uğur, Gaziantepspor'dan da 1 milyon Euro'ya Ekrem alındı.

Bonservisi Ülker'den alındı

Sezon açıldıktan sonra da Kara Kartal'ın transfer çalışmaları bitmedi. Bonservisi sponsor Ülker'de bulunan kaptan Matias Delgado'nun tüm hakları, 5 milyon Euro karşılığında Siyah-Beyazlı kulübe aktarıldı. 2008 yılı içerisinde transfere yaklaşık 23 milyon Euro ödeyen Beşiktaş, hayal kırıklığıyla dolu bir seneyi gerisinde bırakıyor. Sportif başarısızlık kadar, ekonomik sıkıntılar da Siyah-Beyazlılar'ın canını sıkıyor.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

ya Tuna Üzümcü niye alındı ki adam oynamıyor bile
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Adamı aldılar oynatmıyorlar sezon sonuda satarlar kötü diye.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

böyLe yöneticiLik mi oLur ya.. ben böyLe işin..

eyup1903

y.d başımıda durmaya devam ederse nice 23 milyon euro lar uçar

Kralkartal21

elimizin kiri bu paralar nolcak!!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

osi_bjk

harcanıyor harcanıyor ondan sonra da benim paramı vermezseniz gitmem diyor.Sanki bunun sorumlusu kendi değilmiş
gibi parasını istiyor....
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

bu habere katılmıyorum
alınan oyuncular verılen paralar her takımda olan olaylar transfer mı yapmasaydık veya her transfer sonucunda basarı mı gelır
mesela ben sıvok ve zapoyu cok begenıyorum
asıl ucan paralar verdıgımız tazmınatlar bunları hesaplarlarsa ıste o zaman acınacak durum ortaya cıkar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

pascalyptica

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 10, 2008, 11:51:38
ya Tuna Üzümcü niye alındı ki adam oynamıyor bile

Bildiğim kadarıyla Gökhan Zan oynamasın diye alındı ama ne hikmetse Gökhan hala oynuyor ve hala her oynadığı maçtan sonra 1-2 antremana sakatlığından dolayı çıkamıyor..
Garip..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

salvador

daha cook para gidecek bu neki yönetim olduktan sonra
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...