Ana Menü

Helal olsun Batuhan sana..!!! BATUDAN MESAJ VAR

Başlatan djinonu, Aralık 07, 2008, 16:02:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

http://fanatik.ekolay.net/galeri/GalleryDetail.aspx?Gallery=3868&Photo=34

bu cocuk varya simarik mimarik
daha demin macin resimlerine bakarken en son resimlerden birisiydi oynamadigi halde gitmis takimini savunuyor

benim dicem nasil olsun ehhm

boboyu gördük holoskoyu da gördük gs macina ciksin denizli nobre batuhan ile
bundan sonrada hicbir TOPcunun küsmeye hakki olmaz yani batuhan küsmezde bobo holosko gibi hepside sansini kullandi

[KralKartal]

Takim dun kotuydu..ama batuhaninda sans bulmasi gerekiyor tabi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

ne olursa olsun Batu da oynamalı bu takımda
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

Beşiktaş´ın genç yıldızı Batuhan Karadeniz, Ankarasporlu Bilal´e mesaj gönderdi.

Beşiktaş'ın genç yıldızı Batuhan Karadeniz, Ankarasporlu Bilal'e mesaj gönderdi. Golcü futbolcu, "İbrahim ağabey ile tartışırken, araya girip kendisini uzaklaştırmak istedim. Zaten yenilmişiz, canımız burnumuzda! Bir anda boğazıma sarıldı. Kendisini kucaklayıp, ayaklarını yerden keserek yan tarafa fırlattım. Yaşına dua etsin! Yoksa onun seviyesine insem, Ankara yerine hastaneye giderdi. Ama bu saygısızlık bana yakışmaz. Umarım biraz utanır" diye konuştu.

İbrahim Üzülmez: Artist olmuşlar
Maç sonrasında çıkan olaylarda başrolü oynayan İbrahim Üzülmez, ilginç yorumalr yaptı. İstedikleri futbolu oynayamadıklarını belirten tecrübeli futbolcu, "Bizim karşımızdaki takımlar, hep futbol dışı olaylara başvuruyor. Seyircimiz de yanlış yaptı, biraz daha    destek olsalardı, en          azından beraberliği  yakalardık" dedi.

eren06

Alıntı yapılan: djinonu - Aralık 08, 2008, 19:26:19
Beşiktaş´ın genç yıldızı Batuhan Karadeniz, Ankarasporlu Bilal´e mesaj gönderdi.

Beşiktaş'ın genç yıldızı Batuhan Karadeniz, Ankarasporlu Bilal'e mesaj gönderdi. Golcü futbolcu, "İbrahim ağabey ile tartışırken, araya girip kendisini uzaklaştırmak istedim. Zaten yenilmişiz, canımız burnumuzda! Bir anda boğazıma sarıldı. Kendisini kucaklayıp, ayaklarını yerden keserek yan tarafa fırlattım. Yaşına dua etsin! Yoksa onun seviyesine insem, Ankara yerine hastaneye giderdi. Ama bu saygısızlık bana yakışmaz. Umarım biraz utanır" diye konuştu.

İbrahim Üzülmez: Artist olmuşlar
Maç sonrasında çıkan olaylarda başrolü oynayan İbrahim Üzülmez, ilginç yorumalr yaptı. İstedikleri futbolu oynayamadıklarını belirten tecrübeli futbolcu, "Bizim karşımızdaki takımlar, hep futbol dışı olaylara başvuruyor. Seyircimiz de yanlış yaptı, biraz daha    destek olsalardı, en          azından beraberliği  yakalardık" dedi.
Helal olsun sana Batuhan umarım ilk 11'de de görürüz seni.

Mattech

laflarla peynir ekmek gemisi yürümez icraat lazım.. İcraat Dünya kadar Konuşan adam var alayı boş senin gibi biraz icraatını görelim senin burnun sürtülmeli biraz..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Batuhan

sağolun varolun :D
adaşım değilmi övüneyim bari :D

aferin batu , devam et koçum adamı kaldırıp atmışsın orası uydurulmuş gibi,o adam o kadar hafif olamaz ?
Koca hestiy aya bedenem ?

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Batuhan* - Aralık 09, 2008, 00:02:07
sağolun varolun :D
adaşım değilmi övüneyim bari :D

aferin batu , devam et koçum adamı kaldırıp atmışsın orası uydurulmuş gibi,o adam o kadar hafif olamaz ?

Zaten onuda gerçek anlamda bahsettiğini düşünmüyorum :)
Since 1903

+18 !

ilhan mansız_melis

almış Bilal'i kucağına valla :D

Helal olsun Batu
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

inş. kendini dahada geliştiri bir batudan birde aydından büyük şeyler bekliyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Hırsı var azmi var yürekten beşiktaş'a sevgi var..
Eee futboluda var.
Göster o zaman kendini BATUHAN !
Bölünür senin için uykular!

yenerr17

M34

taraftar olarak yanlis yapiyoruz. hadi, 15-19 yaslarindakilerinden böyle tepkiyi beklerim ama ... ayni tepkiler serdar özkan icin de yapiliyor: Bursa macinda mac sonu rakibine arkadan yumruk atar "helal olsun" deriz "barlarda", bir elinde sigara, diger elinde whisky icer "yakisir" deriz ...

Batuhan olayina gelince ... tabi canim ... oo ne cesaret ... inönüde 30.000 taraftarinin önünde 18 ankaralidan birini yere indirmek ... sonra tv'ye cikip bununla hava atmak .. bu mudur bir besiktasli futbolcudan istedigimiz? Birer Nouma olmalarini mi?

Ibrahim kendisi söylüyor zaten: ""Bizim karşımızdaki takımlar, hep futbol dışı olaylara başvuruyor." Mac kizginligindan dolayi laf atmistir Bilal'e (isterseniz Ibrahim böyle seyler yapmaz diyin), Bilal karsilik vermistir, Batuhan gelip sanirim "Ne yapiyorsun Bilal kardes Ibrahim abime" gibi birsey demedigine göre, büyüh bir ihtimal asabi bir sekilde üstüne gittigine göre, Bilal de bogazina sarilmistir müdafaa amaciyla. Iki kisi arasinda kalan Bilal'i de yere sermek zor olmasa gerek.

Batuhan bu basligi okusa - ve okur herhalde - vay bee bana helal olsun diyorlar, Nouma ile karsilastiriyorlar, dermi demez mi? Su anda diskodadir bile.