Ana Menü

"Ne zaman şampiyonuz diye bağırsak, kursağımızda kalıyor"

Başlatan Simurg, Aralık 07, 2008, 13:13:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

"Ne zaman şampiyonuz diye bağırsak, kursağımızda kalıyor"
Beşiktaşlı taraftarlar Mustafa Denizli'ye de yeni besteledikleri şarkıyla tepkilerini dile getirdi

[/t]
Beşiktaşlı taraftarlar Mustafa Denizli'ye de yeni besteledikleri şarkıyla tepkilerini dile getirdi.Taraftarlar, maçın son dakikalarında hep birlikte atkılarını açarak, "Ne zaman 'şampiyonuz' diye bağırsak, kursağımızda kalıyor. Söylesene bize hoca, takım niye oynamıyor?" diye tepki gösterdi.Tepkilerine stat dışında da devam eden taraftarlar, ayrıca, Ankaraspor takımının yanı sıra, onursal başkan Melih Gökçek ve teknik direktör Aykut Kocaman'a da koro halinde küfür etti.Beşiktaşlılar, buna rağmen, uzatma bölümünde gelen Ankaraspor'un 3. golünü, kendi takımlarına tepki olarak ayakta alkışladı.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Bu tezahürat çok güzeldi ama keşke buna gerek kalmasaydı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

pAscAliAnUmut

Ne zaman Şampiyonuz diye bağırsak
Kursağımızda kalıyor
Söylesene bize HOCA
Takım niye oynamıyor

:alkis    :alkis
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Çok uzun bi süre söylenmiş bu tezahürat..
Sonuna kadar doğru ne zaman şampiyonuz diye bağırsak,kursağımızda kalıyor !
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

ben dün akşammaçtaydım denizli efendiyi gördüğüm zaman sadece gülüyorum o kadar basit duruyor ki anlatamam git denizli git şerefin için git

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Delirdik

yeni açıktaydık dün. dk kaçta başLadı biLmiyorum ama karşıda 90.dkyı gösteriyorduki bitti tezahürat
tribünün ses tonu feLan tam bir ağıt yakar gibiydi.

keşke istifa diye bağırdığımızdada eşLik etseydi o tribün
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carsibxl

Ahhh Ahhh, ertugrul saglam'a sahip cikmak istemiyenlere sesleniyorum: Nerdesiniz simdi?
Kabul, ertugrul saglam'la belki sampiyonlar ligini kazanamazdik, kabul belki uefa kupasini alamazdik AMA sampiyon olabilirdik. Bi takimin basariya giden yolu, oda ISTIKRAR! çorap degistirir gibi hoca degistirmekle olmaz bu isler! Ahhh Ahhhh....
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

eyup1903

Alıntı yapılan: carsibxl - Aralık 07, 2008, 18:25:18
Ahhh Ahhh, ertugrul saglam'a sahip cikmak istemiyenlere sesleniyorum: Nerdesiniz simdi?
Kabul, ertugrul saglam'la belki sampiyonlar ligini kazanamazdik, kabul belki uefa kupasini alamazdik AMA sampiyon olabilirdik. Bi takimin basariya giden yolu, oda ISTIKRAR! çorap degistirir gibi hoca degistirmekle olmaz bu isler! Ahhh Ahhhh....

canım arkadaşım bende aynısını dediğim zaman beni içlerinde ki irlandalı ilan ettiler dikkat et sende irlandalı olabilirsin beyler herşeyin en iyisini biliyorlar aman kimse duymasın yoksa topa tutulursun

ertuğrul hocanın gittiği gün ben dedim şampiyonluk gitti diye benle kafa buldular bende ortaya iddaa attım bu takım bu sene şampiyon olsun kendimi kesicem diye hala lafımın arkadasındayım