Ana Menü

Aşkımıza sahip çıkın

Başlatan aquilas, Aralık 07, 2008, 02:30:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aquilas

>:( Bune ya gelen teknik adamların hepsimi kötü taraftar yada çarşı kim ne derse desin bune ya herkesi gönderdik küfrün biri bin para önümüze gelene sövdük kavga ettik hertürlü cezayı aldık eee demirören yine hala yerinde hadi diyelim ki mucize oldu biz bu sezon şampiyon olduk eyvahlar olsun demirören hayatta gitmez artık ölene kadar o koltuktan kalkmaz başkanımız beşiktaşı bu duruma getirdi yıllardır 5 sene boyunca hep hüzün hep keder bu iş denizlinin suçu değil varsada denizlinin suçu çok az ertuğrul hocada kalsaydı bunlar yaşanacaktı yıllardır yara belli biz hala ağrı kesici alıyoruz teknik adam değiştir tıransfer üstüne tıransfer yap hiç bişi değişmez yazıklar olsun demirören sen beşiktaşın haklarını kimseye yedirtmem de dur peki sen beşiktaşı yedin bitirdin be abi sen niye ordasın muhalefet nerede eğer gitmeni çabuklaştıracaksa ben razıyım beşiktaşım yenilsin dursun malesef beni bu kadar kötü bir taraftar haline getirdiniz hepinizin tuzu kuru delgado lamborghini sine atlasın gezsin çok hakediyo ya siz sayın başkan işleriniz tıkırında oh ne güzel gecenin 2:30 u ben se pc başında sigara üstüne sigara yakayım eşimin babamın kalbini kırdım sinirlerime hakim olamadım beşiktaşım hayatta eşimden ailemden zerre aşkımı ayırmadığım beşiktaşımın bu durumuna üzülürken siz ne kadar düşünüyorsunuz ben çok fazlamı sevdim beşiktaşımızı hep hayal ediyorum bu sene beşiktaşım şampiyon olsun çocuğum olsun adını kartal koyacağım diye hayalimide aşkımıda hep kursağımda bıraktınız ne diyeyim siz sayın başkan 2 kadeh atın yatın nasıl olsa işler tıkırında ben beşiktaşın aşığıyım başkan benim eşim hasta hastanede koşuştururken ben beşiktaşımızın maçını izlemek için onu bile yalnız bırakıp gittim maçımı izledim sağolun arkadaşlar 1-3 lük bir hezimet çok sağolun bayramıda evliliğimide aşkımıda herşeyi bizlere zehir ettiğiniz için babanızın malı gibi kullanın aşkımızı beşiktaşı eğer siz yıkmazsanız dahada kimse yıkamaz son söz olarak merak ediyorum hiç mi adam akıllı bir muhalefet yok yahu neden kimse çıkıpta ben adayım demiyor sayın ihsan kalkavan başta olmak üzere o kadar değerli yöneticiler nerede yahu biri çıkıp aşkımıza sahip çıksa

djinonu

abiiiiiii üzüldüm gercekten ben kendi durumuna öncelikle allah acil sifalar versin diliyorum...:)

abi bak bende ayni senin gibi düsünüyorum kahretsin nalet olasi gitmiyor takim bitti
ama ben bugün maci izleyemedim
bu futbolcular inönüde yenilecek yüz buluyorlarsa bu lig herzamanki gibi bitmistir hatirlayin ayni sivas maci gecen sezonmuydu??
hatirlamiyorum ama nasil desem zapo atti golü taraftar yine maglupken bile destek!!! helal keske bende türkiyede olsam ankaradan kacip giderim maclara...
ama bizim kadro yine ayni kadro gecen seneki ayni kadro kimler geldi cok az kisi
degisen ise tek denizli geldi MACLARI IZLERKEN $U FUTBOLCU $ÖYLE BU BÖYLE OYNATILMASI LAGZIM...dedi ...eeee??NOLDU ??
abi yönetim kadar gelen her teknik adamin birtek ama gercek birtek Ertugrul Hocanin haric (ceza alabilirim ama icimdeki kini anama babama mi kusayim ??satirlara döküyorum!!!) her gelen teknik adami GÖTÜ kalkiyor yazik be biz kime güvenecegiz???
hepsini getirdik tüm evladimiz dediklerimizi ne oldu?bjk yine sezon basinda SEZON SONU 100de 100 Sampiyon denildi adamin teki geldi gülerek YARISTAN GERI DÜSMEDIK
yahu sesimizi duyuramiyacakmiyiz ALLAH ASKINA GIDIN YA BIRAK YÖNETIM
BESIKTAS ASKI BENDE ÖLCÜLMEZ O KADAR BÜYÜK BI ARALAR ÖMRÜMÜ BU GENC YASIMDA BJKYE ADADIM ama simdi sezon basinda gördümki bu degilmis HALA seviyorum Besiktasimi
ama varya bizde bir laf vardir Biz Sevinmek Icin Sevmedik deriz ya hani

BEN SEVINMEMEYI BILE SEVMIYORUM ARTIK BE ABILER KARDESLER

biktim artik yahu
birkerede $u "2" Büyükler kadar sevinelim birkezde BIZ YUKARDAN BAKARAK SEVINELIM BEEEEEEEE....

dikkatinizi cekmistir "2" büyük yazdim BESIKTAS YINE BÜYÜK DÜNYANIN EN BÜYÜK KULÜBÜ ama Size sorarim?
Besiktasin büyüklügünü bu CÖKÜSLE MI GÖRECEGIZ???

djinonu