Ana Menü

Sinan Engin & Peker el ele!

Başlatan NoPasaran, Aralık 04, 2008, 17:37:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Giresunspor'un yeni seçilen başkanı Olgun Aydın Peker, yönetime hayal kurmaya değil, başarılı olmaya geldiklerini söyledi.

Peker, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, FİSKOBİRLİK merkez lokalinde bugün yapılan olağanüstü genel kurulun ardından yönetimde görev bölümü yaptıklarını belirtti.

Yönetime hayal kurmaya değil, başarılı olmaya geldiklerini ifade eden Peker, ''Biz kentimizin takımı Giresunspor'a hizmet için geldik. Şimdi bir geçiş dönemi yaşayacağız. Meşakkatli bir dönemden geçiyoruz. Rakiplerimiz kolay değil, çünkü durumumuz ortada. Biz bu durumu daha sağlıklı bir konuma getirmek için çalışacağız. Biz bu göreve iş olsun diye talip olmadık'' dedi.

İlin bir markası olan Giresunspor'u iyi yerlere getirmek için yola çıktıklarını anlatan Peker, şunları kaydetti:

''Giresun'a ve Giresunspor'a hizmet etmek için buradayız. Giresunspor'dan bir şey almak değil, Giresunspor'a bir şeyler vermek için buradayız. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Hayal kurmayacağız, başarıyı yakalayacağız. Burası benim veya yönetim kurulumuzun takımı değil. Burası sizin, bizim, sokaktaki insanın, burada çalışan insanın, herkesin takımı. Eğer bunun bilincine varırsak, hep birlikte güç birliği oluşturursak, hedefe ulaşırız. Giresunspor'a herkes destek olmalıdır.''

Peker, teknik direktör sorununun çözümü için de hemen çalışmalara başlayacaklarını ve Pazartesi gününe kadar yeni teknik direktör isminin belirleneceğini dile getirerek, devre arası transfer döneminde de takıma iyi takviyeler yapacaklarını sözlerine ekledi.

Yeşil-beyazlı ekibin olağanüstü genel kurulunun ardından yapılan görev bölümüyle Olgun Aydın Peker başkanlığında oluşan yönetim kurulunda, ikinci başkanlığa Ferhat Abidinoğlu ve Ali Akdağ, asbaşkanlığa Sinan Engin, Naim Aygün, Ahmet Külekçi, İhsan Yarkın, Cevdet Karataş, Gökalp Kasapoğlu ve Turgut Saraçoğlu, genel sekreterliğe Serdar Kırömeroğlu, basın sözcülüğüne Fatih Sandal, alt yapı sorumluluğuna Ömer Aydın getirildi.

Hasan Aydın, Ercan Durhan, Nevin Atamer Okumuş, Bahtiyar Karakoç, Sefer Bayramoğlu, Mehmet Sargıgöl, Öznur Eriş ve Enver Yılmaz ise yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Sevmediğim şehir,sevmediğim takım ve birde buna sevmediğim adam eklendi.
Giresuna olan nefretim 1 kat daha arttı.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

tencere kapak bulmuşlar birbirlerini

ilhan mansız_melis

Geçmiş olsun ey Giresun halkı :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

bu adam oyuncagini buldu

birde Y.D e bir takim versenizde baskanlik yapsa,
istedigi gibi oynasin takimiyla..

asbaşkan Sinan Engin , Peh !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Mattech

Başarılar Engin bey.. Sakaryalı Peker ailesiyle size başarılar başarılı olun yanımızda görürüz sizleride...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

NoPasaran

Kimdir Sedat Peker

Bir mafya.

Kim bu Sinan Engin

Beşiktaş eski menejeri.

Ne işi var Beşiktaş menejerinin bir mafya babası ile..

Sinan Engin bulunmaz hint kumaşı gfibi önümüze sürüldü. Bazen ben bile savunur oldum

Ancak değmezsin Engin..

Beşiktaşın adını kirli işlere bulaştırdınız..Allah bildiği gibi yapsın sizi..

Sporden çekin elinizi yahu ne olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eren06

Giresunspor en yakın zamanda süper lige çıkar baksana yönetime!

ata vicente

su adamla buyuk camıamızın adının bu kadar ozdeslesmesınden muthıs rahatsızlık duyuyorum

BJK_Kübra

Ne denir ki yani şimdi de olan memleketimin takımına oldu..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ZeMaHŞeR

Vay be Sedat Peker'in manevi oğlu başkan oldu ha.. Ne deyim.. Hayırlı olsun...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Giresun kesin küme düştü diyordum.
Amaaa artık süper lige bile gelebilir diyorum ne yazık ki  :-\
Bölünür senin için uykular!