Ana Menü

17 yıllık sır çözüldü!

Başlatan eren06, Aralık 03, 2008, 23:29:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren06

16 Kasım 1991'de oyanan ve 2-2'lik beraberlikle sonuçlanan Fenerbahçe - Beşiktaş karşılaşmasında yaşanan ve hala unutulmayan top çizgiyi geçti mi geçmedi mi tartışması son buldu

17 yıllık sır çözüldü
[/t]
16 Kasım 1991'de oyanan ve 2-2'lik beraberlikle sonuçlanan Fenerbahçe - Beşiktaş karşılaşmasında yaşanan ve hala unutulmayan top çizgiyi geçti mi geçmedi mi tartışması son buldu.

Lig Tv'de yayınlanan Futbol Gündemi programında "Piero" adı verilen bir sistem ile yapılan tespit sonucunda, Beşiktaşlı Mehmet Özdilek'in 87. dakikadaki şutta, topun 4 santimetre çizgiyi geçtiği ve hakem Ahmet Çakar'ın gol kararının doğru olduğu belirtildi.

Maçın yardımcı hakemi Çetin Oytuner ile birlikte olayları yorumlayan Ahmet Çakar ise şunları söyledi: "Gol kararı verdiğim için 15 gün boyunca İstanbul'da kılık değiştirerek yaşadım. 2 gün cihangirde bir bodrum katında evden çıkmadım." dedi.

[KralKartal]

hayret ahmet cakar dogru bir karar vermis
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Ahmet Çakar bomba ya

bodrum kat :koptum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

Ankaraspor maçında açılması gereken pankart;

Alıntı YapMaçları Piero Yönetsin
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

TurkishTank

benim gozler Kartal gozleri, ben burdan goruyorum gol oldugunu...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Mattech

Butun Forum sittelerinde bu Olay acıklanamdan önce Camur At izi kalsın taktigi vardi Şimdi fenerlilerin cenesi feci Halde kapanmış...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

+18 !

carsi52

Beşiktaş'ı Fenerbahçe ile karıştırdıkları için pişman olmuşlardır herhalde bazı kişiler.
Bölünür senin için uykular!

eren06

piero bi de şu 92-93 sezonunu incelese!!!

carlito1903

Hakem hatalarının fener lehine ayyuka çıktığı günlerde böyle bi olayı gündeme taşımak, hedef şaşırtmaktır...

'Bakın sizin de hakemle aldığınız maçlar var' diyecektiler akıllarınca...

ilhan mansız_melis

Yuh yani 17 yıl sonra ne kadar erken açıklanmış
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.