Ana Menü

a takımından cem abiye saldırı

Başlatan ismailcem, Kasım 30, 2008, 13:15:02

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

macın bitis düdügünden sonra koridordaki tuvaletlerin önünde erdem fora ve arkadasları cem abiye vurmaya calıstılar ortalıgın karısmasından sonra araya giren insanlarda bu saldırıdan nasibini aldı ne olursa olsun cem abi bu tribünleri kuran insanlardandır kimsenin rantı için o tribünleri karıstırmaya hakkı yoktur. olaylar cok acık macdan önce cıkan bedava biletin el altından satımıyla ilgili bagırısmalar oldu önümüzdeki maclar için ALLAH yardımcımız olsun tekrar söylüyorum CEM abiyi seversiniz sevmezsiniz o ayrı ama ne olursa olsun cem abi ÇARSI yı kuran insalardandır ona saygı duymanız gerekir burdan tekrar gecmis olsun dileklerimi yolluyorum

[KralKartal]

Rant kavgasiysa isterse BESIKTASI kursun yanlis yapiyorsa olacagi bu,
daha ne kavgalar cikiyorda duymuyoruz...

RANT bozdu tribunu CARSIYIDA...

Gecmis olsun... Umarim yasanmaz daha
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ismailcem

aynen sana katılıyorum daha ne kavgalar varda duymuyoruz ama bu gidisat iyi bir gidisat degil ALLAH sonumuzu hayır eylesin gelmek isteyenlerin amacı sanki rantı bitirmek mi yoo onlarda bu kardan pay almak istiyor olan bizim gibi maca parasıyla gidene oluyor geceden sıraya giriyorsun bilet alamıyorsun daha sonra o insanlardan 100-200 milyona bilet alıyorsun

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eren06

Cem abi o tribünün en eski adamlarından birisi.gerçekten çok yazık git gite febe tribünlerine benziyoruz rant için abisine el uzatıyo millet