Ana Menü

İbrahim Toraman "Hatalıyım"

Başlatan NoPasaran, Kasım 29, 2008, 23:27:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman, 2-1 yitirdikleri Fenerbahçe maçında hatalar yaptıklarını belirtirken, ilk golü atan Selçuk'u da kendisinin tutması gerektiğini söyledi.

İbrahim Toraman, maç sonrasında yaptığı açıklamada, yenilen gollerde hataları olduğunu belirterek, ''Yenilen ilk golde Selçuk'u benim tutmam gerekiyordu. Benim adamımdı ama bir anlaşmazlık oldu. Rüştü ağabey de bu pozisyonda topa hamle yaptı. Bu pozisyonu defalarca çalışmıştık'' dedi.

FB Şükrü Saracoğlu Stadı'na kazanmak için geldiklerini, ancak istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını ifade eden milli futbolcu, şunları kaydetti:

''Cisse atılınca ikinci 45 dakikayı 10 kişi oynadık ve bu da bizi etkiledi. Maça 11'e 11 devam edebilseydik, kazanabilirdik. Yediğimiz goller bizim hatalarımızdan dolayı oldu. Girdiğimiz pozisyonlarda daha etkili olsaydık yine de gol atabilirdik. Sonuçta çok üzgünüz. Moral bozukluğu olacaktır ama lig uzun maraton. İlerleyen maçlarda telafi edeceğiz.''
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

istediğiniz oyunu sahaya yansıttınız.

Gerçekten çok iyi top oynadık ilk yarı.
Fakat yapılan 2 basit hata mağlubiyeti getirdi.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

levent1903

baska ne söyleye bilirki.... hatasini kabul etmekte iyi birsey aslinda
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

NoPasaran

Toraman eskiden daha dinç bir adamdı

Maçtan düşüyor erkenden bunu anlamıyorum

Moraili bozuldu çocuğun birden..

Boyu yetmedi kanımca..

Yapacak bişey yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kartalemre

gercekten ben bu cocukları yurekten kutluyorum ellerınden gelenın en ıyısını yaptıklarına ınannıyorum ezılmedıler ezdıler helal olsun cocuklar

Rebell

mustafa hoca toramanı o golden sonra cıkartmalıydı çünkü oyundan koptu toraman.

salvador

adam kaçırması doğal ama toparlanmalı bir an önce
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

eren06

la koçum niye kaçırıyon golde adamını tutsana kardeşim

[KralKartal]

aldigin para nereye gidiyor, birde af edildin formayi giyiyorsan canini disine takta oyna
yeter yahu herseyde özür, hata yapmayinda özür dilemeyin be
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

husoeagle

bu maça kadar savunmanın en iyisiydi toraman
zapodan bile daha iyi savunma yapıyordu
adam paylaşmanın yanlışlığı yüzünden selçuğu tutamadı

blackkartal

toramandan çok rüştü suçlu bence..yan topa çıkıyorsan ya topu tokatlıyacaksın yada çıkıp alacaksın...yıllardır yan toptan gol yiyoruz g.tü b.klu selçuk kahraman oldu ona üzülüyorum...genede tüm oyuncuları tebrik etmek lazım.ayrıca fenerbahçeyi kurtarma operasyonunda basarılı olan bünyamin gezeride tepbir ederim
eN büYüK fEnErLi SibEl KeKilLi

Simurg

herşeyi bi yana bırakıp artık toparlanması gerekşyor olmuyor böyle
selçuk gibi biri geliyor bizde gol atıyor

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

bence bu maçta iyi oynadık ama Cisse'nin Toraman'ın Zapo'nun Gökhan'ın hatası herşeyi bitirdi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

wela

hatasini kabul etmesii guzel bisey  :)

hep hatta yapipda en ii ben oynadim diye dusunenlerde var  :D