Ana Menü

Ronaldo sürprizi

Başlatan carsiköln, Ocak 20, 2007, 12:16:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

Beşiktaş'ın 100. yıl kadrosundaki isimlerden Ronaldo siyah-beyazlılara "O formayı özledim" mesajı yolladı.

YÖNETİMİ ARADI
Beşiktaş'ın şampiyon olduğu 100. yıldaki efsane kadrosunda yer alan Ronaldo, yeniden siyah-beyazlı formayı giymek istediğini ifade etti. Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra ülkesi Brezilya'ya giden Ronaldo'nun, bazı yöneticileri aradığı ifade edildi.

AİLEM DE İSTİYOR
Sambacının, "Beşiktaş'ı hiç unutmadım. Şu anda
Brezilya'da oynuyorum ama ailem Türkiye'de yaşamak istiyor. Ben de geri dönmeyi arzuluyorum. Bonservisim de elimde. Eğer siz de isterseniz, o formayı yeniden giymeyi çok isterim" dediği öğrenildi.
Inadina Beşiktaş

Adriano

Ronaldo 40 yasına girmistir ya ozamanlar 32 33 yasındaydı bayagı yaslanmıstır..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

baya yaşlanmıştır daha futbol mu oynar o adam :D
Bölünür senin için uykular!

Unforgiven

Bu adam yaşlandı artık ayrıca tigana gönderdi zaten bi daha niye alinıyor yoksa tigana gidicekmi sezon sonunda burdabir çelişki var ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

@LAYINA GİDER

gelse olurda yaşlı be

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

GAZETEDE GÖRDÜM BALON HABER OLABİLİR
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

BerkAy1903

ama ii defanstı daha tecrübelenmiştir gelsen bence fayda sağlar..
19o3

carsi52

Alıntı yapılan: carsi_cakali - Ocak 30, 2007, 23:28:53
ama ii defanstı daha tecrübelenmiştir gelsen bence fayda sağlar..

saçmalıyosun berkay evet iyi defansdı ama tecrübelenmiştir diyosunda gelince bu adam daha nasıl fayda sağlasın :D
Bölünür senin için uykular!