Ana Menü

İnegöl'de Beşiktaş rüzgarı

Başlatan Simurg, Kasım 27, 2008, 17:00:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş yönetim kurulu ve efsane futbolcular yarın (cuma) günü İnegöl'e giderek İnegöl Beşiktaşlılar Derneğinin açılışına katılacak.

[/t]
Siyah beyazlı kulübün Derneklerden Sorumlu yöneticisi Asbaşkan Levent Erdoğan, yurt dışı ve içinde dernek açılışlarına hız verdiklerini belirterek "Türkiye'nin sanayi ve tarım ili Bursa'nın İnegöl İlçesinde iki bine yakın taraftar topluluğumuzu biraraya toplamanın gururu içersindeyiz. Beşiktaş olarak İnegöl'de futbol okulu ve değişik sosyal faaliyetlere hız vereceğiz" dedi. Erdoğan İnegöl Kaymakamı Durmuş Gencer, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yardımcısı Yusuf Şen ve yönetim kurulu ziyaret edeceklerini belirtti. Dernek açılışına yöneticilerden Behçet Ümitlen, Şeref Yalçın, Halim Aydın, ile efsane oyunculardan Vedat Okyar, Sanlı Sarıalioğlu, Necdet Ergün, Mehmet Ekşi'nin katılacağı belirtildi. Siyah beyazlı yöneticiler daha sonra İnegölspor Başkanı Şükrü Ezim ile İnegöl'ün Dünyaca ünlü kaplıcaları Oylat'ı ve maden suyu çıkan Çitli Köyü'nü ziyaret edecekler.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZeMaHŞeR

inegeöl Beşiktaşlıların Kalesi...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

+18 !

Burayada geLseLer keşke.. ama nerdee Hatay'daki BeşiktaşLıLarı düşünen yok..

ZeMaHŞeR

Hayrınıza birde Çorum'da dernek açın...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ilker_csa

ben bursada yaşıyorum ama inegöl iyi olmuş harbi beşiktaşlıdır hepsi...
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.