Ana Menü

google ı yanılış yazmayın !!!

Başlatan freedom forever, Ocak 20, 2007, 01:40:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

freedom forever

Antivirüs firması F-Prot'un güvenlik uzmanları geçtiğimiz günlerde Google.com kullanıcılarına yönelik ilginç bir tehdit keşfettiler. Tehdit her gün milyonlarda kullanıcının ziyaret ettiği Google.com domain adının yanlış yazılmasıyla ortaya çıkıyor. Googkle.com adresinde yer alan web sitesi, kullanıcıların bilgisayarlarına çeşitli trojan saldırıları yapıyor ve iyi korunmayan bilgisayarlar bu saldırıdan zarar görebiliyor. Uzmanlar, Googkle.com adresine girilmemesini öneriyor. Kullanıcılarını bu tip tehlikelerden korumasıyla bilinen Google ise, şimdilik bu konuda bir yorum yapmıyor.
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

SATUKBLADE

evet ayrıca garip bi araştırmada ise

en çok ağır bir trojen ve solucan saldırısına maruz kalan pc lerin arama motorundan bu kelimelerin aratıldığı sıra da yendiğini ortaya koymaktadır dikkat

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Unforgiven

Amn allahım dikkat etmek lazım herkese bilgisayar vermemek lazım o zaman ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

KLavyeye bakmadan yazdığım için hatayla bazen googkle.com die yazabiLiyorum. Bundan sonra daha dikkat :)
edit

Mystery

bjk_fatih

saol kardşe verdiğin bilgiler icin

erdibatmaz

ya sen şimdi bunu yazdın ya biri dener falan mazallah

paylaşım için sağol:d:D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P