Ana Menü

Nerde Parasını Verdıgımız Damalılarımız?!!!!

Başlatan ata vicente, Kasım 23, 2008, 21:52:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

Arkadaslar herkesınde bıldıgı gıbı eskısehır macından 2 hafta once cok genıs kapsamlı bır kampanya baslatıldı ve unlu unsuz bırcok kısının katıldıgı kampanyada dunyanın parası toplandı ama ortada 3-5tane bıle bayrak yoktu.Zamanında rantcılıkla herkesı suclayan bu arkadaslara sormak ısterım nerde bızım damalılarımız veya nerde bızım paralarımız????

Alp Erdem

NoPasaran

Tam konuyu açmaya gelmiştim bende

Nerede bu süper organizasyon!

:)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Carsi_Karabuk

Bize yapılanlar...Bizleri sadece yüceltmiştir.

carlito1903

3-5 tane bile yoktu demişsin ama ben az 10-15 tane bayrak gördüm...

Bayrakların bir kısmının çalındığı söyleniyor ama kesin bi bilgi yok, doğru dürüst ne olduğunu öğrenmeden insanları suçlamak yanlış olur...

Alp Erdem

erdibatmaz

500 cm lik bir bayrak olacaktı o en azından net görülürdü ama o da yoktu. Çalındı diye söylenti var artık yarın herşey belli olur.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ata vicente

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 23, 2008, 22:03:03
3-5 tane bile yoktu demişsin ama ben az 10-15 tane bayrak gördüm...

Bayrakların bir kısmının çalındığı söyleniyor ama kesin bi bilgi yok, doğru dürüst ne olduğunu öğrenmeden insanları suçlamak yanlış olur...

Macın basından sonuna kadar ordaydım 3-5tır ama olsun 10 olsun ne farkeder sen toplanan paranın mıktarını ve kac bayraga tekabul ettıgını bılıomusun????

carlito1903

Toplanan para 14.000 YTL, 95 metre uzunluğunda bi pankart hazırlandı 3 adet davul alındı, en az 4.000 YTL bunlara gitmiştir, geriye kaldı 10.000 YTL bi bayrak 300-350 YTL falan, yani en fazla 30 bayrak olması lazım stadda...

İsterseniz buraya en az 15-20 bayrağı gösteren resimler koyabilirim...

Kimsenin avukatı değilim ama kimsenin de haksız yere suçlu gösterilmesini istemem...

NoPasaran

Burak tvde tribünlerde görültüğü kadarı ile 10 bayraktan fazlası yoktu..

Bunun için mi show var yazıldı tepjki buna

Büyük heves uyandırdılar gereksiz yere bence..

Kimse bişey almamıştır ama böyle olmasınıda kimse beklemiyordu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Abi maç sırasında insanlar maçı göremiyor diye fazla görünmedi bayraklar, arkadaşım 24 tane bayrak saymış Y.Açıktan...

Çok güzel bi şov olmadı ama öyle kandırma olayı falan da yok yani...

NoPasaran

Maçın başlamadanda açıldı damalı bayraklar ama 24 bayrak belli olurdu..

Stadta olanlar daha iyi bilir tabi.

Ben organizasyonu bugün okudum forzadan. Anladım zaten orada durumu. PARALAR AZDI VE BAYRAKLARINDA AZ OLACAĞI BELLİYDİ.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Burada esas kızılması gereken biri varsa o da Lig Tv'nin yönetmenidir, bütün bayraklar sallanırken göstermedi tribünleri, o yüzden yanlış anlamalar oldu...

Zaten bu kadar bayrakla bu kadar olur, eğer kapalının komple bayrakla görünmesini istiyorsanız orda en 200 bayrağın olması lazım...

Ayrıca tek sıra halinde sallamalarıda kötü oldu, dağınık bi şekilde sallasalar daha çok görünürdü...

Murat'ın koyduğu resimlere iyi bakın, 12 bayrak var orda, kapalının sadece 3'te 1'lik bi bölümünden çekilmiş resim, bunun en az 2 katı vardı yani tribünde...

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK