Ana Menü

Kleberson'a Rus kancası

Başlatan çArþý_ulan, Kasım 22, 2006, 11:49:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

poacher

giderse üzülmem  kalırsa sevinmem
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

pascalyptica

açıkçası daha iyi bi oyuncu bulabiliriz.. iyi bi fiyata satabilirlerse gitsin.. yok iyi para kazanamicaklarsa adamı psikologa falan gönderip kazansınlar.. kazanabilirlerse en iyi transferimiz olur..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

[KralKartal]

Kle giderse Aurellio gelebilir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pascalyptica

NoPasaran

Klebersonu sevmeyen bir adam Sinan engin..

Bütünb taraftarı etkiliyor..

Böyle bir oyuncu satılmaz..Klep isimdir kalmalı...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozytaurus

Klebersonun formunda ciddi bir düşüş var ama Bu düşüşü gidermek ve Onu geri kazanmak için ne yaptık?
______KaRaKaRTAL____

pascalyptica

o da doğru bence hiçbişey yapılmadı.. avrupa takımı olmak avrupada başarı kazanmak istiyosan avrupalı gibi profosyonel düşünmen gerekir.. tutun abi bi tane psikolog çok mu zor?!

çArþý_ulan

gerçek kapasitesiyle oynasa gerçekten çok yararlı olcak satılmasını istemem

alper_xxl

gitmesin ulan seviyorum ben o adamı
BEN seNİ YARALIYKEN DAHA COK SEVDİM KARTALIM

http://img241.imageshack.us/img241/8423/bjksgg4.gif

delgado_rmc

BENCEDE  KLEBERSON BU TAKIMDA GÖRÜNMEYEN GÜÇ..ÇÜNKÜ  ORTA  SAHA  FELÇ..ONUNLA  BİRAZ  AYAKTA...EN KÖTÜ ZAMANLARINDA  BİLE ADAMIN WARLIĞI YETİYO...PAS HATASI  YAPIO  OLABİLİR AMA  BENCE  TAKIMIN  EN  ZOR  GÖREVİNİ  YAPTIĞINDAN HOŞ KARŞILANMALI..ÇÜNKÜ  BEYNİN  CİDDİ ANLAMDA  DİNAMOSUDUR..O  GİDERSE  ONDAN İYİSİNİ BULAMAYIZ...

:bjkbayrak  FORZA DELGADO:bjkbayrak
SABIR WER ALLAH'IM...Bakma...Bakma ben sana  çok kıymet werdim...Ağlattın  inletttin..Ulan kendini bulunmaz ilah mı  zannettin..Senide bırakıp gidenler olur senide terkedip gidenler olur...İşte o zaman ah edip vah edip ararsın beni...Ama boşuna..boşuna ararsın...HAYALİN öldü PRENSESİ...

cengiz_selcuk

iyi bir fiyat verilirse gitsin..

alper_xxl

o olur işte 5 milyon euro faln demi daha iysini alırız
BEN seNİ YARALIYKEN DAHA COK SEVDİM KARTALIM

http://img241.imageshack.us/img241/8423/bjksgg4.gif

carsi06

kleberson hakkında çıkan bu transfer işi inş. doğrudur.ondan kurtuluruzz... onun transferinden gelecek parayada ii bi orta saha oyuncusu alınır...iyice kötü oynamaya başladı.. 
seninle başladı hayat KARTALIM göklere aç kanat ib** fenere ib** cimboma inat KARTAL şampiyonluk turu at.....

**19.aSLı.03**

yerine birini alsınlar önce ...gerçi bence bir faydası yok hatta zararı va rattığı hiç bi pas yerini bulmuyor..ortası yok zaten...cok top kaybı yapıyor...:s
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Kleberson uzun oynuyor onuda kaptıyor yeriş gelirse..

bu adam hiç bir zaman 1 metre yanına pas atıp istaistik yükselten futbolculardan olmadı olmayacakta
Aşk bu Aşk !

volkanca.net