Ana Menü

Gerginliğe bakan el koydu

Başlatan carlito1903, Kasım 18, 2008, 19:07:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

o zaman beraber bağıralım ;D

onbinlerce :D omuz omuza
girmişler kol kola çıkmışlar yola
Travesti Bursa :D aNKaRa
elbet karşılaşırız Bolu dağında
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Alp Erdem

bu resimler herşeyi açıklıyor :ahaha :ahaha

Tolgaa

insallah Teksas inönüye gelir insallah...hergün dua ediyorum, keske gelselerdeeeeee ve bizi bi Yakindan görseler;)

canavar_bjk

inönüye gelirler polis korumasıyla orobüsün içinde sonra inönüyü bastık diye yarın forumlarında yazar ezikler !!!
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Tolgaa

TFF teksasin gelmesine IZin verirmi, bu Davranistan sonra?

NoPasaran

Taraftar arasındaki olaylarla Klublerin karışması çok saçma zaten..

İyi olmuş. Gereksiz polemikler oluyordu umarım taraftarlar arasındada barış sağlanır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

lejyonerhy

Bu adamı genede az bi şekilde seviyordum yemin ediyorum şu formayı alınca bitti.Rezil herif ya tamm formayı alyıon niye 16 numaralı veriyon senin kastın ne?? Ver 12 numaralı taraftar formasınıda o anlar zati.Oda olmadı 1903 yazdır töbe töbe bak dellendim.Ewet inşallah teksas inönüye gelirde taraftar nasıl olur görürler.Birde dikkat ettinizmi bakın en çok hazırlandıkları maç beşiktaş maçı ver nerden baksan 25-30 dakka sustular.Bunlardan taraftar felan olmaz.Bağırdıklarındada 20 desibel ses anca çıkarıyorlar. Beşiktaş ismiyle reklam işte ne olacak benim memleket sakarya idda ediyorum bunlardan 10 gömlek üstün.Onların böyle ne biliyim kocaeli sakarya gibi taraftarlarla geçinmesi lazım beşiktaş çok ağır gelir.İnşallah istanbula geldiklerinde bi açık buluruzda indiririz.Bizim Selamsız mahallesi baya sinirli bu konularda.:DBakalım neler olucak.

carlito1903

Gerginliğin bitmesi onların işine gelmiyor, bunlar napar eder yine ortamı alevlendirecek bişey bulurlar...

Ellerine koz vermemek lazım...

ilhan mansız_melis

başkan o forma eline ne çok yakışmış sen bizi bırak onlara git de biz senden kurtulalım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Formanın 16 olması gerçekten talihsiz olmuş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net