Ana Menü

Gökhan Zan: Gol atmalıydık

Başlatan Simurg, Kasım 17, 2008, 13:50:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'ta Gökhan Zan, şampiyonluğa oynayan bir ekibin böyle maçları kazanması gerektiğini belirtti

[/t]
Beşiktaş'ta Gökhan Zan, şampiyonluğa oynayan bir ekibin böyle maçları kazanması gerektiğini belirtti. Milli futbolcu, "Biz bu maça iyi konsantre olduk. Her şeyin bilincindeydik. Bursaspor iyi bir takım. Elimizden geleni yaptık, pozsiyona girdik ama tek eksiğimiz gol atamamak oldu. Şampiyonluğa oynayacaksınız bu tarz maçlardan iyi bir sonuç almanız gerekiyor. Bursaspor taraftarına teşekkür ediyorum. Bu bir başlangıç olur umarım. Biz kendi ortamımızda deplasmana gidemiyoruz ya da onlar da gelemiyor. Kendi sahalarının zemininden onlar şikayet ediyorlarsa bizim hayli hayli şikayet etmemiz gerekiyor" diye konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carlito1903

Bu son 2-3 maçta beğendim ben Gökhan'ı, iyi oynadı...

Yedek kalmak yaramış :)

Böyle devam eder inşallah...

pAscAliAnUmut

Evet böyle DEVAM EDERSE Toraman'ı bile kesebilir. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama eskiden Gökhan topu aldığı gibi şişirirdi. Artık pas vererk atağa çıkıyor
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

IL Capitano

Hic söyliyecegimi zannetmiyordum ama son iki mactir iyi..Allah nazardan saklasin..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carlito1903

Benim gördüğüm en büyük değişiklikte şu:

Eskiden sakatlanacağım korkusuyla toplara çok iyi giremezdi, bu korkusunu atmış üstünden...

Şöyle 1-2 ay sakatlanmadan devam ederse özgüveni yerine gelir...

Derbilerde savunmayı Zapo-Toraman-Zan üçlüsüyle kurup Sivok'u ön liberoda oynatmak çok mantıklı olur ya da Sivok savunma da oynar Toraman ön liberoda...

pAscAliAnUmut

Evet iyi bir taktik olabilir ama yeter ki gökhan kendini bozmasn

Mattech

Eyyy gökhan zan Senin hatalınla Dünya akdar puan kaybettik.. gol atmayı düşünecegine hatalar yapma.. zaten ikinci yarı takım olarak ayrı yerdeydik doldur boşalt.. Bu taktigi  mahalle macında bile yapmıyorlar bee.. Miillet ayaga oynuyo bizimkiler Havadan at alaalal sonra geriyekoş alalalala.. Maç bitincede gol atmalıydık dersin..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

carsi52

Gökhan'da biraz değişme var.
İnşaallah bu değişim ters tepmez böyle devam eder umarım.
Bölünür senin için uykular!

djinonu

vay beee
bi bjk macini kacirdik bundada cam adam iyi oynamis iyimi:D

pAscAliAnUmut

Şu aralar yüreğiyle oynayan adamlara çok ihtiyacmız var..

ilhan mansız_melis

son maçlarda iyiydi böyle devam eder umarım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.