Ana Menü

Karşıyaka Tribünlerinden Özgür Soylu'yu Kaybettik

Başlatan erdinc1926, Kasım 16, 2008, 23:02:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Daha geçen hafta beraber aynı otobüste giresun'a gittiğimiz insandı ya  :-\
Çok üzüldüm gerçekten giresun deplasmanından sonra orduyada gelicez diyorlardı olmadı...

Allah rahmet eylesin !
Başın Sağolsun KAF-KAF !
Bölünür senin için uykular!

ZeMaHŞeR

Özgür kardeşimizin eski bir resmi.. Forza'da buldum :(
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ZLataN

Burda biraz saçmaLama oLmuş, cenaze evinden yeni geLdim oLayın asLını anLatayım..

Karşıyaka otobüsünde iki kişi arasında tartışma çıkıyor..

OtobüstekiLerden biri abi dinLenme tesisine çekeLim hem yemek yeriz hem de şunLarı sakinLeştirir araLarını yaparız diyor ve şöför arabayı dinLenme tesisine çekiyor..

Bu oLaydan bi kaç hafta önce GöztepeLiLer o dinLenme tesisinde oLay çıkaRmış ve KarşıyakaLıLarı gören dinLenme tesisi sahibi ve çaLışanLarı eLLerinde sopaLarLa kaRşıLamış bizimkiLeri..

DinLenme tesisisin sahibinin söyLediği şu; Gidin buRdan, göztepeLiLeR daha önce bi mevzu yaşandı bi daha taraftaR gRubu istemiyoRuz..

DepLasmana giden gRubun da en önemLi ismi ÖzgüR o sıRada, TaneR abiLer, maLkoç abiLer faLan gitmiyo depLasmana grubun başı ÖzgüR o yüzden..

AdamLarı eLinde sopayLa göRünce özgüR; abi noLuyo savaşa mı giRiyonuz aLtı üstü bi yemek yiyip gidicez muhabbeti yapıyo ve küfürLe karşıLık aLınca güçLe karşıLık veRiyo Karşıyaka taraftarı daha sonra tesis sahibinin oğLu 4 eL ateş ediyor pompaLıyLa..

Özgür soL karın boşLuğundan vuRuLuyor, oLay yeRinde kaLbi duRuyo, daha sonra geLen sağLık ekipLeri kaLp masajıyLa tekrar çaLıştıRıyor kaLbini ve hastaneye götüRüp ameLiyata aLıyoLar..MaaLesef kurtarıLamıyor..

Tesis sahibinin ettiği 4 eL ateş sonucu ÖzgüR'ü kaybediyoRuz, 2 kardeş yaRaLanıyoR..

Tüm oLay bundan ibaRet..

Cenazesi yarın öğLe namazını takiben Karşıyaka KemaLpaşa Caminden kaLkıcak..

Özgür evin tek evLadıydı, babası cenazeyi aLmaya gitmişti görüşemedik ama annesi ve diğer akrabaLarı perişan durumda..

ALLah hepsinin yardımcısı oLsun gerçekten çok zor bi durum..

erdinc1926

ÖZGÜR'ÜMÜZÜ YARIN UĞURLAYACAĞIZ
Bandırmada çıkan olay neticesinde hayatını kaybeden Özgür Soylu'nun cenazesi yarın Öğlen namazı'na mütakip Karşıyaka Çarşı'sındaki Kemalpaşa cami'sinden kaldırılacaktır.

Yarın saat 09.00'dan itibaren Çarşı'da toplanmaya başlayacak olan taraftarlarımız Özgür Soylu'ya son görevlerini yerine getirecek.Cenazeye Ülkemizin dört bir yanından çeşitli taraftar gruplarından katılım olacaktır.

Tüm Karşıyakalıları Özgür`ü çiçekler ve dualar ile uğurlamak üzere yarın sabah çarşıya bekliyoruz.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ZLataN

Şu an Özgürün kuzeniyLe konuştum iLk tören Karşıyakada Cem evinde yapıLıcakmış ve daha sonra KSK yeLken kuLübünün önünde 2. bi tören..

Daha sonra namaz ve Doğançay mezarLığına götürüLüşü oLcakmış..

İzmirde oLan ve imkanı oLan herkezi bekLeriz..

BiLmeyen varsa ben kendiLerini diLedikLeri bi yerden aLabiLirim..

ZLataN

Alıntı yapılan: ZLataN - Kasım 16, 2008, 23:36:33
Hani Lan söz veRmiştin sen bize Pazartesi günü Karşıyaka - DiyaRbakıR maçına sokucaktın, pankaRtLar hazıRLıcaktık, Türk-Kürt kaRdeştiR, PKK kaLLeştiR demiştin pankaRt için, ben öyLe şey mi oLuR Lan aşağıLamaLıyız demiştim, taRtışmıştık, kapışmıştık, ama daha sonRa saRıLıp oRta yoLda buLuşmuştuk..

Senin dediğin oLdu uLan..MutLusunduR inş.

[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/319/o1517c865c057c9d6baa3d0yz0.th.jpg[/img]

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Alp Erdem

ZLataN

MaaLesef son yoLcuLuğuna uğurLadık ÖzgüR'ümüzü..

GeLen, geLmeyen, iyi niyetLerini ve duaLarını ÖzgüR'ün üzerinden eksik etmeyen herkezden aLLah Razı oLsun..

Başta izmiR KuLüpLeri Göztepe, ALtay, İzmiRspoR, BucaspoR, ALtınoRdu, ALaçatı oLmak üzeRe, KaragümRük, EskişehiR, BuRsaspoR, SakaRyaspoR, Çarşı izmiR, Gfb İzmiR, uA izmiR, KocaeLispoR, Ankaragücü ve akLıma daha geLmeyen oRda oLan tüm takım seyirciLerinden aLLah razı oLsun..

İyi günümüzde hasmımız oLan insanLaR bu kötü günde dostumuz oLduLar..

carsi52

Gerçekten çok üzüldüm ya daha geçen hafta fatsada karşıladık karşıyaka taraftarlarını özgür abide vardı.
Giresuna kadar onlarla gittik beraber izledik maçı off ulann off.
Bugün olan insan yarın yok.
Tekrardan allah rahmet eylesin.

carsi52

Resim

Gün Doğdu Melodisi ile;

Armanı! Takip Ettin Düştün Uzun Yollara
Bilseydin Yine Giderdin Ucunda Ölüm Olsa!

Efendi! Delikanlı Gelmezki Hiç Benzeri!
Sen KafKaf'ı Bırakmadın Yirmibir Yıldan Beri!

Şerefsiz! Kör Kurşuna Göğüs Gersek Hepimiz!
Acı Çekmek ÖZGÜR'lükse ÖZGÜR Olduk Hepimiz!

Cem Goren

türkiyedeki tribün anlayısını paylasan herkesin bası sağolsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZLataN

[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/6213/screenshot226vb0.jpg[/img]

AntaLyaspoR FormaLı Ben, yanımdakide ÖzgüR..

ÖzgüR'ün son fotosu beLkide bu..

Çünkü oLay anından 2-3 gün önce çekiLmiş bi foto..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net