Ana Menü

Demirören'le 2 yıl daha!..

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 12, 2008, 18:24:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin 1 Haziran 2007-31 Mayıs 2008 faaliyet dönemine ait olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

Akaretler'deki şirket merkezinde gerçekleştirilen toplantıda, görev süreleri sona eren yönetim kurulu üyeliklerine, 2 yıl görev yapmak üzere Yıldırım Demirören, Ertuğrul Kumcuoğlu, Kenan Öner, Ertunç Soğancıoğlu, Levent Erdoğan, Mehmet İlhan Durusoy ve Hüseyin Yücel oy birliği ile seçildi.

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Atıf Keçeci, Ergün Türker, Cengiz Sarıkaya, Osman Hilmi Kuman, Sezgin Taşkın Mınık, Naci Elbay ve Yalçın Karadeniz, genel olarak şirketin gelir artırıcı faaliyetlerine ağırlık verilmesi, gideri azaltıcı tedbirlerin alınması, dergi ve lisanslı ürün satışlarının artırılması için daha fazla çaba harcanması hususlarında dilek ve temennilerde bulundu.

Daha sonra söz alan yönetim kurulu üyesi Ertunç Soğancıoğlu, bu önerileri not aldıklarını, yönetim kurulu toplantılarında önerileri değerlendireceklerini, sportif başarıyı yükselterek gelirlerin artırılması yönünde çabalarının bulunduğunu, futbol takımının bu yıl şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu söyledi.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Mattech

yaw ne secimi bu yaaa Seçim 2010 da deilmiydi ?
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

eyup1903

2 yıl daha şampiyonluk göremicez desenize

parc_y

Bu DEMİRÖREN bizi yedi yemeyede devam edicek

IL Capitano

Biz sadece bir yil kaldi derken nasil 2 yil oldu bu is.
Bilen biri aciklayabilir mi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Bu olayın başkanlıkla alakası yok bildiğim kadarıyla, bu olay Beşiktaş Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin faaliyetleri ile alakalı...

Başkanlık seçimi seneye Ocak'ta, son 14 ay yani başkanlık için, bu haberdeki olay başka...

Alp Erdem

bu iki yıl içinde kalpten gitmessek iyi

ilhan mansız_melis

yandık desenize ya of Alllah'ım sen bize sabır ver !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Beşiktaş'ın başında durduğu ve durmaya devam edeceği her saniye ZARAR !

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

kutu

TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!