Ana Menü

Taraftarımıza yasak engeli!

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 11, 2008, 11:54:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

ömür boyu böyle mi devam edecek ya bu ama bi yandan da doğru bi karar eminim yine olaylar çıkacaktır
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: ata vicente - Kasım 12, 2008, 09:49:11
Allah koruyo bursalıları 3-4 senedir.Bakalım daha ne kadar koruyacak.

BoLu dağında ve ankaragücü deplasmanında karşılaşıncaya kadar korumaya devam etcek ;D

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

akbaba71

Fb-gs derbisinde 3000 polis var.

bizim taraftarın gelmeyeceği maçta bursada 3000 polis var  :)

şaka gibi amaçları düşmanlıkla falan prim yapmak başka birşey değil .

yoksa emniyetin istemesi durumunda olay cıkmayacağını herkes biliyor...
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

erdibatmaz

ihtiyacımızı gidermemiz engellenemez....
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

serkan45

halen birşey yapılamıyor bunu gereken her yere şikayet etmeli oraya gitmemiz engellenemez dünyanın hiç bir yerinde böyle bir uygulama yok
......................................
Beşiktaşlı yok!
Türkiye´de ve dünyada ezeli rakiplerin taraftarları deplasmanlara gidiyor, takımlarını yalnız bırakmıyor... Ancak Beşiktaş-Bursa maçına gelince, işler değişiyor!

Kazan kaldırdılar
Bursaspor'un küme düştüğü 2003-2004 sezonunun üzerinden neredeyse 5 yıl geçti, ancak iki kulüp arasındaki gerginlik son bulmadı... Geçtiğimiz yıl, iki kulüp amigolarının birbirlerine zeytin dalı uzatması ve yemek yemesine rağmen, bu haftaki maçta Beşiktaşlı taraftarların Bursa Atatürk Stadı tribünlerinde yer alamayacakları açıklandı. İl Güvenlik Kurulu'nun da bu karara onay vermesi üzerine, Siyah-Beyazlılar tam anlamıyla kazan kaldırdı.

Kararın eşi benzeri yok
Beşiktaş, bu konuda Bursa Valiliği, İçişleri Bakanlığı ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı nezdinde girişimde bulunma kararı aldı. Bilindiği gibi 'Üç Büyükler' arasında oynanan maçları, taraftarları izleyebiliyor. Avrupa'da da hiçbir rekabette, Beşiktaş-Bursa maçında alınan karara benzer bir uygulama yok. Dün bir açıklama yapan yönetici Nedim Sarsmaz, "Bursaspor bize olumlu bir adım atmadığı sürece, bizim yapacağımız birşey yok" dedi.

Orhan YILDIRIM
forzakartal

ata vicente

bursa yonetımının ve Iq sevıyesı dusuk olan tombıks taraftar grubunun rant saglamak amaclı yapmıs oldukları ezik bir okadar da büzük bir eylemdir cok fazla kaale almamak gerkıyor sayemızde lıgde bursaspor dıye bı takımın turkcell super lıg de oldugunun farkına varıyor herkes!

Ersin Develi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

kutu

TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

BuĞsasipor'da oynayan yusuf yaptığı açıklamada fenerbahçe-gese derbisinden bile daha önemli bir maç bu demiş.
Beşiktaş taraftarı maça gelemiyo bile demiş !

Ulan siz kimsiniz ya ?
Resmen BEŞİKTAŞ'ın ve ÇARŞI'nın üstünden prim yapmaya çalışıyo şerefsiz köpekler !
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Allah vergisi yeteneğini beyninde 0.5 gr bile beyin olmadığı için değerlendiremeyen ve Anadolu takımlarında sürünmek zorunda kalan bi kart kertenkele'nin çırpınışları işte :)

National Geographic'i açın, çok var bunlardan orda ;)

carsi52

Kendilerini bişey sanıyo şerefsizler.
Bunları kaale almak bile bunların bi yerlerini kaldırıyor..
Gerizekalı taraftar grubu texas tommiks farketmez !
Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

Sanırım yarınki maçta açık kale arkasına çok sayıda bizden kişi girecekmiş
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş