Ana Menü

Neredesiniz Korkaklar!!!

Başlatan NoPasaran, Ocak 19, 2007, 16:47:40

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Unforgiven

Alıntı yapılan: AhmetFetgeri - Ocak 19, 2007, 18:29:43
arkadaşım real madrid olmadığmız konusunda ikimizde hem fikiriz.

ispanya'da yaşanan sınıflar arası çekişme sonucu ortaya çıkan iki takımada benzemez beşiktaş.

barcelona sadece  bask bölgesinin takımı ve siyasi bir misyonu olan takım , yani beşikatş'ın halkçılığıyla barcelona'yı bağdaştıramayız.

bizim halkçılığımız ne belirli bir bölgeyle nede belirli bir zümreyle sınırlı değildir.

Kardes benim söğlediğim şey barcelona ve beşiktaşi aynı kefede göstermek değil zaten, basarı olarak barcelona olmaktan bahsetdim ben,Diğeride bask bölgesi ispanya'da  gelir düzeyi düşük olan bir bölgedir.

Diğer söğlediklerin konusnda hem fikirm seninle  ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Non Mollare Mai

Kendisinin iyi niyetinden şüphesi oLmamaLı kimsenin.. Ama başkanLık yapabiLecek kapasitede oLmadığını düşümüyorum. BaşarıLı oLmayı transfer yapmaya bağLıyo. BöyLe oldukçada herşey kötü qidiyo ve her sene onLarca futboLcu ve teknik adam değişikLikLeri oLuyo. Daha sistemLi ve mevkisinin en iyi adamLarını buLarak ne kadar çok transfer o kadar çok başarı mantığını atmaLı. Yeni başkanımız yine Sayın demirören oLacak. Ama ben daha bu işi iyi biLen kişiLerin taşın altına eLini sokmasını bekLerdim. Yinede adayLığını koyan herkese heLaL oLsun..
edit

NoPasaran

Konuyu yazarken demirörenin konuşuılacağını hiç bilmiyordum ...

Konu bu çok güvendiğinmiz özilhanlar kalkavanlar cinerler..

Neyse ben yazağımı yazdım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

freedom forever

arkadaşlar yazdıklarımın hiçbiri  kolpa haber değildir ,stajerliğimi 1 yıl boyunca demirören holding de yaptım ve bu olay gözümün önünde oldu . . .
bildiğim çok şey var inanın türkiye yi sallıcam ulan :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

freedom forever

stajerliğim bitti fakat içerde olan arkadaşlardan son duyduğum olay ise şudur ;
beşiktaş ile fenerbahçe arasında oynanan son karşılaşma hani 0-0 bitti o maçtan 2,5 saat önce de yine demirören holdinge arka kapıdan rangerover marka cipiyle aziz yıldırm gelmiş ve erdoğan demirören le  yarım saati geçmeyen başbaşa geçen gizli bir toplantı yapmıştır .ve yine aynı şekilde geldiği gibi gizli birşekilde  arabasıyla uzaklaşmıştır . . .

bu olayı yaşamadım ama içerden bir arkadaşım söyledi ve inanın yalan değildir . . .

söylediğim konulara inanmayabilrsiniz bu sizin kişisel tercihinizdir. . .
Bir kardeşim demiş medyaya yansımaz mı böyle birşey die ,arkadaşım türkiye de ne olaylar yaşanıo medyaya yanısımıo sence türkiye de bağımsız bir medya var mı ? türkiye nin sayılı zenginlerin de olan bu insan türkiyenin satılık medyasını satın alamayacak güç temi sence ?
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Delirdik

"bolşevik"

SevgiLi üye dedikLerine bakarsak.. ha sn. Başkanımıza ana bacı küfür etmişsin, ha f.bahçe başkanıyLa anLaşarak maçı sattı demişsin. İnan gözümde eş değer yaptığın şu oLay.
İspatLayamacağın şeyLeri söyLeme!. Bu dedikLerin çamur atmaktan öteye gitmez.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

AhmetFetgeri

bolşevik senaryo yazma lütfen...

herkesin elinde kameralı cep telefonun olduğu , hemen her olayın videosunun çekildiği bir dünyada yaşıyoruz.eğer elinde kanıt varsa fotoğraf , video , yazılı belge vb. paylaş onun dışında stajı şurda yaptım , burda arkadaşım var tarzı polemiklerle insanların kafasını karıştırma...

medyanın beşiktaş aleyhine yaptığı  asılsız haberleri okuyurak zaten yeteri kadar fevrileşiyoruz bir de sen kulaktan duyma sözler atma ortaya !
ŞAMPİYONLUKLAR GELİP GEÇİCİDİR ,
                               ASIL OLAN BEŞİKTAŞ ETİĞİDİR

freedom forever

abi inanmayın tamm yaa  ben senaryo yazıyorum inanmak zorunda deilsin , kimseye çamur attııım yoq inanan inansın inanmayanın canı saolsun ben bildiiim olayı sizlerle paylaşmak istedim inanmak inanmamak size kalmış ,dier olayı görmedim  yüzde yüz dorudur da demiyorum içerde 1 sene boyunca arkadaşlık yaptıım bir kardeşim bunu bana anlattı . . .

Delirdik

Şimdi sen kimsin, senin arkadaşın kimdir.. Seni tanımayan insanLarın sana hemen güvenip inanmasını bekLeyemessin herhaLde
haksızmıyım ::)

HakLısındır değiLsindir konu o değiL, bir suç varsa biLe ispatLanmadıkça herkez masumdur.
İspatLayamayınca da iftira atmış oLuyorsun. Ki dediğin şey başkanımızın şike yaptığıdır  :o

İnan şunu fbli,gsli ya da başka biri okusa güLerek çıkar buradan.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

freedom forever

evet doru söylüorsun fakat bu söylediklerimi hiçbirşekilde ispatlayamam fakat ilk anlattııım olay gözümün önünde oldu herkes inanp inanmamakta özgürdür .ben kimseye bana inanacaksınız ben yalan söylemem demiorum,ikinci olay arkadaşımın anlattığı bir olaydır gözümle görmedim yüzde yüz kesin dir  demiorum . . .
Şimdi bnm işim gücüm yok buraya gelip iki saat nasıl bir olay çıkartsam diemi uraşcam  ben sizinle bir anımı paylaşmak istedim ister inanın ister inanmayın kimseye yalan borcum yoq arkadaşlar inanmassannız güzel bir hikaye iii yaratılmış bir senaryo diebilirsiniz ve yorumalrınızı o şekilde yapabilirsiniz
daha mesaj yazmıcam bu topice

saygılarım la ....

husoeagle

ya bana ilginç gelen erdoğan demirörenle rıza bu denli önemli bir konuyu neden oraya 1 sene staj yapmaya gelen bir stajerin önünde yapsınki
(senin orda hangi bölümde staj yaptığını bilmiyorum sadece bana ilginç geldi)

AhmetFetgeri

konunun özüne dönelim artık !

tuncay özilhan ; fenrbahçe ve galatasaray statlarında locası olan(ne hikmetse inönü'de yok) , efes pilsen'le yaptığmız basket maçında beşiktaş taraftarını salona almayan , geçmişte tüsiad başkanlığı yapmış , bu güne kadar benim bildiğim kadarıyla beşiktaş'a hiç bir yararı olmayan bugün bir kısım medyanın beşiktaş başkanlığına layık gördüğü zengin bir iş adamı...

turgay ciner ; beşiktaş'ın kendi medya grubunda bile geri plana çekilerek üçüncü büyük olarak yansıtılmasına göz yuman zengin medya patronudur.ayrıca süleyman seba'yle yıldızı barışmadığı için beşiktaş yönetimin geçmişte yer alamamıştır.

ihsan kalkavan ; yöneticilik yıllarında ki hizmetleriyle kulüp tarihinin en çalışkan yöneticileri arasında yer almıştır.yöneticilik yaptığı yıllardaki faaliyetleriyle tüm beşiktaşlıların gönlünde taht kurmuş bir isimdir.tükiye ilk kez havai fişek'le ihsan kalkavan'ın beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamarı için getirtmesiyle tanışmıştır.o dönemde dünyanın en büyük ağır yük gemisine beşiktaş adını vererek beşiktaş sevgisini iş hayatınada taşımıştır.kulübe kazandırdığı futbolcular ve tesisleşme adına yaptıklarıda takdire değerdir.ihsan kalkavan'ın bu beşiktaş aşkı ve beşiktaş'ın onun yöneticiliği dönemindeki yükselişi(10-0 lık lig rekoru,namağlup şampiyonluk,seri şampiyonlular..) bazı kesimlerin(fb-gs) onu hedef almasına neden olmuştur.bir kısım medyanında desteğiyle ihsan kalkavan hakkında asılsız iddaalar atıp süleyman seba'yla arasının açılmasına neden olan bu kutsal ittifakçılar ihsan kalkavan'ı yönetimden ayrılmak zorunda bırakmışlardır.bununlada yetinmeyip yönetimden ayrılan ihsan kalkavan hakkında öyle karalamalar yapılmıştır ki ta ki ihsan kalkavan bir daha beşiktaş yönetimin yer almayacağını açıklayana kadar...sonuç olarak kutsal ittifak hedefine ulaştı ve ihsan kalkavan beşiktaş'tan uzaklaştı halen daha süleyman seba'ylada araları soğuk...ihsan kalkavan'ı kutsal ittifak beşiktaş başkanı yapmaz arkadaşlar , bırakın başkan adayı olmayı , aklından bile geçirse hemen feytullah gülen'le olan yakınlığını gündeme  getirilir , beşiktaş başkanı olmamasının uygun olacağı bütün kutsal ittifak kalemlerince köşelerinde yazılır , adam geçmişte olduğu gene kendini hedef tahtasında bulur...

yani bu üç zengin iş adamından da beşiktaş başkanı olmaz , kalkavan'ı geçmişteki hizmetlerinden dolayı bir kenara koyarsak , ciner ve özilhan'ın yaptıkları reklam kokan harketler bence...
ŞAMPİYONLUKLAR GELİP GEÇİCİDİR ,
                               ASIL OLAN BEŞİKTAŞ ETİĞİDİR

Unforgiven

Bolşevik bak canım kardesim benim, sence derbi maçindan önce yada sonra gelmiş olması bir tesaduf olma ihtımalı varmıdr bence yoktur. Peki sence şampiyonluğa giden bir takımda özellikle'de ezikleri karşisina almiş bir takım, yönetici olarak'ta taraftar olarakta ezikleri karşimiza aldık özellikle şike olaylarından sonra,diğer bir olayda derbi maçina çıkarken aramızda puan farki 3 yada 5 'e inebilme ihtımalı varken böle bişeyın olma ihtımalı nedir.
Beşiktaş yöneticilerinden birinin buna kalkişması klubu ve tüm türkiyeyei birbine sokar ki hetseyi gectim o yöneticinin beşiktas ve koltuğunda oturmaya hakkı yoktur. peki aziz yıldırm geldğinde elinde bond canta varmıydı çıkarkende eli boşmu çıkmiş acaba bide arkdslarıan bunu sor bakalım ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

bjkolik@19

bu dönemde çoğu işeri başaramadı takımın iskeleti bozuldu.
Demirören çok acemice ve amötörce kararlar verdi.,
dilerim bu dönemde yaptığı hatalardan ders alır ve BEŞİKTAŞIMIZI bu çıkmazdan kurtarır.
zaten medyada başkanlık koltuğunu kullanarak çıkar yapmaya çalışan o kadar çok adam varki.
GEÇSEDE GENÇLİĞİM KAYBOLSA YILLAR...

frtbjk

bolşevik iyi sallamışsın  daha ''saygılarımla'' kelimesini ''saygılarım la'' şeklinde yazan bir adam Beşiktaş Holdingde  stajer olamaz diye düşünüyorum  haksız yere insanları karalama lütfen
SiyahıN ZiNDaN OlsuN BeyazıN AydınlıK
Cezayirİ UnutmA UnutturmA