Ana Menü

Çarşı Üzmez'e karşı

Başlatan Simurg, Kasım 08, 2008, 16:11:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Çarşı Üzmez'e karşı
Beşiktaş'ın sosyal mesajlarıyla ünlü taraftar grubu Çarşı, Turkcell Süper Lig'de oynanan Beşiktaş-Kocaelispor maçında yaptıkları tezahüratlarla Vakit Gazetesi yazarı Hüseyin Üzmez'e büyük tepki gösterdi

Çarşı Üzmez'e karşı
[/t]

Beşiktaş'a verdiği büyük desteğin ve tribünde yaptıkları şovların yanı sıra sosyal mesajlarıyla ün kazanan Siyah-beyazlı taraftar grubu Çarşı'nın son tepkisi Hüseyin Üzmez'e oldu.

Süper Lig'in 10. haftasında BJK İnönü Stadı'nda oynanan Beşiktaş-Kocaelispor maçının son dakikalarında Çarşı Grubu, 'Çarşı Hüseyin Üzmez'e karşı' sloganları atarak Üzmez'le ilgili küfürlü tezahüratlarda bulundular.

Vakit Gazetesi yazarı Hüseyin Üzmez, küçük yaştaki bir kıza cinsel istismarda bulunma suçundan Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmış, daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

BerkAy1903

Allah belanı versin.. Hüseyin Üzmez..
19o3

carlito1903

Tepkimizi küfürle değilde başka şekilde versek daha iyi olurdu, küfür yüzünden ceza gelecek malesef...

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 08, 2008, 16:15:40
Tepkimizi küfürle değilde başka şekilde versek daha iyi olurdu, küfür yüzünden ceza gelecek malesef...
bu adam en ağır küfürü hak ediyor bunun yüzünden ceza vereceklerse versinler...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Annesine neden sövülür yahu..

Anneler değerdir..

Neyse bundan ceza vermezler sanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

anneler değerli ama gelde bunu tribündeki adamlara anlat....

infaz team die cincon taraftarının pankartı var...

nkfva ( ne kadar fenerli varsa anasını ... )

ister febe,ister cincon,ister normal bir vatandaş olsun küfür et ama anaya küfretme...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

+18 !

bencede ne kadar agır bir küfürdür ya.. nolursa olsun sonucta annesi yapmamıstır hatayı ve hicbir anne küfürü haketmez..

Anarchy*

Bence fazLasıyla haketti .
Ben oLsam bende söverdim .
Milletin namusuna göz dikmeden düşünecekti , yiyeceği küfürLeri.

carsi52

Bu küfürler için ceza geliceğini sanmıyorum.
Haketti o şerefsiz küfürleri.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

O küfürleri haketti ama annesine edilmeseydi keşke bundan dolayı ceza gelmez bence
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eren06

Bu şerefsiz e ne kadar küfür etsek azdır. Bu yüzden federasyon bize ceza falan veremez.

[KralKartal]

Annesine kufur ederek, kendileri(tribun) en buyuk yanlisi yapiyor...

Anneden baska tepki vermeyi bilemiyormuyuz ?
Her konuda anne baci, xxxx takim tribunlerine benziyoruz boyle
isim vermicem ama anlayan anlamistir...

üzmeze tepkide ayrica dogru ve yerinde olmus  :alkis
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_Kübra

O adama ne küfür edildiyse fazlasıyla hakediyo.. Ama tabi küfür edilirken annesine küfür edilmesi hoş değil annesine edilmeseydi keşke ama bu adamın yaptıklarının yanında da her türlü şeyi hak ediyo..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Tolgahan_BJK

küfürü falan bırkın, o adamın İDAM edilmesi gerekiyo... İbret olsun

Cem Goren

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Kasım 09, 2008, 15:04:48
O adama ne küfür edildiyse fazlasıyla hakediyo.. Ama tabi küfür edilirken annesine küfür edilmesi hoş değil annesine edilmeseydi keşke ama bu adamın yaptıklarının yanında da her türlü şeyi hak ediyo..
kesinlikle doğru anneler kutsaldır ama bu adam herşeyi hakediyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun