Ana Menü

Adamın Kralısın Baki Mercimek !

Başlatan carlito1903, Kasım 07, 2008, 12:36:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

inşallah en kısa zamanda sahalara dönersin baki

helal olsun sana

erdinc1926

maddi destek yaptığı için değil,beşiktaş'ı sevdiği ve unutmadığı için teşekkürler
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Ersin Develi

Baki ye Teşekkürler Beşiktaştan Gittikten Sonra Beşiktaşlı Kalan Bütün Futbolculara Teşekkürler

melankolizm

Forza Bakizm..!

helal olsun... yaptığı unutulmaz.

carlito1903

Taraftar unutmadı bugün Baki'yi, maçın sonlarında meşhur tezahüratı duyuldu :)

ata vicente

Bakinin yaptıgı cok buyuk bir taraftar örnegıdır.Helal olsun sana Baki Mercimek

Guti ORÇ.

helal olsun baki büyük jest yapmış keşke tüm oyuncularımız onun kadar "Beşiktaşlı" olsa..

Cem Goren

bakideki o iyi niyeti her maç gorebiliyordum ama olmayınca olmuyor derler ya oda oyle bir  şeydi
yaptıgı jest için teşekkür ediyorum kendisine gerçekten çok güzel bi davranış helal olsun baki

not:bayrak organizasyonu buyuk bi iht.eskişehirle oynanacak olan maçta yapılacakmış
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eren06

Helal olsun sana Baki , gerçek bir Beşiktaşlı olduğunu gösterdi. Adamın kralısın Baki

KeePSaKe

Kralsın Baki kendine yakışanı yapmışsın bir kez daha Beşiktaşlılığını göstermişsin.

Ne bir lokma ekmek , Ne bir kızı sevmek , Seviyoruz seni Baki Mercimek !
Since 1903

CR7

helal olsun Baki Mercimek
seviyoruz seni
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilker_csa

bence herşey güzel oyun deil insanlık ve adamlıkta önemli helal olsun sana baki mercimek...
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

ilhan mansız_melis

Taraftar tek yürek
Beşiktaş'ın önde gelen taraftar grubu Çarşı, geçtiğimiz günlerde dev bir organizasyon için kolları sıvadı. İnönü Stadı'nı Siyah-Beyaz bayraklarla süslemek isteyen Çarşı, tüm Beşiktaşlılar'ı birlik olmaya davet etti ve ortak bir hesap açılarak destek beklendiği dile getirildi. Yaşanan ekonomik krize rağmen, yaklaşık 10 bin Siyah-Beyazlı taraftar, forumlarda elele verdi ve amaçlarına büyük ölçüde ulaştı.

Gönüllerde taht kurdu
Ancak Çarşı Grubu'nun kampanyasına destek olan bir kişi daha vardı: Geçen sezon Siyah-Beyazlı formayı giyen Baki Mercimek... "Bana gösterdiğiniz sonsuz destek ve sevgiye karşılık olarak küçük bir jest yapmak istedim. Nasıl ki sizden aldığım para alın terimin karşılığı ve helal ise, bu güzel organizasyon için benim de her kuruşum sizlere helal olsun" diyen Baki'nin '1903' YTL'lik bağışı, büyük alkış topladı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

carlito1903

Sarı Fırtınamız Metin Tekin'de projeye 1000 YTL ile destek oldu...

Onada sonsuz teşekkürler...