Ana Menü

"Asi Ruh" kitaplaştı / Denizli ve Futbolculardan destek

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 06, 2008, 11:18:22

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Beşiktaş tribünlerinin asi çocuğu, sosyal projeleri futbol taraftarıyla kaynaştıran grubu, "Çarşı"nın filminden sonra kitabı da çıktı.
Ersin Kara tarafından hazırlanan; Çarşı'nın kuruluşundan bugünlere geliş sürecini hazırlayan ve bu taraftar grubunun felsefesini anlatan "Asi Ruh" adlı kitap, ilginç bir çalışma olarak raflarda yerini alacak.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

eren06

Güzel bir çalışma mutlaka alacağım bir tane.

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ZeMaHŞeR

Parasızlığın gözü kör olsun :)

Cem Goren

bir ara almayı dusunuyorum filmi izledim kitabıda okurum inş.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

bende cıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum..

Mattech

Bence Boşuna cıkartıyorlar.. Kitabın okunacagını sanmıyorum.. Çünkü "Beşiktaşlılık duruşu" adlı kitap cıktı 10000 ancak satıldı..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ilhan mansız_melis

Kesinlikle almayı düşünüyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

erdinc1926

asi ruh belgeselini izledik şimdi sıra okumaya geldi (:
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

eyup1903

kaçmaz arşive eklemek lazım

ZeMaHŞeR

Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın kuruluşu ile iç yapısını anlatan "Asi Ruh" adlı kitabın tanıtımına Beşiktaş'tan destek geldi.

Beylikdüzü TÜYAP'ta devam eden 27. İstanbul Kitap Fuarı'nda, Ersin Kana tarafından hazırlanan "Asi Ruh" kitabı için oluşturulan standı, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, futbolcular Rüştü Reçber ve İbrahim Toraman ziyaret etti.

Siyah-beyazlı kulübün eski futbolcuları Metin Tekin ve Gökhan Keskin ile Fenerbahçe'nin efsanevi futbolcularından Rıdvan Dilmen de kitap standına gelen diğer isimler oldu.

Ziyaretten saatler önce çok sayıda Beşiktaş taraftarı standın önünde sıraya girerken, taraftarlar oldukça kısa süren ziyarette ellerindeki kitapları
imzalatma fırsatı bulamadılar. Ayrıca, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli ile futbolcular Rüştü ile İbrahim Toraman'ın fuar alanına gelişleri ile ayrılışları adeta izdihama neden oldu. Çok sayıda kişi fotoğraf çektirmek için kendilerini durdururken, futbolcular güvenlik eşliğinde alandan ayrılabildiler. Ayrıca, daha önce belgesel olarak hazırlanarak sinemalarda gösterilen "Asi Ruh" çalışmasının kitabına da Beşiktaşlı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği gözlendi.

CR7

ben de alacağım

Alıntı yapılan: MuRaT - Kasım 06, 2008, 14:17:00
Parasızlığın gözü kör olsun :)

hediye ederiz Murat abi ne olacak ya

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: MuRaT - Kasım 08, 2008, 16:55:05
Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın kuruluşu ile iç yapısını anlatan "Asi Ruh" adlı kitabın tanıtımına Beşiktaş'tan destek geldi.

Beylikdüzü TÜYAP'ta devam eden 27. İstanbul Kitap Fuarı'nda, Ersin Kana tarafından hazırlanan "Asi Ruh" kitabı için oluşturulan standı, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, futbolcular Rüştü Reçber ve İbrahim Toraman ziyaret etti.

Siyah-beyazlı kulübün eski futbolcuları Metin Tekin ve Gökhan Keskin ile Fenerbahçe'nin efsanevi futbolcularından Rıdvan Dilmen de kitap standına gelen diğer isimler oldu.

Ziyaretten saatler önce çok sayıda Beşiktaş taraftarı standın önünde sıraya girerken, taraftarlar oldukça kısa süren ziyarette ellerindeki kitapları
imzalatma fırsatı bulamadılar. Ayrıca, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli ile futbolcular Rüştü ile İbrahim Toraman'ın fuar alanına gelişleri ile ayrılışları adeta izdihama neden oldu. Çok sayıda kişi fotoğraf çektirmek için kendilerini durdururken, futbolcular güvenlik eşliğinde alandan ayrılabildiler. Ayrıca, daha önce belgesel olarak hazırlanarak sinemalarda gösterilen "Asi Ruh" çalışmasının kitabına da Beşiktaşlı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği gözlendi.
]

CARSI - Denizli ile arasi iyi degildi ya BASINA gore, belli belli.. :) Yonetim destekler, futbolcular destekler, teknik direktor destekler, hepsi destekliyor... CARSI en iyi donemini yasiyor...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..