Ana Menü

çArşı-Denzli

Başlatan erasca, Kasım 03, 2008, 14:40:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

Şansal Büyüka ve Ömer Güvenç e göre Mustafa Denizli gese ve febe de görev yaptığı için tribünlere çağrılmıyormuş,desteklenmiyormuş.Nobre en çok sevilen isim,rüştü febe de oynarken tribünlere çağrıldı,sergen bütün rakiplerimizde oynadı,tayfur febeden geldi kaptan oldu da 100.yıldan beri en iyi futbol oynadığımız antrenör Denizli ye bu tepki niye?

Bence bu işin altında farklı bi durum var...

eren06

Bence Denizlinin tribüne çağrılmaması gayet normal bir hafta önce Ertuğrul Sağlama destek verip görevde kalmasını isteyen kapalı bir hafta sonra Denizliyi bağrına bassaydı bence bu durum çArşının doğasına aykırı olurdu.ilerde kapalıda Denizliye gereken desateği verecektir.

carlito1903

Bu konuyu neden sürekli gündeme taşımaya çalışyıorlar anlamıyorum...

Var işte bi işler, bizde anlayamıyoruz valla :)

keskinli

hoca isini yapsinda,carsi ister cagirsin ister cagirmasin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

bence orada tepki yonetimeydi inceden
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

ŞANSAL BÜYÜKA: Birşey dikkatimi çekti. Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, soyunma odasına gazete küpürü ile gelmiş "%51 değil, % 99 kazanacağız" diye. Mustafa hocanın böyle bir üslubu yoktur.
ERMAN TOROĞLU: 35 yıldır tanırım Mustafa hocayı. Hayatta böyle bir şey söylemez.
ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam, sen Mehmet Topuz'u beğendin herhalde.
ERMAN TOROĞLU: Mehmet Topuz takım oyuncusu. Bazen çok şey bekliyoruz ondan. Bayağa bir taktik savaşı oldu bugün, kim atarsa o bitirecekti. Kayseri attı bitirdi.
ŞANSAL BÜYÜKA: Tolunay için birşey söyledin. Onu burada bir açıkla.
ERMAN TOROĞLU: Tolunay böyle bir maçta, maçın o golle bittiğini anladı. O yüzden bu kadar sevindi. Tolunay'ı dikkatle izliyorum çok beyefendi bir adamdır. Ertuğrul'dan sonra o gelince bayağa bir vıdı vıdılar oldu, Slüeyman Hurma'ya da oldu. Şu değişmiş. Kayserispor artık büyük takım gibi oynuyor. Kötü de oynanasa, yenilse bile böyle oynuyor.
ŞANSAL BÜYÜKA: Yalnız Sivok ve Zapotocy, Fenerbahçe karşısında taklalar atan golcü Agahowa'ya adım attrımadı. Gerçi Sivok golde hatalıydı ama.
ERMAN TOROĞLU: Güzel maç, iyi maç oldu. İlk defa Kayseri seyircisi de maça geldi. Beyefendiler ilk defa avdet ettiler statlarına. Mustafa Denizli, Delgado'ya çok fazla değer verdi. Ertuğrul niye o kadar ısrar etmedi Delgado'da? Ara sıra çıkardı, kenara aldı. Mustafa hoca birşeyleri görecek ama görürken kayıp ne kadar olacak? Beşiktaş'ta bir grup seyirci, Çarşı grubu Mustafa'yı hala çağırmadı. Bu takımı nasıl etkileyecek? Kim ne derse desin takıma etkili o grup.
ŞANSAL BÜYÜKA: Ben Ömer Güvenç'e sordum, "Biliyor musun niye çağırmadıklarını? dedim. Ömer, "Galatasaray ve Fenerbahçe'de çalıştığı için" dedi.
ERMAN TOROĞLU: Mustafa Denizli, Altay'da oynarken, Galatasaray'da iken, Fenerbahçe'de çalışırken "Ben Beşiktaşlıyım" diyen adam. Beşiktaş seyircisinin Mustafa ile bağlantısı veya bağlantısızlığı başka yerlerdendir. Onun kokusu yakında çıkar.
ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam, Mehmet Topuz, 100 metrelik bir koşu yaptı gol pozisyonunda, Yoktan var etti pozisyonu. Burada Serdar Kurtuluş'u da biraz ağır çekim buldum.
ERMAN TOROĞLU: Milli takıma da tesir ediyor bu olay. Defans oyuncusu olarak topu yere düşürdün mü bittin böyle pozisyonlarda.
ŞANSAL BÜYÜKA: Serdar'ın önünde nasıl sekiyor top.
ERMAN TOROĞLU: Rüştü de hatalı. Çıkıyorsan o topu alacaksın.
ŞANSAL BÜYÜKA: Tamam, Rüştü de hatalı ama Turgay nereden geliyor, Serdar'dan önce topu ağlara gönderdi. Futbolda çabukluk çok önemli. Peki, Beşiktaş'ın yabancıları göre rakiplerine göre daha mı etkisiz?
ERMAN TOROĞLU: Mustataf Denizli bunu laf arasında söyledi. "Benim oyuncularım kaliteli ama diğer takım oyuncuları kadar fazla isteyecekler" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

dobERMAN'ın dediklerine mi bakıyorsunuz yahu :)
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Alıntı yapılan: eren06 - Kasım 03, 2008, 14:43:44
Bence Denizlinin tribüne çağrılmaması gayet normal bir hafta önce Ertuğrul Sağlama destek verip görevde kalmasını isteyen kapalı bir hafta sonra Denizliyi bağrına bassaydı bence bu durum çArşının doğasına aykırı olurdu.ilerde kapalıda Denizliye gereken desateği verecektir.

olay budur.... saglamin gidisine ses cikarmayan, suan denizliye destek versem antipatik olacakti..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

olayın gs ve fbde çalışmasından ibaret olmasını düşünmüyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Aynen bende :)

Vardır başka bir sebebi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

bazılarının Çarşı'da yaptığı küstahlıktan başka bişey değil abarttılar bence
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.