Ana Menü

Ahmet Dursun, Holosko Vursun...

Başlatan [KralKartal], Kasım 02, 2008, 22:19:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Geldiği ilk sezonda gol krallığında ikinci oldu.Takımı şampiyonlar ligine tek başına taşıdı desek yeridir. Yıllar geçsede
unutulmayacak bir Barcelona maçının kahraman oldu,
galatasaraya 2 gol atarak en iyi zamanlarında GSyi devirdi.
Ligde takimini tek basina golleri ile ayakta tuttu, herkes tepki görsede aralarinda biri vardi ki,
tribunlerin tek sevgilisiydi, Ahmet Dursun Herkes Gitsin deniliyordu...
Evet, ilk geldigi sezon FIRTINA gibi giris yapti... Gelecek vaad eden ilk 100 oyuncu arasina girdi(italyada).
Ve sonraki sanssizliklar, sakatliklar, tribunlerin sirt cevirmesi ve arka plana atilmasi...

Ve HOLOSKO...

Holosko, transfer edildiginde, en cok konusulan isim oldu, ödenilen para yuzunden baya sorunlu gecis yapti
Besiktasa... Uzerindeki yük haddinden fazlaydi..Ama Holoskoda firtina gibi giris yapti..
Taraftar onu kisa sürede sevdi... Hirsi, mücadelesi vede enerjisiyle takimini atesledi...
Nitekim ilk geldiginde ve onu Besiktasta izledigimde , bu forumdada yazmistim, umarim Ahmet Dursun gibi
olmaz sonu diye.. Cunki Holoskoda , Ahmete benziyordu.. Evet firtina gibi giris, tükenmek bilmeyen
enerjisi vede tribunlerin gözdesi olmak, onlari farkli yapmisti..

Suan geldigimiz durumda, Ne Ahmet Dursun kaldi, Nede gecen seneki Holoskodan eser kaldi..
Nedendir bilmiyorum, Besiktasa gelen bir cok futbolcu ilk sezon IYI oynayip, sonra düsüse geciyor..

Ahmet Dursun'a yapilanlari biliyorum, tribunlerin tek gözdesi olan Ahmet'i Tribunler hic yakismayacak

sekilde kovmustu...(tezahuratlar seklinde)
Bugun Holoskó icinde sabirlar tükeniyor gibi görüyorum, lutfen Holoskoyada böyle yapmayin,
futbolcuyu KAYBETMEK basit, ama kazanmak zor ! Ve basit olanini secmeyin, zor olani secin..

*Bu yazim Bobo icinde gecerlidir...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eren06

Ahmetin durumu daha farklıydı bence Ahmet Dursun Holosko kadar erken düşüşe geçmedi ve Ahmet sakatlıklardan dolayı formsuzdu fakat Holosko neden böylöe anlamak mümkün değil gece hayatı fln olabilir Holoskonun bence.

carlito1903

Ahmet Dursun'un ayağında stres kırığı vardı ve bu sakatlık bir futbolcunun başına gelebilecek en kötü sakatlıklardan biridir, Ahmet Dursun bu sakatlığın kurbanı oldu malesef, ayrıca onun döneminde Pascal Nouma ve İlhan Mansız gibi oyuncular vardı takımda yani rekabette üst düzeydeydi...

Holosko ise daha bi sezon oynamadan, takıma en ufak bi başarı kazandırmadan düşüşe geçti, taraftar ona sırtını dönmez öyle hemen merak etmesin oynasın yeter...

djinonu

birak bizimkiler rekabet degil topa bile vuracak durumda degiller

ahmet hem sakatlik yüzünden gitti diyenler
bilirsiniz guintiyle kavga etti bicakla üstüne yürüdü ve SÖZÜNÜ YEMIYECEK YEMEYEN YÖNETIM KOVDU

carsi52

Yazının tamamına katılıyorum.
Umarım sonu ahmet dursun gibi olmaz umarım bu futbolcuyuda kaybetmeyiz.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

biz kaybetmek istemiyoruz
ama holoskoda istemesi gerekiyor kaybetmemeyi
1 mac kötü olursun 3 mac kötü olursun anlariz ama sezon basindan beri kac resmi mac oynandi,hepsindede kötüydü
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Tolgahan_BJK

Ya Ahmet Dursun, Pascal Nouma, İlhan Mansız...

Neydik ne olduk be ? ? ?

Boşver Pascal dalgana baaaak, çak o zaman ÇAAAAK ÇAAAAK ÇAAAAK :)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.