Ana Menü

Beşiktaş'ta kimler gidecek?

Başlatan ZeMaHŞeR, Ekim 31, 2008, 21:04:14

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Beşiktaş, hem ligde, hem de kupada yoluna devam ederken, devre arasında yapılacak operasyon da şekillenmeye başladı.

Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin göreve başlamasından sonra açıkladığı "Kadrodaki futbolcu sayısını indirme" hedefi doğrultusunda üç isimle yolların ayrılacağı ifade edildi. Bu isimlerinse Seriç, Ali Tandoğan ve Gökhan Zan oldukları ileri sürüldü.

Yöneticilerin Denizli ile yaptıkları toplantıda "Takviye istiyor musunuz?" diye de sordukları, ancak "Şu anda istemiyorum. Kadrom yeterli... Ligin devre arasında tekrar durum değerlendirmesi yaparız" yanıtını aldıkları belirtildi.

MARADONA'NIN GÖZÜ DELGADO'DA

Beşiktaş'ta transfer edildiği andan itibaren grafiği giderek yükselen ve takım kaptanlığına getirilen Matias Delgado'nun Arjantin Milli Takımı tarafından takibe alındığı iddia edildi.

Arjantin Teknik Direktörlüğüne getirilen Armando Diego Maradona'nın Delgado'yu izlemesi için Türkiye'ye izleme komitesini göndereceği belirtildi. Komitenin olumlu rapor vermesi halinde de Delgado'nun Arjantin milli takımına davet edileceği bildirildi.

Bu arada Siyah - Beyazlı takım Antalyaspor maçının ardından, Kayserispor karşılaşmasının hazırlıklarına ara vermeden başlarken, Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin dinlendirdiği oyunculara bu maçta forma vereceği belirtildi.

Antalyaspor'a karşı oynamayan Rüştü, Delgado, Nobre, İbrahim Üzülmez ve ikinci yarıda oyuna giren Cisse ile Tello'nun Kayserispor'a karşı ilk 11'de sahaya çıkacakları öğrenildi.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

oha be!

Maradona'nın gözü Delgado'daymış... :D :D :D

Ayrıca

Ali Tandoğan ve Gökhan Zan bu takımdan kesinlikle gitmeli
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

delgado sivas maçında kendine geldi gerçekten bence gökhan kesin gitmeli
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

aldıgım duyumlarda gokhan tandogan ve serıcın gıdecegı yonunde
umarım sonunda olur ve rahatlarız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 31, 2008, 22:23:43
kim gelecek?
doğru kim gelecek?

ayrıca delegadonun izlenmesi iyi tabi haber doğruysa...

Dem@

Vallaha  Tahmin Edemiyorum Artık Banko Çıkıyor Teknik Direktör değil Yönetim Maçın "m"Sinden AnLamayan AdamLar Karar Verdiği İçin Tahmin Etmek zor Geçen  Sezon OLsa Baki MERCİMEK derdim ;D gİBİ

NoPasaran

Ulan arjantin sendende cacaık olmaz anlaşıldı :D Delimidir nedir ya

Devre arasında alırız futbolcu 2 tane iyi yeter bence :)

Ancak Ali Tandoğan kalmalı derim ben
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: s.volkan - Ekim 31, 2008, 22:53:13

Ancak Ali Tandoğan kalmalı derim ben

Katılıyorum.

Konuya gelince; cisse,gökhan ve seriç'i bu takımda görmek istemiyorum
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Tolgahan_BJK

Başta rüştü ve nobre... ve tabii ki mustafa denizli...

Ardından Bobo ve zapo HARİÇ tüm diğer yabancılar...

Yerlilere karışmıyorum, orası biraz karışık.
Ama 7 topçu gönderip altyapıdan 7 genci de çıkarıp monte ediceksin onların yerine...

Çalışkan ve becerikli yabancıları da kadrona katıp, altyapıya da önem veren bi yabancı hoca getiriceksin...

iki sezonu da gözden çıkarıcaksın...
2003ten 2008e kadar her sezon ligde ve avrupada başarı parolasıyla yola çıktık da ne oldu ?
Bi de böyle deneyelim...

HEYECAN VERİCİ, SAHALARI TİTRETEN harbi SİYAH - harbi BEYAZ Bİ KADRO OLUR BENCE. 

ilhan mansız_melis

Rüştü , Nobre , Mustafa Denizli    olduuu canım sen ne yaptın ya istersen bütün takımı yenileyelim
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Dünyada kaç tane klup alt yapıdan getirdikleri ile başarılı şu an bana söylermisiniz..

Alt yapıdan 1 oyuncu çıkarsa kardır diye bakacaksın..

Alt yapı hayranlığınıda anlamıyorum. Oyuncu yetenekli ise zaten çıkar her türlü merak etmeyin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Beşiktaş'tan Zan ve Tandoğan Haberlerine Yalanlama
01.11.2008 12:26:00
Beşiktaş Kulübü, futbol takımlarının kadrosunda bulunan Seric, Gökhan Zan ve Ali Tandoğan'ın gönderilecekleri yönünde medyada çıkan haberleri yalanladı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, bugünkü bazı gazetelerde bu yönde yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı vurgulanarak, şu görüşlere yer verildi:

''Yönetim kurulumuz ile teknik direktörümüz Mustafa Denizli arasında kadromuzda revizyona gidilmesi konusunda bir görüşme olmamıştır. Dolayısıyla bu haberlerde ifade edildiği gibi gönderilecek futbolcularla ilgili henüz belirlenmiş ve tespit edilmiş bir isim listesi yoktur.''

Kaynak: AA
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)