Ana Menü

Serdar Bilgili Heyecanı

Başlatan NoPasaran, Ekim 30, 2008, 16:30:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İsveckartali

Söylediğin şey çok önemli aslında.Ama konu dşına çıkmış oluruz..

Geçmiş olsun ayrıca arkadaşlarına..

Terbiyesizlere uymamak lazım :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Tesekkur ederim Volkan, millet biraz kapaliyi agzinda sakiz yapmis gibime geliyor , bu konular önemli aslinda ama dedigin gibi bu topic yeri degil.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

bjkclub

Konı dşına çıkıyoruz ama eklemeden edemeyeceğim.

Numaralıya biletsiz girimlez öyle 2ye 1 falan olmaz.

O arkadaşlar para vermemiş olabilir ama bu onların biletsiz girdiği anlamına gelmez sponsor biletidir ya da yönetime yakın kişilerdir veya tanıdıkları vardır.

Bu da doğal bir şey kulüp özellikle sponsorlara baya bilet veriyor.

ata vicente

Cok enteresan!!!Serdar bılıgılı kahraman ılan edılmıs.Kapalıya loca yapıp ondan sonra tum rantcıları bedavadan numaralıya alan kımdı???100.yıl kacan sampıyonlugu acıklasın once ne demıroren ne bılgılı ıkısınıde ıstemıorum kendı adıma.Bunlar menfaatları ugruna Besıktasımın sampıyonluklarını satmıs adamlardır.Tezgahı ortaya cıkınca Besıktas defterını hayatım boyunca kapattım derler tabıı baska sansı yok cunku o defter karıstırılırsa altından neler cıkar tahmın edebılır???husnugurelı&serdarbılıgılı a.ş.

IL Capitano

Alıntı yapılan: bjkclub - Ekim 31, 2008, 16:16:41
Konı dşına çıkıyoruz ama eklemeden edemeyeceğim.

Numaralıya biletsiz girimlez öyle 2ye 1 falan olmaz.

O arkadaşlar para vermemiş olabilir ama bu onların biletsiz girdiği anlamına gelmez sponsor biletidir ya da yönetime yakın kişilerdir veya tanıdıkları vardır.

Bu da doğal bir şey kulüp özellikle sponsorlara baya bilet veriyor.

Bu da Demirören vede yönetiminin herkese bilet dagitiyor anlamina geliyor..
yani herseyi kapaliyaya yikmamak lazim..isin entresan tarafi arada keriz gibi olan hep biziz..

Bilgiliye gelince, hic gelecegini sanmiyorum, 2010 Ocaktanda pek umutlanmayin, bence Demirörenle devam edecegiz. :(
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

bakalım ne olacak bekleyip görücez
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Arkadaşlar ben de şu sözde beleş bilet meselesi ile ilgili bir anımı anlatmak istiyorum. Geçen sene 2Mart doğum günümdü. Babamın da eski öğrencisi şu anda Finansbank'ta çalışan bir müdür. Adam hediye diye bana Kapalı VIP'ten bir hediye bilet yollamıştı. Hatta biletin üstünde FİYAT bölümünde 0.00 YTL yazıyordu. Maç ta Galatasaray maçıydı. Yani ben şimdi beleşçi mi oluyorum?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

[KralKartal]

Hediye farkli, bunlar sponsor biletler...
Ayrica her mac sen beles giriyorsan, biletsiz anlaminda, ki bunlar cok oluyor
ona belesci derim, biletin varsa 0 YTL de yazsa bilettir...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: ata vicente - Ekim 31, 2008, 17:00:35
Cok enteresan!!!Serdar bılıgılı kahraman ılan edılmıs.Kapalıya loca yapıp ondan sonra tum rantcıları bedavadan numaralıya alan kımdı???100.yıl kacan sampıyonlugu acıklasın once ne demıroren ne bılgılı ıkısınıde ıstemıorum kendı adıma.Bunlar menfaatları ugruna Besıktasımın sampıyonluklarını satmıs adamlardır.Tezgahı ortaya cıkınca Besıktas defterını hayatım boyunca kapattım derler tabıı baska sansı yok cunku o defter karıstırılırsa altından neler cıkar tahmın edebılır???husnugurelı&serdarbılıgılı a.ş.

Benzer düşüncelere sahip birilerini görmek güzel...

naanreelburn