Ana Menü

Atatürk sizin takımdan değildi!

Başlatan Simurg, Ekim 29, 2008, 13:34:39

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

sen hic duydunmu cumhurbaskanin federasyon kararlarina karistigina?
zaten basbakanin direk olarak etkisi oldugunu iddia etmiyorum
benim iddiam basbakana yaranmak isteyen bazi kisilerin,basbakana daha hos görünmek icin karar almalari
türkiyede böyle bi ihtimalin olamayacagini iddia edenler türkiyenin gerceklerini bilmiyorlar demektir
ayrica gecmise bakarsan febeyle basbakani pek alada iliskilendirebiliriz,ben acik örnek verdim
febenin cezasi basbakanin sözlerinden sonra kaldirildi,isteyen trabzon-febe macinda cikan olaylari arastirabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erkann

Ata'mız zaten takımını açıklamış kendisini şükranla anıyoruz

bjkclub

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 29, 2008, 18:16:54
sen hic duydunmu cumhurbaskanin federasyon kararlarina karistigina?
zaten basbakanin direk olarak etkisi oldugunu iddia etmiyorum
benim iddiam basbakana yaranmak isteyen bazi kisilerin,basbakana daha hos görünmek icin karar almalari
türkiyede böyle bi ihtimalin olamayacagini iddia edenler türkiyenin gerceklerini bilmiyorlar demektir
ayrica gecmise bakarsan febeyle basbakani pek alada iliskilendirebiliriz,ben acik örnek verdim
febenin cezasi basbakanin sözlerinden sonra kaldirildi,isteyen trabzon-febe macinda cikan olaylari arastirabilir

Seyrantepe'yi başbakan olmasa zor alırdı gs nasıl olacak ?

Ayrıca futbolun bu kadar karanlık olduğuna inanıyorsan nasıl hala zevk alıyosun ya da burada bu işi yapıyosun o da ayrı mesele ?

Sonuçta bi karanlık varsa bunu biz aydınlatayamız heralde.

keskinli

sen sessiz kaldikca yapamayiz tabii bi seyler
hem gesenin seyrantepeyi basbakan araciligiyla aldigini yaziyorsun,hemde futbola aydinlik diyorsun
ne düsünüp ne yazdiginin farkindamisin?
ayrica yazdiklarimi okuduktan sonra alinti yaparsan daha iyi anlarsin anlatilmak isteneni
dipnot olarakta secimlerin birinde edirnesporu 1.lige cikaracagini vaat eden bi hanimi hatirlamak gerekir
acin gözlerinizide gercekleri görün bazen,o gercekler kendimize dokunsada
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Atatürk'ün hangi takımı tuttuğu beni çok alakadar etmiyor açıkcası.

Saygım ve sevgim bu 3 kluptende çok fazla..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

bjkclub

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 30, 2008, 13:31:51
sen sessiz kaldikca yapamayiz tabii bi seyler
hem gesenin seyrantepeyi basbakan araciligiyla aldigini yaziyorsun,hemde futbola aydinlik diyorsun
ne düsünüp ne yazdiginin farkindamisin?
ayrica yazdiklarimi okuduktan sonra alinti yaparsan daha iyi anlarsin anlatilmak isteneni
dipnot olarakta secimlerin birinde edirnesporu 1.lige cikaracagini vaat eden bi hanimi hatirlamak gerekir
acin gözlerinizide gercekleri görün bazen,o gercekler kendimize dokunsada

geseye seyrantepenin verilmesinin karanlıkla ne ilgisi var.sen sadece fb ile bağdaştırdığın için objektiflik vurgusu yaptım ben.karanlık işler olsa ne seyrantepe kalır ne de gs ile bjk şampiyonluk yüzü görür.

maliye bakanı da ronaldinho'yu getiricem dedi bence çok abartıyoruz bazı şeyleri.

[KralKartal]

gercekleri insanlar görmek istedigi gibi yorumluyor ve bu nedenle kayip ediyoruz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

tcenk

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 29, 2008, 16:48:07
Neresi siyaset ??
Her tarafı siyaset hoş sana katılıyorum ama siyaset ve bunu burada yapmamak lazım
1903

Mattech

Mükemmel bir YAzı.. Bu Beşiktaşlı cimbomlu fenerli yöneticilere kapak olsun.. Bütün külüplere.. Yüce önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü kendi takım taraftarı yapanlar bu yazıyı okuyup yüzleri kızarmışmıdır...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..