Ana Menü

Kral bizden çıkar

Başlatan Simurg, Ekim 28, 2008, 11:19:15

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Kral bizden çıkar
Beşiktaş'ın golcüsü, Mustafa Denizli'nin sitemine alışmaya başladıklarını söyledi, "Şampiyonluğun en güçlü adayı biziz. Gol Kralı da bizden çıkacak. El birliğiyle sezon sonunu mutlu bitireceğiz" dedi.

Kral bizden çıkar
[/t]
BEŞİKTAŞ'ın ikinci kaptanı Mert Nobre, genel sekreter Kenan Öner'e ligin en güçlü ekibi olduklarını söyledi, 2 kupa hedeflerine emin adımlarla gideceklerini belirtti. Siyah beyazlı takımın Sivasspor karşısında kaybettiği iki puanı Kayserispor karşısında unutturacaklarını ifade eden Brezilyalı, öncelikli olarak Fortis Türkiye Kupası'nda Antalyaspor karşısında galip gelmek istediklerini söyledi. Nobre şöyle konuştu: "Sivasspor, Süper Lig'de gördüğüm en başarılı ekiplerden biri. Sivasspor karşısında önemli dersler çıkardık. Bu zorlu ligde artık küçük takım büyük takım yok"

Golcü oyuncu, takım içinde büyük bir rekabet olduğunu Mustafa Denizli'nin takımın başına gelmesiyle birlikte bunun arttığını belirtirken, "Futbolcu, teknik ekip, yönetim ve taraftar el ele verdikten sonra hiçbir takım bizim önümüzde duramaz. Biz şimdi bunu yapıyoruz. Şampiyonluk yolu öyle kolay değil. Doğal olarak inişli-çıkışlı bir performans olacak. Ama önemli olan sezon sonu ipi göğüslemek. Biz de buna kilitlendik.

Sisteme alışıyoruz

Türkiye'de sadece mevkilerinde değil ofansif düşüncede devrim yapan önemli bir ekibiz. Bobo, Holosko, Delgado, Tello, Serdar Özkan'ın gol yollarındaki ustalıkları rakiplerimizi korkutuyor. Bu sezon gol krallığında Beşiktaşlı oyuncular başrolde yer alacaklar. Bobo sadece Türkiye'de değil Avrupa'da bile rakipsiz. Taraftarlarımız sabretsin" ifadesini kullandı.

Siyah beyazlı takımda Denizli'nin oynatmak istediği sistemin yavaş yavaş oturduğunu takımın oyun şablonuna bakıldığında bunun fark edildiğini sözlerine ekleyen Mert Nobre, "Sezona nasıl iddialı başladıysak bu devam ediyor. Takım olarak gerçekten iyi bir ekibimiz var. Bu ekip sezon sonunda özlenen başarıyı elde edecektir. Bunu üstüne basa basa söylüyorum ki herkes iyi anlasın. Gol Kralı da bizden çıkacak, şampiyon da biz olacağız" diye konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZeMaHŞeR

Beşiktaş Gol kralı kolay kolay çıkaramaz...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: MuRaT - Ekim 28, 2008, 12:12:45

Evet katılıyorum..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

eRe

gol kralı falan ıstemıyorum zaten sampıyon olalım yeter
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ist.hatirasi/3-4

Alıntı yapılan: MuRaT - Ekim 28, 2008, 12:12:45

daha diyecek birşey yok
YÖNETİM İSTİFA !!!

husoeagle

sen atarsan belki bi şeyler olur
ama bu sistemle gol kralı çıkaracak bi yapımız yok
çünkü herkesin gol atabileceği bi sistemle oynuyoruz

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: eRe - Ekim 28, 2008, 13:34:42
gol kralı falan ıstemıyorum zaten sampıyon olalım yeter
Aynen şampiyon olalımda kim olursa olsun gol kralı beni ilgilendirmez.
Since 1903

carlito1903

Şampiyon olursak, emeği geçen her futbolcu benim için Kraldır zaten...

ZeMaHŞeR

orası öyle Burak...

Bu zamana kadar 3 tane gol kralı çıkardık...

Yeterki bu sene şampiyon olalım.. Gol kralı,asist kralı bizden çıkmasada olur...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

holosko ve bobo bu halleriyle olamayacaklarina göre kendini isaret etmis nobre
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Şampiyon olalım yeter gol kralı felan çıkmasın.
Zaten bu sene gol kralı çıkamaz bizden çıkmaz yani.
Bölünür senin için uykular!