Ana Menü

Kavga

Başlatan Batuhan, Ekim 27, 2008, 17:15:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

kavga gercekten aciz insanların işi.. boşu boşuna kavga edenleri zaten hiç anlamıyorum neymişomuz attı yan baktı delikanlı olmak silahla bıçakla sopayla olmuyo adam gibi adamsan terbiyeli saygılıysan olur..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eyup1903

biz saygısızmıyız birader ayrıca saygıyı bi çouktan da öğrenecek değilim

ilhan mansız_melis

Resul'e ben de katılıyorum güzel yazmış
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Batuhan

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ekim 27, 2008, 20:00:45

alkışlıyorum !
abi sözün bittiği yerde kavga başlıyor !

nush ile uslanmaya etmeli diye başlayan bi atasözü var tamamını bilmiyorum ,ama o işte :D
Koca hestiy aya bedenem ?

RCA

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ekim 27, 2008, 20:00:45

eyüp abicim sen benden büyüksün ben 17 yaşındayım daha dünyayla yeni yeni tanışıyoruz.. ama inan ki bu yaşamım boyunca birşey örendim o da adamsan adam gibi kavga ediceksin korkak olupp bişeye sığınmıcaksın kavga etmek saygsızılıktır demedim sana bende kavga ettim çünkü ama HAKKIM için kavga ettim boş yere usulsüz biçimde saldırarak değil.. yeri ve adabını bilerek yaptım.. eminimki sen daha iyi biliyorsunudr neyin ne dmek olduğunu ondan hiç şüphem yok ama en büyük delikanlılık EFENDİ olmaktır abi..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eyup1903

aynen karderşim bende onu demek istedim zaten teke tek bilek bileğe hhakkın yendi mi sesini çıkaracaksın gerekirse de kavga edeceksin

RCA

bükemediğin bileğide öpüceksin :)

That's me.

eyup1903

aynen öyle ama dayak yiye yiye atmasını da öğreniyorsun bunu da unutma :D

RCA

doğru diyorsun abi herşeyden bi ders çıkar ki yediklerinin bi anlamı olsun :)

That's me.

eyup1903