Ana Menü

Üzülmez'den ilginç açıklama

Başlatan Simurg, Ekim 27, 2008, 14:31:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

bu üzülmez barcelona maçında ne oynamış ya
resmen cristiano ronaldo :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

bjkclub

İbrahim Üzülmez'e kötü futbolcu demek Daum,Lucescu,Tigana,Del Bousque,Rıza Çalımbay,Scala,Ertuğrul Sağlam ve Mustafa Denizli futboldan anlamıyor demektir.

Ya da Beşiktaş iyi futbolcu alabilecek bir kulüp değil demek.Çünkü Beşitaş gerekli gördüğü yerlere iyi futbolcu alabilecek büyük bir kulüptür.

Şimdi bu adamı bu kadar hoca kesmemişse,hatta kaptanlığa kadar yükselmişse,Beşiktaş kulübü de senelerce sol kanat dışında bütün mevkilere transfer yapmışsa bence İbo'ya biraz haksızlık yapıyoruz.

Ben İbrahim Üzülmez'i severim ve beğenirim.Beşiktaşlılığından şüphem yok,futbolculuk yönü de kötü diyemeyiz.Sol kanat oyuncuları zaten ender yetişiyor.

Ayrıca en büyük özelliği iyi niyeti ,yüreği.Delgado Holosko Bobo'da ondaki isteğin arzunun hırsın onda biri olsa bizi tutan olmaz.

Şunu da eklemek istiyorum ben de biliyorum iyi orta yapamadığını,farklı varyasyonlara açık bir futbolcu olmadığını,ama inanıyorumki o bir hata yaptığı zaman ya da ortası hedefe gitmediği zaman en az benim kadar üzülüyor.Bence bu çok önemli bir nokta.

ist.hatirasi/3-4

Alıntı yapılan: MuRaT - Ekim 27, 2008, 17:47:45
ortayı kesmiştiya en son şampiyon olduğumuz 2003 yılındaki 5-0'lik kocaeli maçında ... :D

Onunda çok sağlam orta olduğunu düşünmüyorum.:D
YÖNETİM İSTİFA !!!

ilhan mansız_melis

Yahu nedir bu Üzülmez düşmanlığı anlamıyorum ya adam koşuyor basıyor yüreğiyle oynuyor size yaranamıyor bütün hocalar futbolcudan anlamıyor siz anlıyorsunuz demi Allah Allah
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

İbrahim Üzülmezin tek önemli tarafı,

kısa sürde inanılmaz bir şekilde yozlaşan ve Beşiktşlılıktan çıkan kadromuzda
100. yılı ve o sene ki heyecanları yaşamış TEK topçu olması...

Bu bakımdan severim. Saygı duyarım. İyi olsun isterim...

Ama çok sınırlı bi kapasitesi var maalesef

NoPasaran

Kötü açıklama yapmamışki..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net