Ana Menü

Listeye onay!

Başlatan ZeMaHŞeR, Ekim 27, 2008, 10:44:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Yönetimimiz ile Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli arasındaki güven bağları birkaç hafta içinde tamamen kuruldu. Geldiği günden bu yana iki maçtan dört puanla çıkan ve hücum futbolunu benimseyen teknik adamdan çok memnun kalan siyah-beyazlılar, hocanın vereceği "gönderilecekler" listesini de koşulsuz kabul edecek.

Takımdaki oyuncularla yakından ilgilenen Mustafa hocanın, göndermeyi düşündüğü isimlerin çoğunluğunu belirlediği, listeyi en kısa sürede yönetime bir rapor halinde sunmayı düşündüğü öğrenildi. Yöneticilerin de, Mustafa Denizli'nin belirlediği futbolcuların isimlerine bakmadan kabul edeceği, kadro sayısının azaltılması yönündeki raporu bütün yönetim kurulunun onaylayacağı öğrenildi.

Siyah - beyazlı yönetimde yer alan isimlerin, futbolun tek patronu olan ve direkt Başkan Yıldırım Demirören'e bağlı bulunan Mustafa Denizli'ye her konuda güvendiklerini ve sezon sonunun büyük bir mutlulukla biteceği yönünde görüş bildirdikleri vurgulandı.

Öte yandan Mustafa Denizli, Beşiktaş'ın başına geçtiği günden beri yöneticilerin Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne eskisi gibi uğramadığı öğrenildi.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

bjkclub

Tuna,Seric,Necip,Emre

levent1903

tunayi bir mac oynatmadan gönderiyoruz, cok yazik...ayrica necip cok yetenekli bir genc, umarim sadece kiralik gönderirler...
aslinda göndermemek daha uygun bence
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

bjkclub

Ama onlar benim tahminim belki de yollamaz başka 4 isim yollar.

Mesela Delgado falan =)

husoeagle

Öte yandan, daha önce (A) Takım antrenmanlara çıkan Necip Uysal'ın PAF Takımı'na döndüğü bildirilirken, kadrodaki oyuncu sayısı böylece 23'e düşmüş oldu.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.