Ana Menü

SaDece adalet istiyoruz

Başlatan ZeMaHŞeR, Ekim 26, 2008, 16:50:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

fener - bursa maçının 45.dksı alex ceza sahasında düşü(rülü)yor , hakem devam diyor ve saha karışıyor bu esnada çıkan kargaşada olanlar aşağıda resim olarak eklenmiş durumda.
edu topu eline alıyor ve hakemleri nişan alıyor!!!

sonrasında dıkşınnnn dıkşınn 1 taşla 2 kuş vuruyor, önce orta hakeme ve sonra yan hakeme...

buraya kadar herşey normal hakemin kırmızı kart vermesi muhtemel bekliyoruz!!!

hakem elini cebine götürüyor (orda kırmızı var nerdenmi biliyoruz bundan sonraki resimde sizde görceksiniz nerden bildiğimizi )

sonra hakem niyeyse aklına ne geldiyse (maçın kadıköyde olduğu, daha ilk yarı olduğu, skorun 1-0 fener lehine olduğu ama kırmızı verirse aziz amcasının kızacağı ve zaten zor günler geçiren fenerin bursaspor gibi ligin formda takımları karşısında defansta edu gibi bir oyuncunun eksikliğini hissedeceğini düşünmesi olası ) o arka cebindeki kartı çıkarmaktan vazgeçiyor!!!

ve az önce bahsettiğimiz şey!!! arka cepte kırmızı yaka cebinde sarı !!!
Video Linki: http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=46739

Forza'dan alıntıdır...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Fenerin üstün zekalı ! yöneticisi Şekip Mosturoğlu da maçtan sonra çıkmış:''Umarım MHK bu maçın değerlendirmesini yapar'' diyor...

Ulan Allahtan korkmaz kuldan utanmaz ne oldu da ağlıyorsun hemen, hakemlerle aldığınız puanların haddi hesabı yok hala zırlıyorsun...

Allah belanızı versin topunuzun...

carsi52

Dicek bişey yok gerçekten.
Herşey ortada.
Bölünür senin için uykular!

erdibatmaz

şeref yoksunu insanlar. Bu şekilde nereye kadar gidebileceksiniz.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Alp Erdem

fenere artık her yıl  kupa verecekler.yılın şereften yoksun  takımı kupasını verecekler :alkis hak ediyor :alkis

ist.hatirasi/3-4

ne desek boş...
icraat hep onlarda
YÖNETİM İSTİFA !!!

bjkclub

Asıl bomba TRT'deydi.

Dakikalarca Eskişehir'in ofsayt olmayan pozisyonunu konuştular,Baros'un elle aldığı pozisyonu göstermediler bile.Ya da ben göremedim sinirlenip kapattım çünkü.

Guti ORÇ.

Yorum yapmaya gerek yok fener yine aynı fener...

carlito1903

Alıntı yapılan: bjkclub - Ekim 26, 2008, 22:25:56
Asıl bomba TRT'deydi.

Dakikalarca Eskişehir'in ofsayt olmayan pozisyonunu konuştular,Baros'un elle aldığı pozisyonu göstermediler bile.Ya da ben göremedim sinirlenip kapattım çünkü.

Sen kaçırmışsın kardeşim, Baros'un pozisyonunu da gösterdiler, el olduğunu söylediler...

djinonu

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=46739

bugün firat hoca gsyi bicti ama barosun elle aldigi topu gole cevirdi biri calmadi el diye

büyük isler dönüyor son haftadir ligte fener maci 5-2 aliyor hakeme top firlatilip kirmizi cikacagina sari kart cikiyor bugün gs tam kadro sari kart görüyor
bjk nin iki penaltisi verilmiyor
azize basladi arkadaslar

carlito1903

@djinonu

Hakem gs yi biçti diyosun da bi söylermisin ofsayt pozisyonu dışında ne yaptı hakem gs ye ??

djinonu

bicti derken kartlari kastediyordum tmm kartlar hakliydi bicti de denmez gs kendi kendini bicti belkide bjkli ya firat ondan bol keseden harcamistir kartlari:D:D
ama yani var bunda bir is
fenere öyle kirmizi verilmemesi yada iste bizim iki tane penaltimizin calinmamasi yine oyunlar basliyor gibime geliyor bursa aslinda güclü takim ve yorulmus bitmis fenerbahceyi  ezip gecmesi lagzim degilmi sizce???
uff biktik ya

carlito1903

Hakem oyunu falan yok bence, bizim maçta nerde penaltımız verilmedi Allah aşkına :) Serdar'a sarı kart vermemesi hataydı, diğer pozisyon ise ele çarpmaydı...

Eduya kırmızı verilmedi doğru ama adamların da penaltılarını vermedi hakem...

Gs bütün kartları sonuna kadar haketti, Arda ve Sabri hakemi dövüyorlardı neredeyse...

Tamam hakemler bize karşı daha bi art niyetli ama bunu fazla da abartmamalıyız diye düşünüyorum...

rudy1903

eğer bizimkilerden biri fırlatsa şerefsizim hemen kırmızıyı gösterirdi orda aziz babaları bakıyor diye taraftar
bağırıyor küfür ediyor diye gösteremedi yemedi göstermek
bizim yönetim başkan maça gelmiyorki
bizim tribünlerden edilen küfürleri defalarca gösteriyorlar fener maçında biton küfür edildi ama lafı bile edilmedi

djinonu

biz koskoca besiktas camiasiyiz unutmayin bizde hersey serbest bizim gözümüzün yasina bakiyorlar ......