Ana Menü

Gökhan İnler

Başlatan carlito1903, Ekim 26, 2008, 16:39:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Doğum Tarihi:27 Haziran 1984
Doğum Yeri:Olten/İsviçre
Oynadığı Mevki:Ön Libero
Oynadığı Takımlar:Aarau, FC Zurich, Udinese

Takımımızda ki defansif orta saha eksikliği ortada, ne Cisse ne S.Kurtuluş ne de U.İnceman o bölge için ilaç oldular, günümüz futbolunun en önemli mevkisi olan bu pozisyon için iyi bi oyuncu bulmak çok zor, yönetimimiz bu pozisyona en uygun oyuncuların bulunduğu Afrika ve İtalya pazarını nedense bir türlü keşfedemiyor madem bunu göremiyorlar işte yanı başımızda büyük bir yetenek duruyor....

İsviçre Milli Takımının oynadığı maçlarda Gökhan'ı izleyeniniz olmuştur, çok akıllı oynuyor ayrıca fizik gücü üst düzeyde, Udinese'nin maçlarını sırf Gökhan için takip ediyorum son izlediğim Tottenham maçında bir kez daha anladım ki bu adam kaçmaz kaçmamalı...

Zurich'de oynarken de gündem de olan ve alınması daha kolay bi durumdaydı ama kimse ilgilenmedi bile Gökhan'la, şimdi Udinese'de büyük takımların markajında hatta Arsenal'in kendisine transfer teklifinde bulunduğu bile biliniyor, transfermarkt'a göre şuan tahmini bonservis bedeli 9 Milyon Euro ama Udinese bu kadar ucuza vermez...

Evet tranferi çok ozr bir oyuncu ama üstünde muhakkak durulmalı, kesinlikle gelmez diye bir şey yok...

Türk statüsünde oynayacak olması da ayrıca bi avantaj bizim için...

Guti ORÇ.

Bu adamı nasıl kaçırırz hala anlamıyorum bu yönetim hiçmi tv seyretmez hiç mi dşünmez bu oyuncu bize yarayabilir diye ya kim olduğu bilmediğimiz oyuncular alıp sezon ortasında zararına yollamaktan bıkmadınız mı!!

carsi52

Paraya kıyılıp bu adam alınmalı.
Ama Türkiye'ye gelir mi orasını bilemem.
Bölünür senin için uykular!

bjkclub

Gelmez Udinese'de geçen sene sadece 1 maç oynamamış.

Dortmund'da kadroya giremeyen Nuri'yi bile alamadık.

ist.hatirasi/3-4

olmuş bitmiş gündeme getirmenin bir anlamı yok
YÖNETİM İSTİFA !!!

bjkclub

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Ekim 26, 2008, 19:11:39

Bana mı laf ?

carlito1903

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Ekim 26, 2008, 19:11:39

Ne olmus bitmis anlayamadim ben pardon...

[KralKartal]

Forumda olmusta bitmiste gundeme gelir, konusuruz,
futbolcu, futbolu birakmismida bitiyor?
ara transfer var, sezon sonu var, daha genc bir futbolcu,
konusup tartisiyoruz...Gundem olan konulari gundeme getirmekte zorlandigimiz
bu zamanda, gundem olmayan konulara daha cok ihtiyacimiz var, sizde bulun acin konu
bizler yorum yapalim..

Her topice muhalefet olmak icin mi foruma giriyorsunuz? Burada konu duruyorsa
forum yonetimi uygun gormustur ki duruyor, topicteki konuyu tartismak konusmak zor olmasin
muhalefet olmak basit.. Birazda 2 kelime edinde okuyalim..!

LAFIM geneldir, kisisel kimseye degildir, sadece son zamanlarda cok goruyorum bu tur
topiclere karsi olan yazilari... Uygunsuz olursa, kaldiririz zaten..Duruyorsa , ve ilginizi cekmiyorsa
yazmazsiniz..Bende her konuya yazmiyorum..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ist.hatirasi/3-4

Kimseye değil kimse alınmasın sadece olay bitmiştir.adam udineseye gitti ve oradan başka yere gitmem diyor.Keşke demenin anlamı yok yani bu saatten sonra da bu adamı gören udineselilerin satacağını düşünmüyorum satarsada ucuza gideceğini düşünmüyorum.bu yönetimle alabileceğimizide düşünmüyorum.arkadasta bonservisi belirtmiş, hatta biliyorsunuz ki demirörende alamaz.zamanında elimize gelmiş ama geldiği gibi gönderilmiş.

Neyse muhalefetim doğrudur.Beşiktaşın durumuda ortadadır.2 Kelime edeyim o zaman...

Durumu ortada olan bir kulup yıldız peşinde koşamaz.
Zaten dünyaya baktıgımızda artık tercihler genç yetenekli gelecek vaadeden oyunculara
Portı takımının durumu ortada bu işi en iyi yapanlardan biri onlardır
genç yetenekli toplayıp avrupaya sürüyor.son sürümündende 25 euro kazandı.
kısacası bunlar bizi aşar he tartışabilirsiniz buda benim fikrimdi.lütfen saygı
YÖNETİM İSTİFA !!!

naanreelburn

almanya liginde 64 türk asıllı oyuncu oynuyor geneli gelme taraftarı değil çünkü burdaki stress ve iddaa orda yok adamlar orta sınıf takımlarda oynuyor parasını alıyor en sonunda da milli takıma zaten seçiliyor.daha ne ister insan

ilhan mansız_melis

keşke gelse ne güzel olur ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Carsi_Karabuk

Cisse ve Uğura göre çok daha iyi bir ön libero..

Ayrıca çok soğukkanlı ve teknik yönü ağır basıyor.Çok çabuk kademeye giriyor ve poziyon hatası genellikle yapmıyor.

Tam istediğimiz bir adam,ama gelirmi gelmezmi orası meçhul hele birde basımızda futboldan anlamayan bu yönetim bulunurken..
Bize yapılanlar...Bizleri sadece yüceltmiştir.

ata vicente

Gökhan İnler de Besiktas yonetımı ve baskanı duymaz!!!

NoPasaran

Almaya şu an gücümüz yetmez..

Ancak bu adamı göremeyecek kadar kör insanların elindeyiz..

İşin acı yanı o..

Ne biz ne gs ne fb..

Alayından cacık olmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net