Ana Menü

Boks spormudur?

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Ekim 25, 2008, 11:16:21

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alp Erdem

bence spordur isteyen oynar isteyen oynamaz

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Free İdea - Ekim 27, 2008, 14:15:59
kimse diğer sporlarda tehlike olmadığını söylemiyorki. Diğer sporlardaki tehlikeler olağan dışı. Ama boksta öyle değil. Ayrıca bu kadar sinirlenmene gerek yok sonuçta burdaki birkaç insanın boksu spor olarak görmemesi senin için bu kadar bağlayıcı olmalı nede olsa sizi veya diğer boksörlerin maçlarını izlemeye bir sürü kişi geliyor. Zaten ben onlara sadist diyorum. İnsanlar orda birbiriyle yumruklaşırken alkışlayan ve tempo tutanlara...

Ya tamam tehlikeli ama her sporda tehlike var Boks'ta daha fazla tabiki bu tehlike ama bu onu sporluktan çıkarmaz..Tabiki beni bağlamıyo ben seviyorum ve yapmaya da devam ediyorum.. Ama benim üzüldüğüm böyle spor değil sadist kelimeleri felan oldu.. Sonuçta herkes sevmek zorunda değil ama insanın sevdiği bişeye bu şekilde şeyler söylenmesi de insanı üzüyo..

Alıntı yapılan: mdc - Ekim 27, 2008, 17:55:18
Şurda biz bizeyiz.
Elimizden geldiği kadar samimi ve sıcak bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.
Kelimelere takılmamak gerek.Ana sayfada seni tebrik edip,buraya geldiğinde ciddi anlamda sadist diyip yada hakaret edecek bir tane adam yok.

Kusura bakma ama bu şekilde bi kelime söylenmesi insanı illa ki üzüyo.. Kelimelere takılmıyorum sonuçta ben kimseyle kavga da etmiyorum ortamı da bozduğumu düşünmüyorum ilgilendiğim şeyle ilgili bi konu açılmış bende yazıyorum..sadece öyle bi söz görünce üzüldüm ve cevap verdim.. Ayrıca ben orda beni tebrik eden herkese teşekkür ettim ve çokta mutlu oldum öyle bi konu olduğu açıldığı için..

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Ekim 27, 2008, 17:08:07

Risk var tabiki ama bokstaki kadar yüksek bir riske sahip mi? Bir futbolcu sahaya çıkar ama kafasının yarılacağını bilmez,bilemez.Bir dirsek yer rakibinden kaşı açılır, ya da farklı birşey olur.Ama boks? Kişi başına birşey geleceğini bilir.Bir boksörün darbe almadan maç bitirmesi çok sık rastlanan birşey değil belkide darbe almadan bitirmesi imkansız.Sende biliyorsundur bunu ilk gösterdiklerinde,öğrendiğinde dikkatinide bu çekmiştir.(SANırım),insanlar robot değildir.Kafa tasımızda metalden değildir.

Tamam Boks'ta ki kadar yüksek olmasa da her sporda bi risk var sonuçta.. Ayrıca darbe almadan maç bitirilebilir bu garanti değil tabiki ama biter..

_ _ _ _ _ _ _

Siz farklı düşünebilirsiz ama Boks bir spordur bu yıllardan beri dünyada böyle kabul edilmiştir zaten ve de öyledir.. Herkes sevmez ilgilenmez ama bu sporluktan çıkarmaz onu tabiki herkes istediği gibi düşünür..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

KeePSaKe

Boks spordur tabi ama diğer sporlara göre daha sert ve daha riskli bir spor
Since 1903

[KralKartal]

hayat riskli be...Varsin boksta riskli olsun..

Besiktas sevgimiz bile bokstan riskli.. ölümüne Sevdalanmak en buyuk risktir..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_Kübra

Çok doğru söylüyosun gerçekten..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org