Ana Menü

Bu hava bizi şampiyon yapar

Başlatan Simurg, Ekim 21, 2008, 14:14:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Rüştü Reçber, Gençlerbirliği maçı sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

[/t]
Rüştü Reçber, Gençlerbirliği maçı sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kartal´ın tecrübeli file bekçisi Rüştü Reçber, "Mustafa hoca, hücumların kaleden başladığına inanır. Ben de bu yolda hareket ediyorum" dedi.

Siyah-Beyazlılar'ın deneyimli kalecisi Rüştü Reçber, Gençlerbirliği maçı sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Daha önce Fenerbahçe'deyken Mustafa Denizli'yle çalıştıklarını hatırlatan Rüştü, "Mustafa Hoca'nın bir sözü vardır: Hücum futbolu kaleden başlar... Bu düşüncesine ben de inanıyorum. Uzun paslarla ve kale atışlarında topu ileri uçtaki arkadaşlarımla buluşturmak istiyorum. Bu şekilde gol bulabiliriz" ifadesini kullandı. Daha önce şampiyonluk yaşadığını dile getiren tecrübeli eldiven, "Şu an takımdaki ortam, şampiyonluğu bize getirecektir. En büyük avantajımız, futbolcuların arasındaki uyumdur. Tüm sorunlarımızdan arındık" dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

ertugrul saglam gitmeden öncede kamptaki hava sampiyon yapacaktı bizi bizi ama.. böyle lafla olmaz rüstü icraat gerekli.. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz..!

keskinli

rüstü sen cok iyi bi kalecisin ama asla oyunu kaleden kurma kabiliyetn yok :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

tcenk

Bunlara gerek yok Takımı strese sokmayada gerek yok biz ilk önce güzel futbol istiyoruz.
1903

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Carsi_Karabuk

Ama şimdi yorgunluk, bezginlik zamanı değil!
Hale bakın, 10. sırada mıyız?
Hadi doğrulun bakalım!
Bize yapılanlar...Bizleri sadece yüceltmiştir.

BerkAy1903

19o3

ist.hatirasi/3-4

her zaman ki gibi yine konusmuslar.
şampiyon ol sonra konus
YÖNETİM İSTİFA !!!

carlito1903

Allahını seven artık konuşmasın ya şöyle, 5 senedir her hazırlık kampında her futbolcu çıkıp sırayla ''Şampiyonuz'' diyor, bişey olduğumuz yok...

Siz top oynayın yeter...

djinonu

büyük konu$ani gördük gecen sene $ampiyonluga bi kac hafta kala sampiyon kartal diyorduk ne oldu sevincimizi kursagimizda biraktiniz be konusmayin uLan oynayin

NoPasaran

:D

İnanç iyi bişey ama ilk sorunda patlak vermesin bu gaz :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ata vicente

Gencler macı kımseyı yanıltmasın ben takımı hıc begenmedım hala orta saha verımsız.Ama herseye ragmen mustafa hocadan umutluyum nedense...Umarım bu sefer hayal kırıklıgı yasamayız!

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ekim 22, 2008, 15:37:54
Allahını seven artık konuşmasın ya şöyle, 5 senedir her hazırlık kampında her futbolcu çıkıp sırayla ''Şampiyonuz'' diyor, bişey olduğumuz yok...

Siz top oynayın yeter...

aynen
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ilhan mansız_melis

sen çok iyisin de Rüştü erken ya bunlar için
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.