Ana Menü

Süperonline+gcntrkcll li isen ADSL'de 10 ytl indirim...

Başlatan NoPasaran, Ocak 18, 2007, 00:15:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

gnçtrkcll'li,

İnternetten vazgeçemiyorum diyorsan işte sana özel fırsat! 31 Mart'a kadar gnçtrkcll'lilere özel, Superonline Super ADSL aboneliği 6 ay boyunca aylık 29 YTL yerine sadece 19 YTL!*

Kampanyadan yararlanmak için yapman gerekek çok basit. Hemen kısa mesaj olarak SUPERADSL boşluk ADSL aboneliğini bağlatacağın sabit telefon numarasını yazıp 5010'a** gönder (Örnek: SUPERADSL 212xxxxxxx).

Gönderdiğin kısa mesaj onaylandıktan sonra 48 saat içerisinde Superonline yetkilileri seninle bağlantıya geçecek. Yani gözün cep telefonunda olsun :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Süper bi şey bu. TurkceLLi ne zamandır kuLLanmıyodum. Alıyım knt yükLiyim yapıyım hemen. :)
edit

Timurlenk

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

İyide sen Süper online adsl üyesimisin ?

Türk telekom 1 martta çok büyük bir duyuru yapacak hem adsl ile ilgili hem konuşma fiyatları ile ilgili..

Peder antalayaya gidecek 24 ünde(Önce içerdekilere anlatacaklar..10 mb lerden bahsediyorlar ama bilmiyorum) ..ben size duyururum 25 inde..bir ay önceden öğrenirsiniz :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

valla abi şubatta 6ay oLcak
6aydır 1024 sınırsız 49 ytLden devam ediyor benim.
yukardaki kampanyaya 10 basıyor bence :D

anıL apıştı sanırım

..haberLeri bekLiyoruz (:

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Aynen benimde 1024 sınırısz süperdi ya :)

Valla gökhan adsl de yapılmış en büyük duyuru diye söylendi bizlere..PCNET dergisi editörüde duyduklarınıza inanmayacaksınız dedi :)

Valla bana 1024 sınırsız 49 versinler razıyım :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

kampanya şubat sonunda bitiyordu. marta daha güzeLiyLe gireriz inş ;D

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Non Mollare Mai

edit

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Unforgiven

Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b