Ana Menü

İtalyanlar'ı Kapıştırdı..!!

Başlatan bjkclub, Ekim 17, 2008, 13:55:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

denizlinin sistemiyle patlayabilir delgado...

carlito1903

Delgado geldiğinden beri orta sahada her yerde oynadı neredeyse hatta forvette bile oynadı, Denizli'nin sistemi ile nasıl değişecek çok merak ediyorum doğrusu...

Umarım değişirde biz haksız çıkarız...

carsi52

Ya güLdürmeyin insanı.
Ne saçma bir haberdir bu.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

basel de oynadığının yüzde 40 ını oynasa bizi şampiyon yapar ama neden oynamıyor anlamıyorum

keskinli

Alıntı yapılan: husoeagle - Ekim 17, 2008, 14:41:41
yorumları okudukça çok üzülüyorum ya
sanırım ben biraz fazla delgado hayranıyım
bende senin gibi düsünüyorum
yetenekleri belli,oyun icinde biraz daha fazla sorumluluk alirsa cok yararli olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

textboreas

bende hayrandım zamanında ama faydalı değil önce BEŞİKTAŞ gelir satılsın
HUMARIN OĞLU TÜMER VARYAAA...

RCA

ne satılması ne diyosunuz ya allahım bi beşiktaşlı bunları nasıl der.. son maçlarda pasif oyuncu ama delgadoyu nasıl i.üzülmezin yerine koyduunuz gibi konuşuosunuz iki maç üstüüste gol atıp maç kazandırsın bu dienlerin hepsini görcem ozaman!!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

erdibatmaz

Beşiktaş için yararlı olan neyse o yapılsın. Kendi kanıtlaması için son senesi bence hatta belkide yarım...

Son dakika haberler http://www.kralkartal.com/sondakika
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

robinho

Eğer satılıcaksa zaten 10 milyon eurodan aşağı gitmez .. delgado giderse gelecek parayla Mehmet Topuz ve Yattara düşünelibilir..

erasca

kolpanın da kolpası...bu adamı  o kadar beğenip o kadar para verenler Beşiktaş tan başka adam beğenmemişler mi?

[KralKartal]

bedava bile gonderebilirler, yerine cok daha iyileri var..

Delgado italyada basarisiz olur, yumusak top oynayanin italyada ne isi olur?
Haber cidden komedi..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

aquilas

:muhaha işte kolpa budur bakın delgadoyu ne zaman izlemişler bilemem ama delgado kötü oyuncu değil delgado için benden daha büyük hayal kırıklığı yaşayan belkide çok az kişi vardır inanın bırakın delgadonun gelmesini gelmeden önce haberleri bile çıktığında çok sevinmiştim baselde oynadığı gibi oynasa futbolun üstüne koyacak bence çokda iyi bir yerde ve ortamda türkiyenin en iyi 10 numarası olur ve hayret verici olan delgadoya ne olduda o baseldeki delgado buraya gelince yan gel yat oldu ama ne olursa olsun gariptir ben bu adamı farklı seviyorum gitmesini istemem hadi bizim göremediğimiz bişi var onlar gördü aldı inanın değil 13 33 milyonda verseler bizim  yönetim o parayı alır gider 3 tane adam alır sonra sezon sonu onları tazminat vererek gönderir bence delgado kazanılmalı nasıl olur bu kazanılma bilemem teknik heyet var teknik ekip var otursunlar düşünsünler o kadar para alıyolar niye alıyolar bunun için ama inşallah şöle döktüre döktüre  oyun sergilediği günler gelir ayrıca satalım yerine mehmet topuz du yattaraydı bence çok saçma bunlar

keskinli

bu konu alman forumlarindada tartisiliyor
genel kani 4-4-2 sitesinin klpa bi site oldugu ve haberlerinin sadece % 10 tuttugu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

sametx

bence delgado kalmalı bu kadar da şey olmayın arkadaslar daha düne kadar delgadoyu övüyoduk lıg baslamadan önce bu sene hazırlık macları fln delgado süper tmm suan delgado guzel oynayamıyor ama az kaldı sivas macında guzel futbol delgadodan forumda sayfa acılırr geri döndü diee yorumlar ıse delgado hakkedıyorr bır kac maca bakarak bu adamı bıtırmeyın yaf
sametx