Ana Menü

Beşiktaş Song'u neden almadı?

Başlatan carsi52, Ekim 16, 2008, 20:23:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Beşiktaş'ın, transferde önerilen Song'u almamasının nedeni ortaya çıktı. Bakın Beşiktaş Song'u neden almamış?  Geçtiğimiz sezon bitmeden stoper arayışlarına başlayan Beşiktaş'ın, transferde önerilen Song'u almamasının nedeni ortaya çıktı.

Menajer Erhan Önal, yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın transferde etkili bir ismine bonservisi elinde olan Song'u önerdiğini ifade ederek, ''Ama kendisi bana; (Galatasaray'ın atığını almayız) dedi. Daha sonra sadece bonservisine 4.5 milyon Avro verdikleri Zapotocny'yi aldılar'' diye konuştu.

Türkiye'de futbolun içindeki unsurların profesyonellikten çok uzak olduğunu anlatan Erhan Önal, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Ben genelde bonservis bedeli elindeki futbolcuları kovalarım. Ancak, buradaki tüm kulüpler illa para ödemek istiyorlar. Beşiktaş'a Song'u söyledim. Yetkili bir kişi bana, (Galatasaray atığını almayız) dedi. Fenerbahçe'den hiç oyuncu almadılar mı? Song bugün kendini Avrupa'da, Galatasaray'da ispatlamış bir oyuncu. Bildiğin, bonservisi elinde oyuncu var, sonra gidiyorsun 4,5 milyon avro bonservis bedelli futbolcu transfer ediyorsun.''   

Not:Konuyu nereye açıcağımı biLemedim kusura bakmayın.   
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

http://www.kralkartal.com/forum/index.php/topic,14563.msg263192.html#msg263192

Burada dedin alın diye..

Forumda genel anlamda olur demişti sanırım..

Ama olmadı :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

muhsin_1903

kızmasının nedeni song bize gelseydi daha fazla mı komisyon alacaktı bu menejer.herkes bişeyler sallamaya başladı.hadi hayırlısı
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

ZeMaHŞeR

Fener'in atığını alan Galatasaray'ında atığını alırdı...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

naanreelburn

song a gelene kadar bedavaya giden aurelio asıl kaçan balık

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: naanreelburn - Ekim 17, 2008, 13:02:06
song a gelene kadar bedavaya giden aurelio asıl kaçan balık

tabi tabi... hatta emre belözoğlunu da fenere kaptırdık.

tuncayı da alsak, serhatı falan...

rüştü iki seneye futbolu bırakır, o zmana kadar da fener volkanı gözden çıkarır, Onu da alırız !!!

Ya gs'den fb'den geçmiş topçu, hoca alma muhabbeti kusturdu artık !

Song iyi ki gelmedi !

NoPasaran

Bu konuda neden "ezik" gibi davranıyoruz..

Onlarda bizden alıyor topçu..

Bak Burak
Bak Tümer
Zamanında Feyyaz
Sonra Sergen

Bizim onlardan aldığımız topçular hep yedek kadroyu güçlendirdi..

O günün şartları öyleydi ve oldu..

Nobrede Rüştüde şu an bence gayet formasının hakkını vererek oynuyorlar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

asıl eziklik bu tip şeyleri kabul etmek...

hele hele "onlar yapıyo biz neden yapmayalım" zihniyeti..!

öyle şey olur mu hiç ! Beşiktaş'ın doğruları gs'ye fb'ye göre mi belirlenecek ?

NoPasaran

Beşiktaşın yanlışları Fenerden aldığı topçularlamı belli olacak..

Burada Mahalle takımı yok..Aşağa mahallede oynadın sen bizde oynayamazsın mantığı..

Kim iyiyse alınır..

Sen gidip maldanadoyu alırsan kızarım
Ama Alexi alırsan kutlarım

Bu kadar basit..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

Semt takımı...

Sana göre - Bana göre

Sonu yok bu tartışmanın. Beşiktaş için en hayırlısı ne ise öyle olsun kardeş.
Sen de muhakkak ki, Beşiktaş'ın menfaati, iyiliği için böyle düşünüyosun.

Ama ben gs'den fb'den topçu almanın Beşiktaşın menfaatine olmadığını düşünüyorum.
Değerlerimize de ters düştüğüne inanıyorum.

Kalp kırmanın, gerilimin alemi yok. Ki sen forumun adminisin, ne olursa olsun ev sahibisin.

Ben de bi üye olarak dilim döndüğünce hissiyatımı, tecrüberimi ve atamdan babamdan,
Beşiktaş semtinden öğrendiğim Beşiktaşlılığım doğrultusunda dile getiriyorum.

İleri gitmek, saygısızlık etmek istemem...

AMA FB'DEN GS'DEN TOPÇU ALMANIN
HER BAKIMDAN YANLIŞ OLDUĞUNU SÖYLEMEKTEN DE GERİ DURMAM...

Beşiktaşımızın kendi öz çocuklarımızla ve doğru yabanı transferlerle
önce değer bakımından sonra da sportif başarı bakımından daha iyi yerlerde olacağına inanıyorum.

NoPasaran

Aynı duyguları bende paylaşıyorum seninle ;)
Ancak Song sorun yaratacak bir adam değildi bence. Bak bir Volkan, bir emre, bir tuncay yada ne bileyim hasan şaş olsa karşı durulur..
Ama şu var GS elinden çıkarmak için yer ararken senin alman , geçen sene ligi arkasında bitirdiğin klup olduğun için yakışık kaçmazdı. En ufak başarısızlıkta dile getirilidi..
Buna rağmen bu riske girilirdi.Ekonomik anlamdada bedava bir oyuncu almak var, aynı ayarda belkide daha kötüsüne  4,5 milyon eurolar verilmesi var..
Yinede sana hak verdiğim noktalar yok değil..
Neyse boşverelim..
O artık bizim hayatımızda yok :)
Dediğin gibi kalp kırmayada gerek yok..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Öyle bir yazı yazmışımki ne yazdığımı anlamadım

Mantığım ve Duygularım farklı hareket ediyor sanırım :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

song artık belli misyonunu doldurmuş futbolcu
dün gs maçından önce spiker ve yorumcu dediki song yanındaki futbolcuya birşeyler katıyo servet çok şey öğrendi şimdide egemen öğreniyo dedi ama dünkü trabzon defansının hali ortada
artı olarak song dün çok basit 2 hata yaptı ama gol olmadı
o pozisyonların bjk-gs maçında son bizdeyken yapıldığını düşünüyorumda kazara biri de gol olsa neler olurdu düşünmek bile istemiyorum
o yüzden songun gelmediği daha hayırlı oldu
sivok ve zapo olsun bizim olsun

naanreelburn

futbolun rengi artık para olmuş ve de başarılı teknik oluşum sen febe gs diye olayana bakana kadar o zaman asıl bursadan serdar geldi  o ne oldu bide öle bak .sen başarıyı yakaladığında-ancak global atılımlarla bunu gerçekleştirebilirsin yoksa dediğin gibi sadece semt takımı kavramına sıkışırsın.Bundan herkes zaten üzgün sayın demirören ekibi futbolu semt takımı kavramıyla bize bloke ettirdi,ha platini geldiğinde klublerin semt takımı ahengini bozmaması önemli bunuda başaran yaşatan beşiktaş diye bahsetsede bunu geliştirmek lazım anahtarlık taraftar kavramını aşmak lazım .Bunun içinde ne gerekiyor önce başarı ve başarı nasıl yakalanır onu tartışmak.Kişiler geçici kalıcı olan 10 sene üst üste şampiyon olması gereken beşiktaştır-buna 1 kez yaklaşmıştık ama olmadı şimdi farz oldu.....

Tolgahan_BJK

BİR KAPALI TRİBÜN 10 ŞAMPİYONLUĞA BEDEL...