Ana Menü

Efsane Başkanımız Seba'nın Heykeli Açılıyor

Başlatan carlito1903, Ekim 16, 2008, 12:59:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş Kulübü'nde aralıksız 16 yıl başkan olan ve başkanlığı sırasında 5′i lig olmak üzere toplam 21 kupa kaldıran, 2000 yılında başkanlığını noktalayarak çekilen Süleyman Seba'nın, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal tarafından yaptırılan heykeli 18 Ekim Cumartesi günü açılacak.

Akaretler Seba Caddesi'nde bulunan kulüp binasının karşısındaki Maçka Demokrasi Parkı'na dikilen heykelin cumartesi günü saat 15.00′te kurdelasını bizzat Süleyman Seba'nın kendisi kesecek. Heykelin açılışına Seba'nın yakın arkadaşları, üç kez üst üste şampiyon olmuş efsane takımın futbolcuları ve Seba'nın başkanlık yaptığı dönemdeki yönetim kurulu arkadaşlarının yanı sıra spor dünyasından çok sayıda isim katılacak. Törenin ardından Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal tarafından Akaretler W Otelde birde kokteyl verilecek.     

KKHABER
kralkartal.com/haber

+18 !

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

keskinli

yasayan efsane olacak baskanimiz bu heykelle
benim gözümde her zaman yeryüzünde yasayan en iyi besiktasli zaten
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Vay be :)

Sevindim..

Adamın kalbi kırık gidecek ona üzülüyorum ya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

aldığım bilgiye göre deniz baykal açılışı yapacakmış.

Konuya gelince; sevindirici bir haber hayırlı olsun
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ZeMaHŞeR

o malum kişinin açılış yapmasını istemem....
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

muhsin_1903

şu anda bjk tv ve ntvspor canlı yayında acılışı veriyo
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Bölünür senin için uykular!

alper_1903

siyasi bir amac olarak kullanilmasaydi dahada sevindirecekti beni ama durmadan 10.Yil marsi caldi...

orada Besiktas marslarinin calinmasi bana daha dogru gelirdi...

Cumhurriyete saygiliyiz hepimiz atatürkün izindeyiz ama bu heykel acilisi´nda 10.Yil marsi resmen siyasi bir arac...

bu yüzden Besiktas Belediyesi Baskani ISmail Ünal´i bir yerde tebrik ediyorum heykel düsüncesinden
ama bir yerdede kiniyorum...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carlito1903

Haklısın Alper, malesef efsane başkanımızın üzerinden siyaset yapmaya çalışanlar var...

Mattech

Arkadaşlar Müziklere Takılmayın Süleyman Seba Nereden geldigi va Neden Beşiktaş başkanı oldugunu herkes biliyor... Siyasi yüzler o yüzden oradalar.. Diger kulüp başkalarının oraya gelmesi ayrı bir gurur verici benim için..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..