Ana Menü

5 asker daha şehit

Başlatan NoPasaran, Ekim 16, 2008, 12:31:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

14 asker daha var ama isimleri söylenmedi...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

+18 !

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 16, 2008, 19:04:18
Alıntı yapılan: +18 ! - Ekim 16, 2008, 13:44:27
bi önlem alınmadıgı sürece bu devran böyle döner aslında suanki iktidarı koyacaksın daglara vursunlar.. zaten aynı kapıya cıkıyor.. Bunu yapanlar amerikan usakları bizim iktidarda.. Başımız Saolsun..
pekii 2002 ye kadar olanlardan kim sorumlu?
a partisi gitse b partisi gelse ne degisecek?
forumumuzda siyaset yasak,baskalarinin siyasi düsüncelerine hakaret dahada yasak,buradan hatirlatayim bi daha,olayin üzüntüsüne veriyorum ve fazla takip etmiyorum bu hatani
yapilmasi gereken oturup biz bu terörü nasil yeneriz diye birlige gitmek
kisir cekismelelerle,atip tutmayla terör cözülmez
yugoslavayi kim dagittiysa,amaclari bizide dagitmak
sorun halklar arasinda kinle cözülmez,milletimiz galeyana getirilip birbirine düsürülmeye calisiliyor
böyle bi ortamda cok dikkat etmeleri gerekir siyasilerin söyledikleri sözlere,kahvede asip kesebilirsin baska bi milleti ama siyasi arenda kolay degil bu isler
terörün üzerine tüm sertliklerle gidilsin terör kimden ve nereden geliyorsa baslarina cökülsün ama millet ve milliyet konusunda cok hassas davranilmali
a partisi ya da b partisi anlamında söylemedim suana kadar cözümü bilip işlerine gelmedigi icin uygulamayan her partiye diyorum.. Ayrıca suanda iktidarda olan partinin bu olaylar üzerinden politika yaptıgını ve bizim halkında bunu yemiş gibi yaptıgını cünkü isine geldiginide herkes biliyor saf degil bu halk ama iktidar halkı..

carsi52

Benim çok yakın arkadaşımda askerde şuan o böLgede oLması lazım.

Duyduğum haberLere göre ağır yaraLıymış.
Ama ne kadar doğru biLemiyorum isimLer açıkLanmadı :-\
Bölünür senin için uykular!

BJK_Kübra

Üzüldüm inşallah bişeyi yoktur
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Bölünür senin için uykular!