Ana Menü

Kurtlar Vadisi Terör

Başlatan Adriano, Ocak 17, 2007, 18:49:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Adam tv de görüyo olanları sonra alıyo silahı terörist avına çıkıyo canından oluyo...
Bir zamanlar çizgi filmlerin çocuklara yaptığını şimdi Kurtlar Vadisi erişkinlere yapıyor...
İnsanları bu şekilde provake etmek çok kolay, bence yayından kaldırılmalı.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

dishi_eagle

[KralKartal]

Alıntı yapılan: CooLDumaN - Şubat 15, 2007, 01:27:33
İnsallah kaldırılır.mıllete Milliyetcılıgı korukleyıp duruyolar.sonrada ogun samast gıbı adamlar cıkıyor ıste.
Ilk bolumu ızledıgıme pısman oldum zaten

haklisin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Santiaqo

Evet merakla bekledğimiz dizi Kurtlar Vadisi Terör başladı. Hemde fırtına gibi başladı. Perşembe akşamı bütün rakiplerini adeta silip süpürdü.İşte rapor:

Toplam ve Avrupa

1) Kurtlar Vadisi Terör 22.4
1) Kurtlar Vadisi Terör 19.0

2) Örümcek Adam 2 10.8
2) Örümcek Adam 2 09.8

3) Doktorlar 10.7
3) Doktorlar 08.3

Yorumlarınızı bekliyoruz.

KurtLar Vadisi Terör 2. Bölüm Fr[kufur otomatik editlenmistir]man'ı [ linke tıklaıp izleebilirsiniz ] ;)
http://www.youtube.com/watch?v=I8YhxVSW4d8&eurl=
  [ -18 ]

ufocan

13 bin 953 şikâyet biriside benim bu kişiler arasında

küçükken pokemonu izliyoduk ama aptal kendini pokemon zanneden bazı çocukların yüzünden pokemon kaldırılmıstı şimdi yıllar sonra daha değişik olay kurtlar vadisiyle başladı.millet kılıca özendi kelebek satışları başladı :D MİLLET POLATA özendi olaylar sonuçlar ortada :D BEnce de kaldırılsın forza acı hayat

Santiaqo

Alıntı yapılan: ufocan - Şubat 15, 2007, 14:33:15
13 bin 953 şikâyet biriside benim bu kişiler arasında

küçükken pokemonu izliyoduk ama aptal kendini pokemon zanneden bazı çocukların yüzünden pokemon kaldırılmıstı şimdi yıllar sonra daha değişik olay kurtlar vadisiyle başladı.millet kılıca özendi kelebek satışları başladı :D MİLLET POLATA özendi olaylar sonuçlar ortada :D BEnce de kaldırılsın forza acı hayat

Yorumsuz :D [ abi yine de bay[kufur otomatik editlenmistir]ı bi kitlesi var nerdeyse 3 sene oldu kaldirlac[kufur otomatik editlenmistir]ini sanmiorum ] Sayqılar ;)

[ -18 ]

eyup1903

ne kalkacak yaaa öle şey mi olur bazı kendini bilmezlerin yüzünden türkiye deki gerçekleri öğrenecek miyiz hepimizi aklı başında insanlarız hangimiz diziyi izledikten sonra adam vurmak istiyor ki lütfen arkadaşlar bu kadar cahil olmayalım

unicorn

x bi takım taraftarının bizim taraftarımızı öldürdüğünün videosunu izleyince gerilmiyormusun sen Eyüp o adamları yanında görsen o an naparsın?

Timurlenk

Alıntı yapılan: eyup03 - Şubat 15, 2007, 15:06:38
ne kalkacak yaaa öle şey mi olur bazı kendini bilmezlerin yüzünden türkiye deki gerçekleri öğrenecek miyiz hepimizi aklı başında insanlarız hangimiz diziyi izledikten sonra adam vurmak istiyor ki lütfen arkadaşlar bu kadar cahil olmayalım

arkadaşım o zaman niye dizi başındaki yazıda bu dizide olanlar tamamen hayal ürünüdür diyor

ugur24

yayından kaldırılma gibi bir durum yok..bu akşam her zamanki saatinde show tv'de..

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=219940

eyup1903

o durum farklı bu durum farklı biraz düşünün ya böyle bi dizinin ne gibi zararı olabilir ki zaten yazıyor tamamen hayal ürünüdür die

unicorn

Ama kendinle çelişiyorsun hem diyorsun ki hayal urunu hemde Turkiye deki gercekleri goremicez mi diyorsun...
+hayal urunu bile olsa teroristlerin yaptıklarını gorunce ben çıldırıyorum!!!

dishi_eagle

Alıntı yapılan: unicorn - Şubat 15, 2007, 16:01:30
Ama kendinle çelişşiyorsun hem diyorsun ki hayal urunu hemde Turkiye deki gercekleri goremicez mi diyorsun...

ben deeeeeeeeee.
sevmiyorum.
ekranlarda kopuk kelle görmek istemiyorum.

ufocan

Alıntı yapılan: unicorn - Şubat 15, 2007, 16:01:30
Ama kendinle çelişşiyorsun hem diyorsun ki hayal urunu hemde Turkiye deki gercekleri goremicez mi diyorsun...

SAkin ol kardeşim :D deşarj oL :D

arkdaslar uzatmayın konuyu savunmayın su diziyi :D ekranlardan tanıdığım kadarıyla su dünyada  2 tane polat tanıyorum biri polat alemdar biri has başkan polat :D ikiside işe yaramaz :D

unicorn

Deşarj olacam az kaldı 6.5 ay war Allah'ın izniyle!!!