Ana Menü

[TBL] Beşiktaş - Kepez Bel. [17 Ekim Cuma/20.00 Akatlar]

Başlatan carlito1903, Ekim 13, 2008, 19:53:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beko Basketbol Liginde sezon bu hafta sonu başlıyor, ilk maçımızı içerde Kepez ile oynuyoruz...

Benim geçen seneki kadar umudum yok ama umarım iyi bi lig olur bizim için...

Başarılar takımımıza, Vira Bismillah...

ZeMaHŞeR

Türkiye kupası maçlarında çok güzel mücadele ettik... inşallah bu oyun ligdede devam eder...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carsi52

SaLdır Beşiktaş'ım...

BaşarıLar KartaL'ıma :)
Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

Gelen-gideni takip etmek gerçekten çok zor.
Takımı pek tanımıyorum bile. Artık zamanla sindiririz içimize oyuncuları.
En kupalısından bi sezon olur umarım basket takımımız için.
Başarılar çocuklar.
edit

BerkAy1903

Lige Galibiyetle Başlamak Güzel Olur..

Hangi Kanal Veriyor Maçı??
19o3

Adriano

Tüm Beko Basketbol Ligi maçlarını malesef Digiturk aldı.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Cem Goren

inş. hayırlı bir başlangıc yaparız cuma günü okul çıkışı akatlara gitmeyi düşünüyorum ilk maç kaçırmak istemiyorum inş. salon dolarda 15 kişiye maç oynamazlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

İnşalah alıcaz başarılar Beşiktaşım.. Bnde orda olcam inş..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

noumAyberk

BerkAy1903

Beşiktaş Cola Turka:90 - Kepez Bld.:76
17.10.2008 21:26

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, 2008-2009 sezonu ilk maçında Kepez Belediyesi'ni Cola Turka Arena'da ağırladı ve mücadeleden 90-76 galip ayrıldı. 
Adem Ören'in 3 sayılık basketi ile mücadeleye iyi başlayan Siyah-Beyazlılarımız, ilk 5 dakikalık bölümü 13-8 önde bitirdi. Muratcan Güler, Marcus V. Faison ve Jovo Stanojevic'in basketleriyle farkı açan Takımımız, ilk çeyreği 21-14 önde tamamladı.

İkinci çeyreğe Kepez Belediyesi iyi başladı ve üst üste basketlerle 23-23 eşitliği sağladı. Marcus ve Muratcan Güler ile sayılar üreterek yeniden öne geçen Siyah-Beyazlılarımız, Mehmet Yağmur'un de devreye girmesiyle farkı açtı. Son dakikalarda Kepez Belediyesi'nin basketlerinin ardından Siyah-Beyazlılarımız soyunma odasına 3 sayılık farkla 41-38 önde gitti.

Üçüncü periyoda Jovo'nun basketi ile başlayan Takımımız, ilk 5 dakikalık bölümde 54-44'lük skorla farkı 10 sayıya kadar çıkarttı. Takımımız, 3. periyodu 67-59 tamamladı.

4. periyotta hücumda üstün bir oyun sergileyen Siyah-Beyazlılarımız, ilk 5 dakikalık bölümü 76-71 önde geçti. Son 5 dakikalık bölümde Muratcan Güler, Marcus V. Faison'un üst üste basketleriyle farkı iyice açan Takımımız, karşılaşmadan 90-76 galip ayrıldı.

Mücadelede Muratcan Güler 18, Mehmet Yağmur ile Marcus V. Faison 15'er, Jovo Stanojevic ile Mario Austin 14'er, Adem Ören 7, Haluk Yıldırım 3, Cevher Özer ile Mire De Juan Chatman da 2'şer sayı kaydetti.

19o3

BerkAy1903

19o3

BJK_Kübra

Süper maçtı gerçekten :) Taraftarda öyle tabi.. Az önce geldim maçtan sesim kısık baya bi :)

www.bbskd.org

noumAyberk

BJK_Kübra

yani doluydu çok fazla değil ama baya doluydu yine.. Tabi bağıran yine sadece pota arkası ve yan tarafıydı arada bi ayağa kalkmayan fenerli olsun diye diye kaldırdık herkesi ayağa :)

www.bbskd.org