Ana Menü

Ve ilk antreman..

Başlatan Kralkartal21, Ekim 11, 2008, 14:21:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Mustafa Denizli, Beşiktaş´taki ilk gününe erken başladı. Erkenden tesislere gelen tecrübeli çalıştırıcı incelemelerde bulundu, kaptanlarla görüştü. Havutçu da erkenci
Beşiktaş'ın çiçeği burnunda hocası Mustafa Denizli, işine dört elle sarıldı. Tecrübeli çalıştırıcı, Siyah-Beyazlı takımın başındaki ilk gününde saat 10.00'da Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ndeki yerini aldı. 100. yılda takım kaptanlığı yapan, Mustafa Denizli'nin yardımcısı Tayfur Havutçu ise saat 08.30'da tesislerdeydi. İkili, altyapıdan başlayarak oyuncuların odaları, spor salonu, mutfak, personel çalışma alanları, depolar, basın merkezi ve son olarak da sahaları dolaştı, eksiklikleri tespit etti.

Üzülmez de katıldı
Mustafa Denizli ile Tayfur Havutçu, eksiklikleri belirledi, personel ile konuşup bilgi aldı. Teknik ekip, öğleden sonra ise futbolcular ile tek tek tanıştı, sonra geniş çaplı bir toplantı yapıldı. Tecrübeli çalıştırıcı daha sonra takım kaptanları Matias Delgado ile Mert Nobre'yle özel görüşme yaparken, eski kaptan İbrahim Üzülmez'in de sonradan toplantıya dahil edildiği kaydedildi. Denizli, Fenerbahçe ve A Milli Takım'da da birlikte çalıştığı Rüştü Reçber ile de özel olarak ilgilendi. 

Orhan YILDIRIM

Eksikler çoktu ama...
Beşiktaş 3 günlük iznin ardından, dün Ümraniye'de biraraya geldi. Sakatlıkları bulunan Serdar Özkan ile Toraman'ın yanı sıra, milli takım kampındaki Siyah-Beyazlı oyuncular da antrenmanda yer almadı. Çalışmada, futbolcuların neşeli tavırları dikkat çekti.

'Doğru karar verdik'

'Bütünlük sağlandı'
Ertuğrul Sağlam'ın istifasından sonra Mustafa Denizli'yle anlaşmaya varan Beşiktaş Yönetimi'nin kilit isimlerinden Ertunç Soğancıoğlu, çok doğru bir karar verdiklerinin altını çizdi. Soğancıoğlu, "Denizli'nin kariyeri ortada. Beşiktaşlı oluşu da apayrı bir olgu. Takımımızı ve ligleri çok iyi tanıyor. Bizden hiçbir talebi olmadı. Kendi isteği ile sözleşmesini bir yıllık olarak yaptık. Yönetim kurulunda, bir isim üzerinde ilk kez bütünlük sağlandı" diye konuştu.

'Çifte kupa istiyoruz'
Yönetim Kurulu'nun, Mustafa Denizli'ye tam destek verdiğini belirten Soğancıoğlu, "Tek yumruk olacağız. Teknik konularda tek sorumlu olarak göreve başlayan hocamıza, futbolcularımız da ayak uyduracaktır. Camianın desteğiyle, sezonu çifte kupayla tamamlayacağız" diye konuştu. Bu arada Sağlam'ın görevi bırakmasından sonra birçok yerli ve yabancı teknik adamın Beşiktaş'a gelmek istediğini dile getiren Soğancıoğlu, herkese teşekkür etti.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ZeMaHŞeR

Dün tv'den izlediğim kadarıyla idman neşeli geçti...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ilhan mansız_melis

Hayırlı olsun hadi inşallah güzel günler bekler bizi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

tcenk

Evet idmanı televizyondan seyrettik Denizli Hoca gerçektende çok heyecanlı
İnşallah takıma da biraz heyecan kazandırır.
1903

carlito1903

Kim gelirse gelsin ilk günler neşeli güzel geçer, önemli olan bu havanın sürekli devam etmesi...

keskinli

sezon basindada cok neseli gecirmistik
6 haftada neler oldu neler bitti
herkes görevini yapsinda ister neseli ister nesesiz olsunlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bu yönetim oLduğu sürece güzel günLerin geLeceğine inanıyormusunuz ?
Bölünür senin için uykular!

osi_bjk

BEn inanmıyorum...Ama Ertuğdul hocanın yaşadıklarını Mustafa hoca yaşamaz....
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Kralkartal21

Ertuğrul Sağlam'ın 4-2-3-1'inin etkili olmadığını düşünen tecrübeli hoca, sağ kanattan kurtarcağı Holosko'ya ileri ikilide şans verecek.

TORAMAN DÖNÜYOR

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, sistemi değiştirmek için kolları sıvadı. Çift ön liberolu, tek forvetli 4-2-3-1'den verim alınamadığını düşünen tecrübeli çalıştırıcı, klasik 3-5-2 düzenine dönecek. Defansta Zapotocny-Sivok- Toraman üçlüsüne forma vermeye hazırlanan Denizli,Holosko'yu da ileri ikilide kullanacak.

CİSSE'YE FORMA YOK

İdeal kurgusunda orta sahada Serdar Kurtuluş, Serdar Özkan, Uğur İnceman, Delgado ve Tello'yu düşünen tecrübeli çalıştırıcı, forvette ise Nobre-Bobo-Holosko üçlüsünden ikisine forma verecek. Yeni dizilişin Beşiktaş'ı zirveye taşıyacağına inanan Denizli'nin, Sağlam'ın bankosu Cisse'yi kadroda düşünmemesi dikkat çekiyor.

Kralkartal21

Ümraniye´de tam anlamıyla Mustafa Denizli fırtınası esiyor. Neşeli bir ortamda geçen idmanlarda, öğrencilerini uyaran tecrübeli hocanın sesi kısıldı.

İdmanı sık sık durdurdu

Mustafa Denizli'nin gelişiyle, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nin havası değişti. Beşiktaş'ın başındaki ilk gününde mesaiye erken başlayan tecrübeli çalıştırıcı, dün de takıma çift idman yaptırdı. Sabah antrenmanı, yoğun yağış nedeniyle salonda başladı ancak 45 dakika sonra yağmurun şiddeti azalınca Kartal sahaya indi. Sık sık antrenmanı durdurup, oyuncularını uyaran Denizli'nin sesinin kısıldığı dikkatlerden kaçmadı.

Takımda olumlu etki yarattı

Tecrübeli çalıştırıcının farklı idman metodları denemesi, Siyah-Beyazlı takımda farklı ve olumlu bir etki yarattı. Saha ortasında bütün futbolcuları toplayan teknik ekip, halay çeker gibi büyük bir daire oluşturdu. Ortaya dönüşümlü olarak bir oyuncu bırakan ve top sürmesini isteyen Denizli'nin benzer antrenman taktikleri, futbolcuları neşelendirdi. Çalışmaların eğlenceli bir ortamda geçmesi, takımdaki havayı değiştirdi. 

Orhan YILDIRIM

Mustafa Denizli ile yönetimin bir görüşme yaptığı ve Beşiktaş'ın Gençlerbirliği sınavına otobüsle gideceği öğrenildi.?Kartal, Başkent'te maçtan önce 3 günlük bir kamp yapacak.

Beşiktaş'ın 100. yılda yaşadığı şampiyonlukta, kaptanlık pazubandını Tayfur Havutçu takıyordu. Yuvaya dönen Havutçu, oyunculara ağabeylik yapıyor.

İmza attığı günden bu yana çok mutlu olduğu gözlenen?Denizli ile Havutçu ayrılmıyor.

ilhan mansız_melis

inşallah bu mutluluk sezon sonuna kadar sürer takımı izlemek için sabırsızlanıyorum keşke bi hazırlık maçı yapılsaydı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

E.Sağlam geldiğindede böyleydi..

Sonu güzel olsun

carlito1903

Ankara'ya niye otobüsle gidiyorlar onu anlamadım...

Alp Erdem

allah sonunu hayır etsin

Adriano

3-5-2 sözünü duyunca şimdiden heyecanlandım. :) Ofansif futbolun babasını oynayacağız ama önemli olan defansta sağlam olmak. Toraman - Zapo - Sivok 'un önünde İnceman ve Kurtuluş'ta defansa yeterli destek vermeli ki 3-5-2 taktiğinin meyvelerini alabilelim.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..