Ana Menü

Demirören: Ben oldugum sürece DENIZLI gelemez ! demisti

Başlatan [KralKartal], Ekim 08, 2008, 20:01:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

LigTV / "2'ye 1" TARIH  06.12.2007
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Lig TV'de yayınlanan "2'ye 1" adlı programda önemli açıklamalar yaptı. Siyah beyazlıların içinde bulunduğu durumu en ince ayrıntılarıyla anlatan Demirören...   ...Samet Aybaba'dan, Del Bosque'ye, Liverpool maçından, PAF takımı açıklamasına kadar birçok konuya açıklık getirdi.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Demirören, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın arkasında olduklarını belirterek, "Medya kendi kafasına göre haberler yapıyor. Buraya gelmeden önce hocayı aradım ve '2 maçı kazanamazsan gidiyormuşsun' dedim. Medya bunu böyle yazmış. Bunlara çok gülüyorum. Ben olduğum sürece Mustafa Denizli ve Samet Aybaba bu takımda olamazlar. Ben bunu 2000 senesinde de söyledim. Samet Aybaba bu takımın başında başarılı olmadı, bu nedenle onu istemiyorum. Ayrıca Samet Aybaba benim muhatabım değildir. Ben başkanım, o bir teknik direktör. Kendisi benim sözlerimin doğruluğunu vermiş olduğu röportajlarla göstermiştir" ifadesini kullandı.
Maçlara PAF takımla çıkma kararı almalarının ve daha sonra bu karardan vazgeçmelerinin hatırlatılması üzerine Yıldırım Demirören, "Bugün olsa Fenerbahçe maçından sonra aldığımız kararı yine veririm. Biz bir Liverpool maçı atlattık. Maçtan sonra teknik heyetimiz bize geldi ve Sivas maçında bunu temizlememiz lazım dedi ve biz de bunun üzerine bu kararından vazgeçtik. Tekrarlıyorum bugün olsa yine aynı kararı verirdim. Bugün Türkiye Ligi'nde bize yapılanlar hiçbir takıma yapılmadı. Benim futbolcularımın emeğini kimse çalamaz. Bizim üzerimize oyunlar oynanıyor. Tam 7 puanımız çalındı" şeklinde konuştu.
Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci'yi, TFF Başkanı Haluk Ulusoy'a kendisinin tavsiye ettiğini de açıklayan Demirören, "Affan Keçeçi benim büyüğümdür. Kendisi camiada sevilen ve sayılan bir insandır. Ben Affan Keçeçi'den başkalarının hakkını yiyerek, Beşiktaş'ı koruyun demedim. Bugün Türkiye'de kime sorarsanız sorun Beşiktaş'ın hakkı yeniliyor diyecektir. Affan Keçeçi'de bizim hakkımızı en iyi şekilde bir Beşiktaşlı olarak korumalıdır" diye konuştu.
Demirören, siyah beyazlı kulubün Del Bosque davasıyla ilgili olarak, "Del Bosque konusunda hukuku bir dava olduğu için bir şey konuşmak istemiyorum. Burada söyleyeceklerim çok doğru olmaz. Dava zaten 1-1.5 sene devam edecek. Del Bosque konusunda medyamız büyük bir hata yapmıştır. İsviçre'de 15 gün önceki davada hocanın avukatları bizim medyamızda gösterilen haberleri savunma olarak verdiler. Bu bizim davamız değil, tüm Türkiye'nin davasıdır. Herkes bu duyarlılıkla davranmalıdır. Biz kulüp olarak haklıyız. Adalet yerini bulacak" şeklinde konuştu.
Futbol Federasyonu'nun seçime gitmesi gerektiğini de ifade eden Yıldırım Demirören, "Bana göre Haluk Ulusoy, Türkiye'yi 2008 Avrupa Şampiyonası'na götürdüğü için Fedarasyon'un başında kalmalıdır. Ancak bir yasa yürülüğe girdikten sonra seçim yapmaktan başka çare yoktur. Bu yasanın önünde kim durabilir ki" şeklinde konuştu.
LigTV / "2'ye 1"  06.12.2007
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Demirören bu :fuu

Kankiside Sinan

"Türk hoca gelmeyecek"  8)  :ahaha

"Mustafa Denizli ben olduğum sürece gelemez" 8)   :ahaha

KÖRLE YATAN ŞAŞI KALKAR demişler :D

Hem Sinana Hem başkana

:alkis
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

hiç şaşırmadım böyle dediğine tükürdüğünü yalamak konusunda iksininde üstüne yok..

eyup1903

ata vicente

bas_kan

okumayanlar için Ekrem DUMANLI nın zaman gazetesinde yazdığı yazıyı tavsiye ediyorum.. Çok kaliteli gerçek bir Beşiktaşlıdır. Bu yönetim durdukça artık Beşiktaş sevdama ara vermek zorunda kalacağım demiş :( denizli gibi bir adamı Beşiktaşımıza hoca diye getiren zihniyete yazıklar olsun Yeter Allah belanı versin yeter...
www.basriogretmen.tr.gg
(Murgullu Kartallar)

carsi52

Yüzsüz herifLer.
Yine tükürdüğünüzü yaLadınız demi ?
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ugur24

tipini gördükçe bile çıldırıyorum artık bu adamın.koskoca beşiktaş kulübünü ne hale getirdi yazıklar olsun.

carlito1903

Yapacağım dediğin hiçbişeyi yapmadın...

Yapmayacağım dediğin herşeyi ise yaptın...

Sen nasıl bi adamsın ya anlayamıyorum, sinir hastası ettin bizi kardeşim...

Git demiyorum artık sana çünkü gitmiyorsun, Allah bize çektirdiklerinin 10 katını sana çektirir inşallah !!

aquilas

yok ya şerefsizim yazacak bişi bulamıyorum artık bu yöetime yazacak bişi bulmak bile büyük marifet ne yazarsak yazalım sanki umurunda da onların kimin ne yazdığı 

NoPasaran

Bu taraftar sebanın ahıunımı aldı ne

Demirören gibi bir ceza başka ne için verilebilirki ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Alıntı yapılan: s.volkan - Ekim 08, 2008, 23:07:35
Demirören gibi bir ceza başka ne için verilebilirki ???

Beşiktaş'a düşman takımlar birleşseler ve bizi bitirmek için uğraşsalar Demirören'den daha fazla zarar veremezler...

O gelene kadar 101 yılda çekmediğimizi şu 4 yılda çektik, 100 yıllık çınarı büyütenlerin BEŞİKTAŞLI DURUŞU ile bugünlere getirenlerin kemikleri sızlıyor, bütün değerlerimizi yitirdik malesef...