Ana Menü

Ve Mustafa Denizli İmzaladı..

Başlatan Kralkartal21, Ekim 08, 2008, 16:49:55

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 09, 2008, 18:57:12
bana göre ertugrul hoca daha karizmatik
denizlinin yaptigi spor programini animsayan varsa ne dedigimi anlar
karizma icin boyda lazim posta,dis görünümde,bunlarin yaninda konusmayida bilmek gerek
2 kelimeyi bi araya getriremeyen birinede karizmatik diyemem ben
renk ve zevk meselesi yani
simdi ben 170 liok boyumlami pardüsü giysem yakisir 190 lik cem emi daha cok yakisir :D

Abi karimaztik yapısı Kendine güvenle alakalı..

Ne boyu ne posu

MAnken almıyoruz takıma :D

Gayet beyfendi ve kibar, kendinden emin şekilde konuştu..

Bunu basın toplantısını izleyen herkes söyler sanırım..

Ha başarılı olur yada olamaz orası başka bir konu :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

robinho

Tiganadan Sağlamdan sıkılanlar neden sıkılıyordunuz biliyormusunz? 1-0'ın üstüne yatıp savunma futbolu oynattığı için .. Elimizde Delgado Nobre Bobo Holosko gibi adamlar varken ben televizyonda Zapo Sivok Toraman ın ismini daha çok duyuyordum .. Şimdi çok şükürki tam tersi olucak .. Keşke Daum gelseydi 100 golü geçerdik .. Buda iyi hocadır .. bundan 2-3 sene önce Denizli Pası çalıştırırken bizim gündemimize gelmişti .. O zaman bir beşiktaş sitesinde takılıyordum herkes gelsin diye yalvarıyodu adeta .. O günkü hoca bugünkü hoca .. Bizde dün yok bugün var .. Ozaman Y.D'yide sevmemiz lazım .. Gerçekten bizim taraftarımız NE İSTEDİĞİNİ ASLA VE ASLA BİLMİYOR VE Ne yaptığınıda bilmiyor ..

eyup1903

ertuğrul sağlam ın gitmesine en çok üzülenderden biri benimdir olan oldu artıl

allah utandırmasın inş başarılı olur gerçi y.d varken zor ama

NoPasaran

Gs li bir arkadşaımın yazısını okudum internette.Paylaşayım dedim

"yine tekrarlıyorum şu an için yerli bir hoca ile yola devam etmek mantıklı bir karar.. Türkiyede kaç tane yerli adam var buyuk takımı kaldırabilecek..

fatih terim miilli takımda , şenol güneş takım çalıştırıyor , bi de mustafa denizli var ..

türkiyenin yerli en iyi 3 teknik adamından biri ..

ertuğrulk konusuna gelince ; liverpool maçından sonra gönderilmeliydi bence olmadı sezon sonunda çünkü beşiktaş şampiyonlar liginden elenmiş, türkiye kupaısndan elenmiş , süper kupayı alamamış ve ligde 3. olmuş..

türkiyenin 4 büyük takımından biri önünde 4 tane hedef varken hiç birine ulaşamamışsa bi kelle kopmalıydı elbet.. Ama bugün gönderilmesi sanki bana medya baskısı ile oldu gibi geldi..

ayrıca demirören varken beşiktaş daha çok böyle anlara şahit olur.."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yenerr17

hayırlı olsun başarılı olacağına inanıyorum.takıma yabancı biri değil. takımı tanıyor az da olsa.uyum süreci çok uzun sürmez takımın analizi yapıodu zaten.

Tolgahan_BJK

Demirören'i yakıştıramadığım gibi, Denizliyi de yakıştıramıyorum Beşiktaşıma..!

Utanmadan "şampiyon yap bizi Mustafa Denizli" diye tezahürat da yapalım !!!

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ata vicente

Valla konusmasını mukemmel yapmıs ben basarılı olacagına yuzde yuz ınanıorum

ata vicente

Orda burda ben fenere gelmek ıstıorum dıyen lucescuyla anlasmayıp denızlıyı basa getırmek cok daha mantıklı gelıo bana.Bu konudakı bır avantajımızda sınan denılen adamdan kurtulduk benım ıcıme sındı musatfa denızlı tum camıamıza hayırlı ugurlu olsun ama baskanın hala ıstıfa etmesı gerektıgını besıktasımızı cok kucuk dusurdugune ınanıorum

keskinli

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Ekim 09, 2008, 21:10:46

Demirören'i yakıştıramadığım gibi, Denizliyi de yakıştıramıyorum Beşiktaşıma..!

Utanmadan "şampiyon yap bizi Mustafa Denizli" diye tezahürat da yapalım !!!

ne alaka aciklada bizde anlayalim
mustafa denizli küfürmü etti besiktasa,hakaretmi etti?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Hayırlı olsun bence mantıklı bi seçim oldu..

carlito1903

Beşiktaş'ta teknik direktörlüğe getirilen Mustafa Denizli'nin yardımcısı olması beklenen Sergen Yalçın'ın neden antrenörlük yapamadığını en yetkili isim açıkladı!..

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına katılan Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Geliştirme Merkezi Direktörü Ahmet Güvener, yeni kuralların Sergen Yalçın'ın antrenörlük yapmasını şimdilik engellediğini söyledi.

Ahmet Güvener şöyle konuştu:

"Sergen, birkaç ay önce UEFA'nın B kursunu bitirdi. Bunun akabinde staj yapması gerekiyor. Bu stajdan sonra UEFA B Diploması'na sahip olacak ancak B diplomasıyla yalnızca 15 yaş altı takımları çalıştırabilir. Eskiden B diploması ile profesyonel liglerde yardımcı antrenörlük yapmak mümkün oluyordu ancak yeni UEFA kuralları bunu mümkün kılmıyor."

Güvener, Beşiktaş Kulübü'nün Sergen'i menajer ya da idareci göstererek görev verebileceğini belirtirken, "Ancak bu kez Sergen'in antrenörlüğe başlaması gecikebilir" uyarısında bulundu

carlito1903

Beşiktaşımızın dört kilit futbolcusu, Mustafa Denizli'nin takımımızın başına getirilişini yorumladı...

Rüştü: "Mustafa Hoca ile Fenerbahçe'de ve milli takımda çalışma imkanı bulan bir futbolcuyum. İnanıyorum ki, takımı çok iyi motive edecektir. Beşiktaş'a farklı bir hava getirecektir. Artık takım olarak, gidenlere değil gelenlere bakacağız. Önümüze bakmak, geleceği düşünmek durumundayız. Hepimiz profesyonel oyuncularız ve biliyoruz ki, futbolda duygusallığa hiç yer yok. Mustafa Denizli deneyimli bir teknik direktör. Ligde kaybedilmiş bir şey yok. Liderin 3 puan gerisindeyiz. Güçlü bir kadromuz var ve çok iddialıyız. Lig ve Türkiye Kupası'nda mücadele edeceğiz. Şampiyon olacağımıza yürekten inanıyorum. Takımımızda bu potansiyel var. Olumlu düşünüp, olumlu işler yapmak durumundayız."

İ. Üzülmez: "Bu tip değişiklikler, bizim dışımızdaki olaylardır. Yönetimin bileceği iş... Hayırlısı olsun. İnşallah takım olarak daha iyiye gideriz. Mustafa Denizli'yi hepimiz tanıyoruz, çok tecrübeli ve başarılı bir çalıştırıcı... Deneyimlerini bize aktarırsa, takıma büyük katkısı olacaktır. Yaptıkları, yapacaklarının teminatı diyebiliriz. Bu saatten sonra camia, taraftar, yönetimimiz ve futbol takımımız tek yumruk olmalı. Hocamıza destek verip, çok çalışıp yeni bir döneme gireceğiz. Büyük camialarda kan değişiklikleri çok olumlu etkiler yaratabilir. İyi bir kadroya sahibiz. Uzun süredir şampiyon olamıyoruz ve başarıya çok ihtiyacımız var. Camiamızın beklentisi olan başarıyı bu sezon yakalayacağız. Herkes üzerine düşen görevi yapacak ve sezon sonunda gülen taraf biz olacağız. "

Cisse: "Ertuğrul Sağlam çok genç ve başarı isteyen bir teknik direktördü. Şampiyonluğa çok inanıyordu. Sanıyorum ki, kişisel tercihler nedeniyle görevinden ayrılmak durumunda kaldı. Futbolun içinde bu tür olaylar var. Kimsenin, yarın ne olacağı garanti değil. Daha iyi çalışıp, yeni teknik direktörümüz ile başarıyı yakalamak istiyorum. Mustafa Denizli'nin kariyerinde birçok şampiyonluk yaşadığını öğrendim. Geçmişindeki başarılarını, Beşiktaş'ta da tekrarlayacağını umuyorum. Bize düşen, işimizi yapmak ve hocamızın isteklerini yerine getirmek. Hep söylediğim gibi kariyerimde hiç şampiyonluk bulunmuyor. Bu kadar güçlü bir kadroyla ve yeni hocamızla  bu sezon şampiyonluğa çok yakın olduğumuzu düşünüyorum"

Nobre: "Futbol hayatım boyunca, çalıştığım teknik direktörler arasında hiç mukayese yapmadım. Bu hiç doğru olmaz. Ancak sonuçta önümüzde bir gerçek var: Teknik heyet değişti. Artık yeni bir hocamız ve teknik kadromuz var. Mustafa Denizli'nin kariyeri ortada. Özellikle motivasyon açısından takımımıza büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Hocamızın bir dediğini iki etmeden çalışıp, istediklerini yapacağız. Hocamızın öğütlerini dinlersek, şampiyonluk da kupa da bizim olacak. Bu sezon mutlaka, ligde ve kupada camiamızın beklediği şampiyonluğu kazanmak istiyoruz. Taraftarımız bize her zamanki gibi güvensin ve destek versin. Biz de onlara kupa hediye edeceğiz."

Cem Goren

şu an beşiktaş hakkında en çok bilgiye sahip bi adam geldi yapcak bişey yok artık isteme istememe konusu artık çokta önemli değil ben istiyormuyum  kararsızım yabancı olacak denildi olmadı kısmet diyelim BAŞARILAR M.DENİZLİ

not:yanlış hatırlamıyorsam zamanında y.d denizli için kulupten içeri giremez demişti ama....
altın kapılarımız kan oldu tayfun