Ana Menü

H.Arat:''Sağlam'la gurur duydum''

Başlatan carlito1903, Ekim 08, 2008, 10:45:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş eski II. Başkanı Hasan Arat Medyaspor'a konuştu: "Bu basın toplantısı hem spor camiası için hem Beşiktaş için bir milattır. Beşiktaş'ın son 8 yılının ve yitirilen değerlerinin bir özetidir!"

Ertuğrul Sağlam'ı tebrik ediyorum. Başkalarının sergilemesi gereken ve artık unutulmaya terk edilen "Beşiktaşlılık Duruşunu" yeniden hatırlattı. Tüm Türkiye'nin bu basın toplantısını bir kez daha izlemeli. Çıkarılacak çok dersler var.

Beşiktaşlılar ise tekrar tekrar izlemeli. Umarım bu kıvılcım camiayı uykusundan uyandırır. Beşiktaşlının silkinip, gerçeklerle yüzleşmesini sağlar.

Ertuğrul Sağlam'la gurur duydum. İyi ki böyle sporcular yetiştirmeyi başarmışız.

erkann

Ah be Hasan Arat gelinde kurtarın şu Y.D elinden bizi

keskinli

sayin hasan arat besiktasa küsülmez
lütfen göreve talib olun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ugur24

önümüzdeki ilk kongrede aday olsa demirören'den az oy alacağını düşünmüyorum artık..hasan arat veya fikret orman hangisi olursa olsun..yeterki demirören gitsin..o kafayı gördükçe deliriyorum ben..

+18 !

artık gerçekten bir adım atmanın zamanı geldi sayın arat gelin artık kurtarın bizi bu insanlardan..

keskinli

sportif basariya garanti verilmez ama hasan aratla besiktas degerlerinin tekrar ön plana cikacagina garanti verilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Hasan arat'ın geLmesi fikret orman'dan dahada iyi bana göre.
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

neden talib olmıyor anlamıyorum..

Y.D gibi bir rakibin varsa banko sen kazanırsın zaten.. :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

maksemus

ertuğrul a yapılan haksızlık  büyük ayıptır beşiktaş evladına böyle yapmaz y.d. bu ayıpla hala beşiktaş başkanlığı yapmaya calısması büyük ayıptır cekilsin BEŞİKTAŞ sahipsiz kalmaz ....

tcenk

Tamamen demogoji Ertuğrul Milli Takımın başına Mazlum olarak gelirse kim ne açıklama yapacak bakalım.
O zaman bunların hepsi oyunun parçası olarak kalacak ben söyleyim sizde görürsünüz
1903

ilhan mansız_melis

Hasan Arat ismini yemin ederim ilk defa duydum :) ama Ertuğrul hocamı belki hocalığıyla değil ama adam gibi adamlığıyla unutmucam
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Daha gencsin Melis, daha duymadigin cok isim vardir, ama zamanla
hepsinide ögrenirsiniz duyarsiniz...

Hasan Arat, baskanlik seciminde Bilgili ile yaristi fakat Bilgili o donemde
baskan secilmisti..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

umarım bu gibi adamlar aday olurlar kongrede

hasan aratlar,ihsan kalkavanlar,affan keçeciler,fikret ormanlar,ya bir de nevzat demir var o kimdir ölmüş mü kalmış mı bilmiyorum ama o gibiler de keşke aday olsalar
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)