Ana Menü

Güle güle Ertuğrul Sağlam

Başlatan carlito1903, Ekim 07, 2008, 13:16:34

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Fener ve Galatasarau bu durumdayken bundan iyi zaman olmazdı bence :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Ruhlarını evde bırakıp maça çıkan paraya tapan Beşiktaş sevgisi nedir bilmeyen topçular da hocanın gidişinde sorumludur...

Şimdi koşarsınız artık yeni hocaya yaranmak için...

Aldığınız paraları yemek nasip olmaz hiçbirinize inşallah, hainler !!

melankolizm

Asil bir Beşiktaş'lı olduğunu göstermiştir Ertuğrul Sağlam.
Senden önce bu yönetim ve ruhsuz futbolcular gitmeliydi tabi ama işte diyoruz ya ruhsuzlar..

yolun açık olsun..!

ugur24

utan demirören ! tek bir yenilgi nedeni ile bastı istifasını ertuğrul hoca..
sen ise beş yıldır bizi sinir hastası ettin..bir insanda birazcık gurur olur..
adamlık budur işte..helal olsun ertuğrul hocam..
bir nebze kendine pay çıkardıysan ne mutlu sana demirören efendi..

+18 !

1 maglubiyet ve ardından istifa..
Yetmedi belki bu takıma ama kendisinin dedigi gibi adam gibi geldi adam gibi gitti ve ne kadar üst düzey bir insan oldugunu gösterdi bize kazandırdıgın her mac icin bize kazandırdıgın hersey icin cok teşekkür ederiz.. Bazılarıda utansın.. Gerci biraz utanc olsaydı simdiye coktann istifa etmiş olurlardı..

erdinc1926

antalya maçı 3-2 olmasaydı,zorla çevirdiğimiz maçlar,top oynayamıyan beşiktaş veya gol yeme korkusundan ileri çıkamayan beşiktaş'a yakışmayan bir futbol ! sizler yakıştırıyormuydunuz? şu an bizlere birer ertuğrul sağlam,daum,lucescu gibi bakılıyor zaten kahvelerde taktik veren teknik direktör olmak isteyen birçok kişi var deniliyor.biz taraftarız beşiktaş'ın iyiliği için her daim en iyisini isteriz.futbolcular gidicidir baki olan ise taraftarlar,futbolcular para için oynar taraftar para verip boğazını yırtar.peki ne için?beşiktaş için öyle değil mi?beşiktaş'ın iyiliği için ertuğrul hoca'nında gitmesi gerekiyordu adam gibi adam ertuğrul sağlam. lütfen beşiktaş'ın iyiliğini istiyorsanız siz başta olan biz herşeyimizi beşiktaş'a verdik deyip yalan söyleyen kişiler tekrar söylüyorum lütfen defolup gidin !
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

asİnİst

bu sereflerin yanından gitmesi cok iyi oldu bence  . . . .  adam gibi geldi adam gibi konusup gitti . . . .

levent1903

Ertugrul Saglama tesekkürler, eminim elinden geleni yapti ama buraya kadarmis....

yolun acik olsun - hizmetlerinden dolayi tesekkürler....
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

carsi52

uLan rahatLayın şimdi adamı postaLadınız lan resmen !
AsıL gitmesi gerekenLer lafını yiyen insanLardır.

YÖNETİM İSTİFA !
Bölünür senin için uykular!

rudy1903

sözünü yiyen başkan gitmedi,1 maçla değerlendirilen ertuğrul gitti yazık oldu.şimdi dahamı iyi olucak sanki.
görüceksiniz futbolcularda bitiricek sezonu.yeni gelecek hoca da maalesef faydalı olmıcak.

beşiktaşk

her yenilen istifa edecek ya da bi şekilde gönderilecekse napıcaz biz nereye kadar böyle gidecek böylesi daha mı iyi olacak? içimden bi ses bi yerlerde bi yanlış yapıoruz birilerinin ahını alıoruz dio ama neyse... ertuğrul sağlam gelirken çok erken demiştim keşke 5 sene sonra olsa daha iyi olurdu demiştim ama sesimi yönetime duyuramıorum tabi maalesef. ama madem geldi biraz da sahip çıkmak arkasında durmak inanmak gerekmio mu? her yenilginin ardından sözü istifaya getirmek yerine. gordon milne i 3 sene bekleyen de u beşiktaş değil miydi ama değildi tabi sadece o yıllara özel olan bi daha asla olmayan bi beşiktaş bi beşiktaşlılık vardı o zmn. bence ertuğrul sağlam istifa seslerine en güzel cevabı ertuğrul sağlamın futbolcuları verdi doğru hocalarına koştu maçta. 6. haftada hoca değiştirmenin doğru olduğuna asla inanmıorum asla da inanmayacağım. sonuna kadar arkasındayım ertuğrul hocanın umarım daha sevgi ve saygı dolu daha hayırlı bi takıma gider ve umarım başarılı olur. yolun açık olsun ertuğrul hocam.

aquilas

umarım ben haksız çıkarım ama yeniden tekrar ediyorum şampiyonluk gitti fb gs bu durumdayken malesef elimizle veriyoruz elimize geçen fırsatları

NoPasaran

Mehmet Demirkol (Bombayı kucaklarına koydu)

------------------+

Bence zamanlama mükemmel. Yani her yönüyle konuşmasıyla, alınan kararla herşeyiyle mükemmel. Sadece bir yanlışlık var: "Türk hocalara gösterilmeyen sabır, yabancılara gösteriliyor" gibi bir ayrımcılık olduğunu söylüyor Ertuğrul Sağlam. Buna bir itirazım var çünkü Del Bosque'yi, Tigana'yı kovmaktan beter etmişti Demirören yönetimi. Yani onlar Türk, yabancı ayırmıyorlar. Kim olursa olsun aynı şeyi yapıyorlar.

Beşiktaş'ın temel problemi yönetimi. Sabırsız, hemen karar veren, tırnak içinde söylüyorum biraz çocuk gibi davranan bir yönetimi var Beşiktaş'ın. Bunları idare edebilmektir yöneticilik. Yani Türkiye'de futbol kulübü yönetiyor bir sürü yöneticimiz. Ama kulüplerin içinde futbolu yönetmek başka bir şey, bunu beceremiyorlar. Yıldırım Demirören yönetimi de malesef en kötüsü aralarında. Yani bu kadar kötü yönetimi bence gayet edepli, gayet sınırları içinde eleştirdi Ertuğrul Sağlam. Aslında ayrılmasının sebebi de bu yani. Performans açısından ayrılmasını gerektirecek bir durum yok. Metalist'in nasıl iyi bir takım olduğunu gördük. Takım olarak bir fark var iki takım arasında. Belli bir yatırımın ürünü olan bir takım Melast ama biz de çok sabırsısız tabi. Yani 6 hafta sonra yenilgisiz bir teknik direktörü istifaya zorlamış oldu Beşiktaş yönetimi. Tebrik etmek lazım."

Beşiktaş yönetiminin bu istifayla ömrü uzadı mı? sorusunu Demirkol şöyle yanıtladı:

"Bence Ertuğrul Sağlam bombayı koydu kucaklarına. Yani hem derli toplu bir açıklama yaptı. Hem de perişan etti Beşiktaş yönetimini. Beşiktaş yönetiminin bence nefes alacak hali kalmadı."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ShotkiLLa

Non Mollare Mai

edit