Ana Menü

DELGADO!

Başlatan NoPasaran, Ekim 07, 2008, 12:38:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 06, 2008, 23:46:11
Delgadoyu sergen gibi ileri ikilide kullanamazmıyız

ne geregi var, forvet mi oynayacak?

Holosko-Bobo-Nobre-Batuhan
bunlarin 2 si yedek kalirken, delgado mu kesecek?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

İhsan, srgen ilerde oynuyordu geçtğinde direk kaleyi görüyordu..adam geçmeside çok daha kolay olur defans oyuncularının yapısı gereği delgado daha rahat eder kanımca..

Ancak orta alanda değişiklik yapmak gerekir o zaman. Ayağına top yakışan bir ön liebro gerekli olur..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Batuhan

yuh ankete bak be
31-31
berabere
Koca hestiy aya bedenem ?

beckyZWICKY

çok sevdiğim bir oyuncuydu bi sempati duyuyordum umutla beklemiştim hep. bu son zamanlarda hepsi tükendi. Gitmelisin mati..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

Alıntı yapılan: srCN - Aralık 06, 2008, 23:58:46
çok sevdiğim bir oyuncuydu bi sempati duyuyordum umutla beklemiştim hep. bu son zamanlarda hepsi tükendi. Gitmelisin mati..
bende bi zamanlar oyleydim ama....
altın kapılarımız kan oldu tayfun

sametx

yaf arkadaslar bence delgadonun arkasında aurelio gıbı bı oyuncu olsan bence daha verımlı olur delgado cunku baktıgımızda alex bu sene hiç yok denılecek kadar kotu neden maldonado josıco selcuk 3 ü toplasan bı aurelıo etmıyo bence delgado cok yanlız kalıyo gerı gelıyo top alıyo sımdı alex de oyle aurelıo varken alex kac defa gerı gelıp top aldı hıc denılecek kadar azz ama sımdı yok bakıyorum hemen hemen hep gelıyo gerı top alıyo alex bence delgadoya yardım edıcek onun yukunu hafıfletecek bırı lazım cisse ile ugur la olmaz bu iş hanı cisse fransada oynamıs ama nafile çelimsiz bence koşmuyo anca yakınındaysa adam basıyo o kadar
sametx

pAscAliAnUmut

Denizli'nin söylediğine göre Delgado'da kimsenin bilmediği bir diz sakatlığı varmış  ???

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=49660
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Aralık 09, 2008, 16:58:14
Denizli'nin söylediğine göre Delgado'da kimsenin bilmediği bir diz sakatlığı varmış  ???

Evet ben de okudum sakat çıkıyormuş maçlara

Ama öyle bile olsa yarar yapıcam diye zarar veriyor yapma Mati senin yüzünden 10 kişi oynuyoruz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

bosstolga

arkadaslar ayıp ama ya daha yazın kaptanlık verildiginde burda nasıl konustugumuzu hatırlıyorum delgado ya ayıp ediyoruz tamam bi kac mactır sahada yok ama bunu protestoyla dile getirdik o da ders alıp kendine gelicektir eminim kaptanımıza guvenelim lutfen

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Ekim 13, 2008, 17:52:03
%50
%50
Beşiktaş Taraftarının kararsız olduğu burdada belli oluyor!

bu oylama yine

%50 %50

Taraftar yine kararsız..

Ama oy değiştirme hakkı olsa 'GİTSİN' diyenler çoğalır..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: bosstolga - Aralık 09, 2008, 17:16:53
arkadaslar ayıp ama ya daha yazın kaptanlık verildiginde burda nasıl konustugumuzu hatırlıyorum delgado ya ayıp ediyoruz tamam bi kac mactır sahada yok ama bunu protestoyla dile getirdik o da ders alıp kendine gelicektir eminim kaptanımıza guvenelim lutfen
Bir kaç maç mı ?
Delgado dan 2 seneden beri şöyle büyük derbi maçlarıda takımı sırtladığını görmedim diğer maçlardada aynı adamın devamlılığı yokki 1 maç iyi oynuyor 10 maç kötü...
Since 1903

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Aralık 09, 2008, 16:58:14

kötü oynadı ıslıklandı diye

böyle bir mazeret gösterdi denizli

ben inanmadım şahsen.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

astbjk1903

delgado bizim kapatnımız ve en iyi oyunucmuz onu her zaman destekleyelim beyler duzelecek elbette cok ayıp etti kapali o gun ıslamakla oyuna gelmeyeleim riquelme yi getireceklermıs gelecekse gelsin ama delgado gonderilmemeli kesinlikle
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

CR7

kapalı ıslıklayarak ayıp etti ha

o gün kapalı Ooo ooO del ga do diye bağırıyordu

yeni-eski açık ise ıslıklıyordu ben de ıslıklayanlar arasındaydım

her şeyi kapalı yapmıyor yani
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)